Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nervy na admina

02. 06. 2016 v 23:47Off-line Anonym
Ahoj tyvole mam nervy dal jsem se otázku důležitou a admin jí vymazal a bylo na ní dost ohlasů -_- proč maže to co není škodlivý?
a nechává tady to např : '' jak si ho vyhonit '' třeba? -_- uplne č***k admin
03. 06. 2016 v 00:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak předně bych tady zcela zrušil možnost zakládat debaty anonymně... každej by měl mít možnost vědět s kým komunikuje a často se stane, že někdo založí debatu anonymně a pak skrytej v anonymytě dělá ramena na ostatní uživatele kteří se pod svým nikem zapojí do debaty... btw by mně zajímalo, jestli by měl anonym kule na to založit debatu pod svým nikem a napsat že je admin č***k... ale asi jo, páč musí vědět že admin samozřejmě ví podle ip kdo jakou debatu založí takže ví i to, kdo založil tento výkřik do tmy :D
03. 06. 2016 v 05:24Off-line comrade  (39/195/102)
Nj, cenzura se poslední dobou nějak rozjíždí.
03. 06. 2016 v 08:25Off-line johnj  (40/186/82)
O tom, které příspěvky tu budou, rozhoduje ten, kdo za tuhle srandu platí a kdo ji udržuje.
Naštěstí si může každý založit vlastní portál, vybudovat vlastní komunitu a provozovat si tam vlastní pravidla, podle kterých nebude mazat žádné příspěvky. Bezpochyby bude mít takový portál aplikaci pro každou mobilní platformu všech verzí, mobilní verzi a verzi pro desktopové prohlížeče, kde si bude moct každý uživatel nastavit web úplně do všech detailů podle sebe. A nebude tam vůbec žádná reklama a vše bude fungovat bezchybně a zcela zdarma. :)
03. 06. 2016 v 12:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Přesně jak říká johnj, to že tu máme profil je naše svobodná volba, nikdo nás tu nedrží a server bude přesně takovej jak si to nastaví majitelé, komu se to nelíbí nemusí sem chodit... taky nejsu odvázanej z toho, že poslední dobou se maže spoustu témat, ale stejně nějaká trubka píše do debaty, vyvolá tam dvouhodinovou polemiku a pak všechny svoje příspěvky smaže, ten kdo si tu debatu otevře stejně absoulutně nepochopí kontinuitu debaty :D a navíc poslední dobou zakládá debatu kdejaká blbka která hlouposti přímo duní a svoje moudra vyřvává do světa 8)
03. 06. 2016 v 12:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Moc svobodná volba to není, že sem chodíme. Například mě sem nutí chodit moje nadrženost na šestnáctileté sexouše, kterým očumuji profily. Už jen ten nahatý pomalovaný Sebík na pozadí tohohle webu, který se tu náhodně objevuje, je lákadlo, kterému se těžko odolává. :-D :-P
03. 06. 2016 v 12:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: asi takhkle - přijdeme sem, nic nás to nestojí, máme se tady relativně dobře, ale chtěli bysme aby se to tady změnilo podle našich představ ... co mi to jen připomíná.... ajo už vím, muslimský přivandrovalce kteří přilezou do evropy s ručníkem na palici a chcou nám zbořit kostelíček a vo****t kozu v chlívku aby se tu cítili jako doma 8)
03. 06. 2016 v 12:48Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Když tady hodinu prolézáme profily a hledáme v nich hanbaté fotky, ale žádné se tam nenachází, tak nás to nasere a stojí nás to nervy. Takže jaképak, že nás to nic nestojí.? Proto bych zavedl pravidlo, aby každý, kterému už bylo osmnáct, měl při registraci za povinnost nafotit minimálně jednu nahatou fotku a mít ji ve zdejším fotoalbu vloženou na prvním místě, aby ji člověk hned našel. :-P
03. 06. 2016 v 13:21Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, tak především nechápu když tady k***izuješ a nadáváš někomu do č***ků (tím se adminů nezastávám), proč jsi tak podělanej až po uši, že vystupuješ jako anonym ?? To jsou takové ty laciné, zbabělé výkřiky do tmy. Za druhé, co považuje jeden za nezávadné neznamená, že to nezávadné skutečně není.
04. 06. 2016 v 14:19Off-line da_ve  (44/167/-)
Lukino: Jo tak proto se tu pořád vracím... a já pořád, že tu chodím vést duchaplné diskuze.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload