Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdy si lze zajít pro zdravotní potvrzení na řidičák?

30. 05. 2016 v 14:59Off-line Anonym
Ahoj, zítra jdu ke své obvodní doktorce a příští týden si jdu pro přihlášku na autoškolu. Je možné, že by mi doktorka dala zdravotní potvrzení na řidičský průkaz i když ještě nemám přihlášku do autoškoly? Díky.
30. 05. 2016 v 15:05Off-line densiel  (26/171/66)
Ano, někdy ti ani nedají přihlášku dokud jim neukážeš potvrzení od lékaře.
30. 05. 2016 v 16:23Off-line Haru  (26/-/-)
Já dostala zároveň i přihlášku, i formulář na zdravotní posudek, a společně jsem to pak taky odevzdala..
30. 05. 2016 v 16:48Off-line Vlado2  (61/180/80)
Přihláška do autoškoly je standardní formulář, používaný celostátně a můžeš si jej vytisknout z internetu. Ale potvrzení od lékaře (resp. jeho podoba) není závazně upraveno, tudíž si jej někde stáhni, např. http://www.easyautoskola.cz/…05/lekar.pdf a neměl by nastat problém. Pokud by ti lékař napsal potvrzení pouze na výměnný list, tak by se autoškole nemusel líbit text.
30. 05. 2016 v 18:32Off-line colombo  (103/192/90)
A nutno dodat, že toto potvrzení je zpoplatněno :)
30. 05. 2016 v 18:41Off-line tasuan  (40/-/-)
Správný postup při přihlašování do autoškoly je:

1/ nejprve lékařská prohlídka a vyplnění zdravotního posudku (je to jednotný formulář daný vyhláškou, kterou by měl mít každý doktor k dispozici)

2/ jenom s platným zdravotním posudkem se lze přihlásit do autoškoly. Platnost zdravotního posudku je 3 měsíce. Do té doby je nutno podat přihlášku do autoškoly, pak posudek propadá. Datum přihlášení do autoškoly logicky nemůže být dřívější než datum podání přihlášky

3/ lékařský posudek musí být jen od praktického nebo obvodního lékaře, jiné odbornosti jsou nepřípustné. Pokud posudek nebude mít předepsanou formu, může to být ze strany komisaře důvod k nepřipuštění ke zkoušce
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload