Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Registrované partnerství a reakce

20. 05. 2016 v 20:22Off-line Bready  (26/183/74)
Milan Král, Hrádek u Rokycan
Pátek, 20. května 2016, 19:31:02 | Souhlasím | Nesouhlasím | +2
Je to proti přírodě. Slepá ulička, špatné rozhodnutí. Dva samci nikdy nebudou mít mladé.

Josef Poncar, Praha
Pátek, 20. května 2016, 19:10:57 | Souhlasím | Nesouhlasím | +3
K tomu, jak se politici řídí spíše právama sexuálních menšin než zdravým rozumem mě napadlo, zda-li by legalizovali např. pedofilii (nebo nějakou jinou deviaci), kdyby se k ní přihlásilo třeba 10% lidí.
Nechci srovnávat homosexualitu a pedofilii, jde mi o to, jak by se k tomu politici postavili.

Roman Fadějev, Příbram
Pátek, 20. května 2016, 19:50:30 | Souhlasím | Nesouhlasím | +6
Je to stejně divný,že když nastane relativní blahobyt,tak lidi takhle zblbnou.V dějinách světa to není žádná novinka.Mno ale zajímavější průvody budou,až se budou chtít registrovat nekrofilové.

Pavel Malinovský, Smiřice
Pátek, 20. května 2016, 19:49:03 | Souhlasím | Nesouhlasím | +5
Nepíše se o tom už i v Bibli, něco o zvrácenosti a vypálení ohněm?

Petr Michalčák, Brantice
Pátek, 20. května 2016, 19:47:25 | Souhlasím | Nesouhlasím | +5
Ráno se homoušek vzbudí, odhrne deku a kouká svému teplému bratrovi na přirození. "Co to děláš?" "Ale, chtěl jsem prát a tak koukám na to, jaké bude počasí. Ty ho máš jako barometr. Když ti leží nalevo, bude pršet. Když napravo, bude svítit sluníčko a můžu prát a věšet." "No a co když mi ukazuje vzhůru?" "Ale božíčku, tak se na to prádlo taky můžu vykašlat!"


Jaromír Mišata, Praha
Pátek, 20. května 2016, 19:51:17 | Souhlasím | Nesouhlasím | +5
Až naše řady rozšíří kulturní obohacovači, bude uznáno registrované partnerství mezi kozou a člověkem. Později dojde i na mrtvolky.

Emil Gábel, Ústí nad Labem
Pátek, 20. května 2016, 18:34:34 | Souhlasím | Nesouhlasím | +15
Svět se zbláznil a řítí se do propasti. Co se dnes děje, se příliš podobá praktikám před pádem Říma.
20. 05. 2016 v 21:00Off-line SmutnyClovek  (24/180/70)
Vybírat jen ty nejhorší ohlasy je trochu zavádějící, nemyslíš ? Mně osobně registrované partnerství nevadí, ale je to názor lidí, co si o tom myslí. Já jim do toho kecat nebudu...
20. 05. 2016 v 21:29Off-line Radek1951  (72/175/75)
Já si osobně myslím, že by mělo být umožněno gayům i lesbičkám uzavírat normální manželství, nejenom registrované partnerství. Se všemi právy i povinnostmi, které z toho vyplývají.
21. 05. 2016 v 00:34On-line BussterX  (103/130/150)
Jo aha no... to jsou opravdu hloupé, netolerantní a nehezké reakce heterosexuálů, že ano... no a teď se podívejme, jak jsme tolerantní my gayové k jiným gayům:

Addam (19/-/-)
Když je někdo vykroucený jak přeříznutá žížala ok.. ale opravdu se mě nelíbí, ba dokonce mě rozčiluje když takový lidé se chtějí zviditelnit, což taková individua rádi dělají.. a to mě pak už vadí!

On-line JirkaJAWA (31/175/70)
Kvůli takovím lidem se nám heteráci posmívají i kdych máme úplně normální chování

23. 02. 2016 v 10:23Off-line neverici (34/165/78)
Na rovinu, vykroucenost je zlozvyk, je to vytváření role ženy a její vnitřní podpora...nevím kde se kluk k takové věci dostane ale asi z filmů a z preafektovaných ženských. ....

http://www.nakluky.cz/…ykrouceniny/#…

atd, takových debat je tady celkem hodně... tak až budem tolerantní sami k sobě, tak se můžem pohoršovat nad hloupostí a netolerancí heteráků panstvo.. protože hlupáků je dost aji mezi náma jak vidno
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 05. 2016 v 13:08Off-line esthetique  (41/-/-)
No dobre, tak jsme si precetli par nesmyslu od par d***lu.... ze se tim vubec zabyvas.... cechum a vychodoevropanum obecne chybi zdrave sebevedomi, takova ta slusna asertivita. na Zapade kazdy i***t za kasou je presvedcenej o svoji jedinecnosti (a ma pravdu, kazdy clovek je jedinecny!!!) o svoji krase a nepostradatelnosti. a hlavne: NAPROSTO JASNE SI UVEDOMUJE SVOJE PRAVA A NIKYM SI DO TOHO NENECHA KECAT. lidi co tu uvadis bych proste presel ignoraci, musi vychcipat, jako volicska zakladna KSC, neni jine pomoci
bejt tebou, neztracim s tim cas
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload