Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problémy se Zahraničním hotelovým stravováním

20. 05. 2016 v 09:10Off-line Anonym
Jaký máte názor na zahraniční národní jídla, která se podávají v hotelích?
Když jsem byl v Edirne v Turecku, všechno bylo v pohodě, ale až do té doby když přišla řada hotelovou večeři. Přinesli něco neindifikovatelného a prý, že je to národní jídlo. To něco bylo zabalené do nějakých palačinek a údajně, že se to má jíst. Jídlo sem shrnul na hromadu a dělal jako že sem jedl. Večer jsem musel chodit po městě a hledat večerku s bagetami aspoň. V Itálii to bylo podobné, protože do svých jídel dávají zase nějaké mořské potvory, které musíte vyškrabovat z čehosi a různě dochucovat než je vložíte do úst. jak to máte vy s zahraničními jídly? Stravujete se raději na vlastní známé potraviny nebo vám žaludek dovoluje jejich jídla pozřít?
20. 05. 2016 v 09:36On-line igy  (38/173/81)
Já radši jezdím tam, kde je all inclusive, takže si můžu vybrat, co si dám. Tak můžu po malých porcích ochutnat ty lokální věcí a přitom si vybrat to, co je poživatelné. A obvykle se tam ve výběru objevuje i jedno jídlo víceméně mezinárodní, aby se najedl každý :)
Naopak u snídání jsem vždy nadával, že tam jsou jenom mezinárodní (hlavně anglické) věci jako vajíčka v různých podobách, párky, slanina, cornflakes, ovoce, ale vlastně nic lokálního.
20. 05. 2016 v 09:49Off-line Anonym
Tak to bylo štěstí, protože já se ještě nesetkal, aby nabízeli zároven i mezinárodní jídlo, když tam chleba nahrazují něčím uplně jiným. Možná to nabízejí v Chorvatsku nebo tak. V Itálii ani Francii jsem na nic normálního na co sem zvyklý nenarazil. I ta Francouzská zmrzlina nic moc teda. Bud jsou pojištění, aby se člověk dostal jen k jejich jídlům nebo opravdu nevím.
20. 05. 2016 v 12:08Off-line Radek1951  (72/175/75)
Poznávání cizích zemí je i o ochutnání jejich jídel. Může to být pro někoho problém, ale patří to k věci. Mi třebas moc chutnalo v Řecku.
20. 05. 2016 v 12:20Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, nebo jsi typický český vepřo-knedlo-zelák..... :-)
20. 05. 2016 v 12:23Off-line Anonym
Já osobně nejsem vybíravý, zeleninu i ovoce nebo tak to jím bez problémů, ale k mořským jídlům, která míchají tyto země skoro do všeho , že to ani na pohled nevypadá lákavě s tím sem se setkal často. V Řecku jsou hodně krámy s českými jídly, která tady známe , ale je to poměrně daleko od velkých měst. Turecké vaření online lze vidět na youtube taky a není to zrovna pěkné. Mongolsko je hodně podobné co se týká druhu jídel a jejich přípravy hostům.
20. 05. 2016 v 12:26Off-line Anonym
To ano mám rád českou kuchyni , dříve bylo možné si většinu potravin přivést sebou to byla výhoda.
20. 05. 2016 v 13:10Off-line Petr6472  (102/230/-)
Byl jsem v Bulharsku(Elenite) a nezapomenu jak tam měli výborný jídlo i servis
20. 05. 2016 v 15:16Off-line Radas97  (26/180/78)
Když chceš jíst česká jídla tak nejezdi a dovolenou do zahraničí ale cestuj po ČR, v zahraničí toho stejně moc nezažiješ, všechno je to skoro všude stejné,jako přes kopírák, protože je to masová turistika, naopak někde v česku v přírodě, kde je klid a prostor na relaxaci, to je pravá odpočinková dovolená. To nějaká pláž plná otravných turistů nabídnout nemůže. A taky se navíc najíš podle své chuti. :D
20. 05. 2016 v 19:56Off-line Anonym
Radas97 : Já nejezdím k pláži , ale na poznávací to je trochu něco jiného. Tam masová turistiska není. V Mongolsku jezdí hrozně málo turistů , protože tam je hlavně příroda a cestovní ruch je tam minimální.
20. 05. 2016 v 21:36Off-line Radek1951  (72/175/75)
Anonym : v úvodu jsi psal o jídlech, která se podávají v hotelích, teď mluvíš o Mongolsku, kde jezdí hrozně málo turistů. Jistě nemůžeš čekat, že ti v Mongolsku naservírují k večeři svíčkovou na smetaně. Pokud máš rád poznávací zájezdy (až do takových končin), nemůžeš čekat českou stravu. nakonec, jak už jsem napsal, k poznání země patří i poznat to, co se v té zemi jí.
20. 05. 2016 v 22:23Off-line Anonym
Radek1951 : Já jsem nepsal, že v jiných zemích očekávám českou stravu já jsem psal, jaký názor máte na zahraniční jídla, která se podávají v hotelích.To Mongolsko jsem zmínil, aby bylo jasné, že nemyslím jen místa, kde je turistický ruch. relax může být samozřejmě i v jiných zemích. Česko není jediné místo, kde lze prožít pěknou dovolenou.
21. 05. 2016 v 01:06Off-line ozvien  (73/-/-)
Já jsem byl v Jurundě urundě a všechno tam bylo kyselé takže nakonec jsem byl také kyselý a k tomu otrávený a nasr...... Nejlepší zájezd byl na ostrov Sylt kde jsem si zaplatil 500 Euro minulý červen a nakonec jsem neodjel protože tam bylo tak strašné počasí, jet k moři kde je vítr,zima a prší.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload