Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak mu dát najevo, že o něj stojím?

07. 06. 2016 v 17:42Off-line Mr.John  (23/185/69)
Zdravím pánové, abych vám popsal situaci, která se mě právě teď týká napíšu vám jak to celé začalo. Cca před dvěma měsícema jsem nastoupil na jednu nejmenovanou brigádu. Pracovali tam dva lidi, já a ten dotyčný. Né že bych se do něj zabouchl na první pohled, to zas jsem nechtěl riskovat, ale když jsme měli padla tak trochu něco naznačil, ale hodně nepřímo. Zbytek víkendu jsem ale prolejzal celej fb, abych se třeba něčím neujistil. Fotky s holkama mě docela odradili, nadruhou stranu zase jsem asi jedinej co by o ženskou neopřel kolo :D No a hádejte co z něj v pondělí vypadlo? Že se rozešel se svým klukem. Já jsem teda čuměl že mi to jen tak řekl, ale to je jinej příběh. No tak já se tešil na další společnou šichtu ale bohužel v pátek zas zněj vypadlo že se k němu vrátil. Já jako že to respektuju, protože jsem tajně věřil že se zase pohádaj. Já mu řekl že u mě má dveře pořád otevřený. Nadruhou stranu jinýmu kolegovi jsem nesedl takže na mě donášel a mě vyhodili mě. Já jsem jako věděl že hlávní příčinou je ten druhej kolega ale podezíral jsem i jeho. Poté co mě teda vyhodili jsem se s ním pohádal protože mi přiznal že věděl o tom že mě chtěji vyhodit, ale bál se mi to řict. Já byl samozřejmně naštvanej, tak jsem mu i jako řekl že jsem na něj změnil názor že už není takovej míláček. Toho jsem pak později litoval. Dostal jsem totiž dojem že se se svým klukem opět pohádal a já mu chci právě dát najevo že o něj pořád stojím, ale nevím jak. Mám to v plánu tak, že mu koupim jeho oblíbený cigarety a on se mě pak bude ptát proč to dělám když mezi námi nic není a tady je ta věc se kterou potřebuju poradit. Co mu mam řict? Říct mu že jsem do něj pořád zamilovanej a nikdy jsem nepřestal mi prostě zní ujetě.
díky za pomoc.
07. 06. 2016 v 18:51Off-line kloudik  (38/182/80)
Normálně mu řekni, že to cos řekl tě mrzí prostě si měl nervy na pochodu z výpovědi a rád bys to vrátil do starých kolejí. jenom s ním trávit nějakej čas ale zrovna vztah bych na něho hned nevybalil
07. 06. 2016 v 19:35Off-line Mr.John  (23/185/69)
Dík, s trávením času to bude horší když jsme se viděli vlastně jen tam a všechny víkendy tam on bude pracovat. Ale tak nějak se to podá...
07. 06. 2016 v 20:44Off-line kloudik  (38/182/80)
Když budete chtít oba tak něco vymyslíte
07. 06. 2016 v 21:01Off-line Mr.John  (23/185/69)
Tak snad mu nejde jen o sex. I když je pravda že první věc na kterou se mě zeptal když jsem mu řekl jestli to chce se mnou skusit byla otázka jestli jsem aktiv nebo pasiv.
07. 06. 2016 v 21:41Off-line comrade  (39/195/102)
To nemůže dopadnout dobře. :)
07. 06. 2016 v 23:42Off-line esthetique  (41/-/-)
Uvazovani patnactiletych: rict nekomu, ze ho miluju mi prijde ujete, nekolik dni prolejzat FB, abych zjistil jeho "STATUS" mi prijde normalni....
holt komu neni rady tomu neni pomoci....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload