Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarádka

08. 06. 2016 v 21:36Off-line Anonym
Ahoj vím že asi řeknete že se to řeší max na 1 stupni základky ale co už můžu se zeptat, s ( nejlepší) kamarádkou jsme se od sebe vzdálili začala strašně chlastat střídá kluky jak ponožky a baví se s lidma které nesnáším a ona to ví, tak já nevím jestli sní mám ještě kamarádit :D
08. 06. 2016 v 21:40Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
08. 06. 2016 v 21:43Off-line P_E_P_A  (75/-/-)
Ser na ní O:)
08. 06. 2016 v 21:54Off-line kloudik  (38/182/80)
Hardmode: ono to rozhodnutí nemusí být až tak jednoduchý. distancovat se od ní je řešení nejpohodlnější a proto by to asi většina tady udělala ale Anonym píše, že je to (byla) jeho nejlepší kamarádka. s kým chrápe je snad její věc to snad problém není, ale neřízené chlastání ano. je to sice dost těžko realizovatelné, ale měl by ses jí Anonyme pokusit nějakým způsobem pomoct jinak nejsi a ani si nikdy nebyl její kamarád natož nejlepší
08. 06. 2016 v 23:58Off-line i8051  (53/184/97)
No, ty se do toho 1. stupne zakladky mozna zase vrat a zopakni si ho :-) ale k tematu .. viz HM.V .. lip bych to nenapsal :-)

Kloudik - vis jak to je s tema nejlepsima kamosema v dobe fb, ze jo? tak si na to odpovez :-)
10. 06. 2016 v 00:23Off-line kloudik  (38/182/80)
I8051: já se svýma kamarádama problém nemám. za ty opravdové (je jich 7) bych dal bez mrknutí oka hlavu na špalek a to samé by udělali i oni kdyby bylo třeba ale tyhle pevné vazby asi nejsou už moderní. normální je se s někým kamarádit jen dokud z něho mám nějaký užitek jinak tě neznám... tohle rádobykamarádství rozšířené hlavně mezi mladýma (nebylo zatím dostatek času vybudovat pevnější vztah) nikomu nezávidím.
mně osobně by vůbec nenapadlo jakkoli přemýšlet co mám dělat i když by to byl nejspíš opak toho, co by udělal asi každej tady. doufám, že Anonymovi kamarádi se k němu nikdy nebudou chovat jako on k nim jinak nemusí dopadnout nejlíp :)
10. 06. 2016 v 01:04Off-line i8051  (53/184/97)
Kloudik - tak ja ti rozumim, mam to nejak podobne nastaveny s tema poctama .. ale rikej to tem mladejm .. se bude chlubit, ze ma 1000+ kamosu na fb, ale nikdo s nim ven nepujde .. je mi jich lito :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload