Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se vám daří hledat brigádu?

13. 05. 2016 v 11:47Off-line PanNeznamy  (25/-/-)
Téma, které řeší asi každý, ať už v jakémkoliv věku či městě. Já bych se ale rád obrátil na studenty z Prahy, jako jsem já. Hledáte si práci - brigádu? Jak se Vám to daří? Kde nejčastěji hledáte? Rozhodl jsem se, že si najdu konečně něco alespoň trochu lepšího než KFC a pod. (všechna čest těm, co tam pracují, sám jsem tam dělal asi půl roku), ale není to zas tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Kdyby měl někdo nějaké rady kde hledat nebo snad nabídku konkrétního místa, sem s tím. Myslím si, že poptávka bude neustále převyšovat nabídku. Děkuji :))
13. 05. 2016 v 12:44Off-line numberfour  (26/187/-)
Tak možná se ptát ve firmách tvého oboru,... U strojařů to funguje docela dobře,...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2016 v 12:55Off-line paink  (49/-/-)
Tak mlady a uz tak odvazny?
13. 05. 2016 v 13:17Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
No, všechny firmy už se jdou přetrhnout zájmem o 17. letého brigádníka. :ddddddd
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 05. 2016 v 14:59Off-line Radas97  (26/180/78)
Nejlíp dneska fungují známosti, a to platí všude. takže bych se zeptal všech možných známých, rodičů, příbuzných, jestli třeba o něčem neví, a jestli by se mohli třeba někdě přimluvit, já si takhle brigádu sehnal a nestěžuju si. Navíc, pokud je to přes známost, tak se s lidmi líp jedná třeba o tom , že potřebuješ na týden pryč apod, protože někdo cizí by tě poslal okamžitě někam a vůbec by se s tebou nebavil.

ale myslím si , že jsi trochu zaspal dobu, ted už moc nezamluvených míst nebude, a zase zbydou jen nabídky typu KFC, Mekáč apod.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2016 v 17:01Off-line Lain  (102/-/-)
Buď musíš mať známosť, šťastie , alebo nejaký skill či znalosti aby si získal lepšiu brigádu, ktoré to vyžadujú, ale inak budeš vo všeobecnosti ako študent mať brigády typu hypermarket alebo rýchle občerstvenie.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2016 v 17:17Off-line Fishbone  (28/176/54)
Jakožto student z Moravskoslezského kraje si na svou práci vůbec nemůžu stěžovat.. ale byla to spíše celková haluz, kdy jsem po slavné kariéře v KFC (cca 3měsíce) nastoupil jako barista :) Je to úžasná práce a doufám, že si jí minimálně na vysoké udržím :)
13. 05. 2016 v 20:53Off-line Spectre  (25/176/65)
Přesně jak tu někdo psal, známosti jsou známosti :)
Taky to mám domluvené přes známého a za slušné znalosti mám i slušnou částku. Záleží hlavně na tom, co můžeš nabídnout ty, já jsem na elektro a nemohu si stěžovat :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload