Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vážný vztah

04. 06. 2016 v 14:39Off-line Anonym
Je v dnešní době ještě někdo kdo hledá vážný vztah?
Když tak koukám je to asi velký problém
04. 06. 2016 v 14:48Off-line colombo  (103/192/90)
Spousta z vás tady věčně voláte po vážném vztahu, ale na druhou stranu, jak se většina buzen pak chová ?? Je opravdu potřeba začít každý u sebe.
04. 06. 2016 v 14:54Off-line Anonym
Když se z někým domluvíš ven a on ti začne sahat někam kde by neměl....a strašně tvrdí jak chce vážný vztah není moc normální...
Proto se tu ptám jestli je někdo skutečný kdo chce někoho najít a budovat
04. 06. 2016 v 14:59Off-line colombo  (103/192/90)
Ano a když dojde k análnímu sexu a budeš mu chtít dát pusu, tak ti řekne, že na prvním rande se nelíbá... :-) :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2016 v 15:01Off-line Anonym
Tak ty by jsi šel s někým ven a hned ho začal honit jen tak když se ještě neznáte?
04. 06. 2016 v 15:03Off-line colombo  (103/192/90)
Tak asi hledal jen sex, a na to se nemusíte znát.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 06. 2016 v 15:06Off-line Anonym
Ale původně tvrdí něco jiného..
04. 06. 2016 v 15:09Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, je přeci obecně známo, že spousta buzen lže, lže a lže. Mě když některý řekne "dobrý den", pořádně se raději podívám, zda je skutečně světlo :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2016 v 15:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Sex je ve vztahu důležitý, proto je lepší tě o****t hned na první schůzce a zjistit, jestli sex klape, protože jestli nebude, tak nebude klapat ani vztah. :-P
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
04. 06. 2016 v 15:14Off-line Tommiku  (25/164/70)
Presne
04. 06. 2016 v 15:34Off-line onlip  (61/180/84)
Hledám. Natrvalo.
04. 06. 2016 v 15:50Off-line gayyy  (26/171/63)
Hledam. A absolutne neni mozny .... Vetsinou te stejnak vyuzijou do postele normalka ...
04. 06. 2016 v 16:20Off-line alex22  (20/-/-)
Taky hledám. Pár slušných kluků ještě existuje.
04. 06. 2016 v 16:48Off-line hipster  (25/-/-)
Lásky vzťah sa nehľadá, vzťah sa buduje.
04. 06. 2016 v 18:28Off-line sirEragon  (58/182/82)
To jsou starosti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 06. 2016 v 21:29Off-line filip.2580  (54/174/73)
SMC souhlasím...sousloví vážný vztah je hovadina...já prostě mám kluka/chlapa...

Pokud někde vidím problém, ačkoliv já ho zrovna nemám (ten problém), tak to bude v hledání prince....v přehnaných nárocích...

Prostě jdu s klukem na kafe, když se mi líbí, tak nemám problém kafe prodloužit na celou noc, případně celou noc na celej měsíc, rok....

Osobně nejsem zastáncem nějakého chození a setkávání se jednou, dvakrát za týden. Spíše jsme toho názoru, že za 14 dní soužití, poznám kluka víc než za rok chození, ale je to každého věc...
04. 06. 2016 v 23:03Off-line LegitBoSS  (24/182/80)
No...myslím, že najít někoho, kdo hledá vztah je jednodušší, než ten vztah udržet stále na stejné úrovni (ano někdy ta první zamilovanost opadne) a hlavně je těžké ten vztah mít správný.

Nespočet lidí je strašně zbrklých do vztahu a jednoduše hned po prvním setkání (někdy ani to ne) se dají dohromady a po měsíci zjistí, že prostě s tím druhým nemůže být kvůli jeho charakteru.

Podle mě vztah začíná z nevinného přátelství (i přestože si třeba říká ta jedna strana nebo při nejlepší obě strany, že by bylo fajn chodit s tím druhým třeba jen kvůli vzhledu) později se poznají a zjistí, že se buď k sobě vážně hodí a nebo prostě poznají, že by to nešlo. Pokud by to šlo a je to oboustranné a oba mají pocit, že se znají, že by to šlo a už tak k sobě něco cítí, tak není problém.

Jop to, co jsem napsal v předchozím odstavci je fakt pěkný, jenže takhle to snad není nikdy. Protože najít vztah takhle a ještě ho najít, aby trval třeba víc než 1 rok je asi tak pravé, jako americký doják.

Bohužel, je tu nespočet těch, kteří druhé jen využívají do postele, nebo to jsou manipulativní hajzlové, co si hrají s city druhými a nebo jsou taky velmi nestálí jedinci.

Zpátky k tématu.

Po tom všem, co jsem tu napsal si vážně myslím a vážně s tebou souhlasím, že ano, najít vážně šťastný vztah v dnešní době je poměrně těžké, nikoliv však nemožné. Nic není nemožné. Jen se musí oba snažit a musí to být jednoduše oboustranné. :)
05. 06. 2016 v 01:27Off-line CrazYmeeN  (29/193/89)
Jako popravdě... Přesně jak píše Radek77. Každý z nás lidí co chtějí vztah mají vysoké nároky, a pravda je že toto plní málo kdo... Aby byl hezký, velký pinďa, a bůh ví co ještě...

Já vím, že nejsem hezký kluk, a tak skoro žádné nároky nemám... Jediné o co mi jde aby to nebyl úplně vypatlanec, jinak na vzhledu mi až tolik nezáleží (ano plno z Vás řekne, že nad ošklivým klukem si nevyhoním), ano ale co pak? Je vzhled opravdu všechno ? Já si myslím, že vzhled není všechno. Kluk může být MISS, ale když bude mít v hlavě nas*áno, nebude vědět co od života chce tak takový kluk je podle mě na prd....
Třeba pro mě je prio***ní zdraví, po té chování, charisma, co má v sobě (myslím povahu atd.) a vhled je u mě až na posledním místě, samo sebou se mi ten kluk musí nějak líbit,, ale nepotřebuji modela (sám si nemohu vybírat) :D :D :D A velikost pinďíka ? Tak to je úplně ale úplně někde vzadu :)
05. 06. 2016 v 01:42Off-line Mr.Anonym  (27/-/60)
Víte, ono na vztah tu lidé jsou, jen je problém v tom, že obecně máme výběr zúžený a z toho ještě opravdu vážný vztah chce jen menší výsek. To, co ale vadí, jsou spíše další problémy - tj. i když hledáte s dotyčným to samé, málokdy si s někým rozumíte natolik a líbíte se sobě natolik, abyste ho mohli vůbec budovat. Stalo se mi už hodněkrát, že si prostě s dotyčným člověkem nemám pořádně co psát, i když se na věci díváme podobně - nemáme moc společných témat, styčných bodů, takže konverzace nejde opravdu do hloubky a zůstává to u tlachání. Čili spíš bych to, že v dnešní době tady vážný vztah nikdo nehledá, poopravil na "je tady někdo dostatečně kompatibilní se mnou a s mou osobností". A také si myslím, že řešení není vysedávat u seznamky místo života a zoufat si, že nikoho nemohu najít. Myslím si, že to chce prostě dělat to, co vás naplňuje, osobnostně se rozvíjet - a jde to potom snadněji, než když někdo tlačí na pilu s tím, že nutně chce někoho na vztah :).
05. 06. 2016 v 18:36Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jáááá... já hledáááám :)
08. 06. 2016 v 00:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak kdyz se s nekym domluvis VEN, tak je snad jasny, ze pujde hlavne o sex, ne?!? kdyz ti jde o kafe, nedomlouvej se VEN, domluv se DO KAVARNY....
hloupemu napovez, blbemu porad, komu neni porady, tomu nebude ani pomoci
ha ha ha ha ha ah
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload