Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nabídky sexu

18. 05. 2016 v 23:53Off-line filip.2580  (54/174/73)
Trošku nechápu...nechápu logiku...nechápu co očekává...co očekává kluk, teoretický kluk...kluk bez fotky...co mi napíše jestli dáme sex...už chápu, že mnozí si nepřečtou, že sex nehledám...nepřečtou si ani, že mám partnera...to vše chápu...ale to vypadám tak zoufale, že si někdo myslí, že řeknu hned teď ano dáme sex někomu bez fotky, nebo i s fotkou, ale pro mně absolutně nepřitažlivému klukovi jenom proto, že tady má číslo do třiceti? Každej si tady stěžuje jak ho otravují starci, já osobně tomu věřím, že tací jsou...tak jsem si postěžoval, že mně otravují mlaďoši co nabízejí sex...
18. 05. 2016 v 23:58Off-line Bready  (26/183/74)
Neřeš to. :)
19. 05. 2016 v 00:01Off-line filip.2580  (54/174/73)
Bready, neřeším, jen jsem měl potřebu si poplakat.....mladí tu také pláčou...a hlavně mně zajímala logika takového chudáka...mým koničkem je psychologie....potřebuji vytvořit příslušný šuplíček, a tam je budu strkat... :D
19. 05. 2016 v 00:02Off-line Bready  (26/183/74)
Může to psát někdo jen tak, nebo to nemusí být vůbec ten kluk, jak uvádí.
19. 05. 2016 v 00:27Off-line filip.2580  (54/174/73)
Bready, ano může, nicméně občas jsem si zcela jist, že se jedná o reálného kluka...tak mně prostě zajímají pohnutky...logicky bych se měl ptát jich, zkusil jsem, bez úspěchu...kolikrát se tu řeší stejné nepodstatnosti...tak jsem se zkusil zeptat...třeba se dovím... :D
19. 05. 2016 v 06:53Off-line paink  (49/-/-)
Asi ze je nadrzany, alebo chce prachy. co je na tom?
19. 05. 2016 v 10:46Off-line Vlado2  (61/180/80)
Filipe, spíše bych se ptal, CO JE TO ZA LIDI? Bez ohledu na věk!
Nutně musí mít problém s porozuměním čtenému slovu, neboť z poměrně jasného textu nejsou schopni pochopit, že zrovna tohle nehledám.
Evidentně musí mít velký problém při „živé“ komunikaci s neznámými, neboť nejsou schopni zvolit při náhodném setkání společensky ještě přijatelná témata. Nenarazíš na ně nikde v žádné debatě, protože smysluplnou komunikaci nezvládají v žádné formě.
Zjevně musí mít spoustu problémů při řešení i těch nejbanálnějších každodenních potíží (nesouvisejících se sexem), což vyvolává neustálé konflikty s nejbližším okolím, kterému jejich netaktnost silně leze na nervy.
Trvale musí trpět všemi existujícími komplexy, protože žádná „společnost“ je jaksi „nebere“. Pokud si prohlédneš jejich profil, je většinou téměř nevyplněný a bez fotky, což je pro ostatní uživatele vždycky varujícím znakem.
Ale ty přece nejsi povinen podobným zoufalcům odpovídat na jejich přiblblé zprávy, natož pak s nimi komunikovat a nahrazovat jim psychoterapeuta!
19. 05. 2016 v 21:33Off-line filip.2580  (54/174/73)
Vlado, plně souhlasím s každým slovem co jsi napsal, ač nejsem povinován k reakci na nabídku sexu, ze slušnosti odpovím, třeba na otázku "sex dnes ?" odpovím "ano s přítelem určitě bude"...

Patrně jsem toužil, po podobné zralé úvaze jakou jsi mně nabídnul Ty...Já naštěstí žádně sociální prázdno nemám, nicméně občas se prostě jen tak zamyslím, přijde otázka, hledám odpověď...možná jsem naivně čekal, že napíše jeden z těch nabízečů, ale to byla zcela zjevně úvaha mylná...nu což, i já mám své chvilky, mozkového prázdna...
20. 05. 2016 v 17:02Off-line esthetique  (40/-/-)
Filip.2580: myslim jsem to trochu popsal ve svym profilu, rikaj si: "spojim prijemne s uzitecnym"
problem vsech mladochu je, ze jsou strasne nadrzeni, strasne by to chteli delat, ale nemaj kde, jsou desne vybiravi a tim padem nemaj s kym....a tak jen honej (viz ty MARATONNI dotazy o maratonni honbe a kolik vydrzite a podobne nesmysly, nekdo komu je 30 COULDN'T BE BOTHERED LESS, jak rikame u nas) pak kdyz zestarnou, tak maji v peachi pokec, vymeny fotek k***tu a podobme nesmysly, to uz chtej jen 2-3x tydne pero v hube, PROSTE REAL a mlad**ka vybiravost je ta tam, protoze uz davno nejsou tak sexy...
ale kdyz jim nekdo rekne: uzivej dokud muzes a je o tebe zajem, tak je za (promiskuitniho) k****na. bohuzel pak kdyz jim je 35-40 tak uz neprijdou a nepriznaj: MEL JSI PRAVDU, ne to uz je jen ocas stazenej mezi nohama a ticho po pesine
takze tak
psychologicky jsem ti to rozebral do tech spravnych holubich direk, ha ha h aha
20. 05. 2016 v 21:30Off-line filip.2580  (54/174/73)
Travis, budeš se divit, ale se spíše tady, NaKlucích....Než lézt na jeho profil a blokovat, tak napíšu jednu větu s jasným nee. Je pravda, že jsou tací co napíšou za měsíc znova....ale těch je minimum...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload