Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pravděpodobnost najití vysněného kluka

16. 06. 2016 v 08:56Off-line Anonym
Zdravím,

Příjde to jen mě nebo je prakticky nemožné najít si kluka, který by byl pěkny, inteligentní, vysportovany, né žadná zženštilá klučinka a nebál se manualní práce? nebo jakého-koliv kluka podle vašich představ? Dá se vůbec najít kluk mimo seznamky nebo jíné "Místa pro gaye"?

Taky by mě zajímalo u kluku, kteří to o sobě řekli ve škole jak se k nim spolužáci začali chovat, jestli se jejich šance na nahodné setkání se s klukem jako u Hetero párů zvýšily šance nebo ne. Jestli se jim ulevilo, že už si nemusí na nic hrát a můžou byt sami sebou, nebo naopak, to být sám sebou jim život poněkud zhoršilo v kolektivu. Inspiraci si beru ze serialu, který mě zaujal tím že tam vystupují Gayove "Teen wolf" a nechápu jak můžou natočit něco takového, jako je škola plná naprosto tolerantních lidí, kteří nemají sebemenší problém s tím, že je někdo gay už od začátku.
16. 06. 2016 v 09:30Off-line Alex_1  (38/178/79)
Pravděpodobnost najít toho "správného" vždy existuje, jen to většinou přijde v nejméně očekávaný okamžik. A někdy kluk podle představ se může lišit od reálu, ale je to jen tím, že někdy ty malé nedokonalosti jsme schopni akceptovat anebo se nám naopak líbí.
16. 06. 2016 v 10:42Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Ja si myslim, ze mas dost vysoke naroky. samotni heteraci maju problem najst si, zensku s takymi parametrami jak uvadzas. realne mozes gayov stretnut v roznych kluboch, restauraciach a pod, pozri si gay mapu.

pisal som si s viacerymi mladymi a podla vsetkeho situacia na skolach hlavne tu v cr je ovela tolerantnejsia nez pred par rokmi. viacero z opytanych nemalo po commingoute v skole problem.
16. 06. 2016 v 11:45Off-line filip.2580  (54/174/73)
Jako anonym si budeš těžko kluka hledat...
Úplně nejvíc se mně osobně "líbí" anonymní profil bez fotky, s nadpisem "bez fotky neodepisuji"...
16. 06. 2016 v 12:37Off-line i8051  (53/184/97)
Tak jiste se da takovy najit, jde ale o to, kdo ho hleda a jestli ten hledajici muze nabidnou treba to samy :-) + a ano, prasknout na sebe se to musi, jinak te kluk balit nebude :-)
16. 06. 2016 v 12:42Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ovšem, že jde najít vysněnýho kluka, vzhledem k vypsaným požadavkům to já nejsem, takže právě jsem ti zúžil okruh o jednoho, hned bude to hledání snazší. ;)
16. 06. 2016 v 12:49Off-line i8051  (53/184/97)
.. ano .. me si taky vyskrtni :-)
16. 06. 2016 v 13:15Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, obávám se, že ty nehledáš pouze obyčejného člověka - ty hledáš světce. Možná bys nepohrdl ani pověstným princem; v nejhorším případě prudce inteligentním a velice pracovitým sportovcem.
Ale světcem se lze stát až po smrti - tudíž tato skupina padá.
Princové zase mívají (jak známo z pohádek) dost vysoké nároky. Takže při pohledu do zrcadla snadno zjistíš, že ani tato skupina nebude k mání.
No a ten inteligentní a pracovitý sportovec (poměrně vzácný jev)? Co mimořádného mu nabídneš?
16. 06. 2016 v 13:22Off-line Plysshak  (26/171/60)
Anonyme: krásně je to vysvětleno zde: :)
https://www.youtube.com/watch?…
(krásná scéna, i když film hloupost)

- čili: matematicky - {počet obyvatel ČR (či EU, SR, co chceš..) : 2 (muži - ale je jich méně, zejména v důchodu, pro lepší výsledky počítej spíše s 2,05)} x 0,04 (gayové) - (pro "pozitivnější" výsledky 0,08 - to jest počet ochotných spát s muži dle posledního výzkumu) x 0,2 (populace od 15 do 29, cirka) a to celé vyděl koeficientem líbivosti X - tzn. "líbí se mi/ zamiluju se do 1 muže z X" = hotovo :)

Jinak, jo, asi mám stejnej problém, sportovního, chytrýho a se vším na svým místě - zkoušel jsme to ve fitku, MHD, v kavárně, ve škole - počítej s ignorancí, přinejhorším s urážkama, nic horšího se mi doposud nestalo :D
16. 06. 2016 v 14:13Off-line Anonym
Samozřejmě nemyslím dokonalého kluka každý má své pro a proti...
Jen očekávám něco mého vlastního odrazu tzn. Holkami posouzený vzhled, který podle nabídek, není špatný bohužel, pro mě velká výhoda vůči holkám nepodstatná, rozumnost a né d***lita dnešní většiny kluků ve věku 17 a víc atd.

Kolikrát jsem se zamiloval do kluka jen skrz způsob jakým mě pozdravil a jaký úsměv pro mě obětoval nebo jakým chováním se se mnou bavil ale vždy tam byly jisté mnou vetší k***éria které se ale díky onomu chování, pohledu či úsměvu postupně zeslabovali až jsem viděl dokonalého kluka. Bohužel mám štěstí na kluky, kteří mé city neopětují :) .

To že jsem gay o mě ví ve škole jen 2 nejlepší kamarádky, protože by to do mě lidi normálně neřekli, až když se přiznám jim teprve dojdou mé náznaky. Napadlo mě počkat s Coming outem dokud mě lidi víc nepoznají aby si hned neřekli "je to buzerant" ale ať se snažím jakkoliv ze strany kluků nijak nezapůsobím a to z důvodu strachu či žárlivosti. Už 4x mi kluk řekl, že pokud šáhnu na jeho holku tak si to vyřídíme mezi sebou i když jsme s tou holkou jen kamarádi, kteří se nijak intimně nebaví.
16. 06. 2016 v 14:46Off-line Alex_1  (38/178/79)
To je dobrý, jako bych tu poslední část psal sám, kluci závidí, že s každou holkou se dokáži bavit, oslovit, zatímco oni jsou posraní strachy :-D a pak otázky tak co bylo,... A když řeknu že nic, že jsme jen kamarádi, tak nevěří :-)
16. 06. 2016 v 15:23Off-line Dell  (28/183/61)
Pravděpodobnost najití vysněného kluka - Koukněme na to matematicky. V ČR je cca. 10 000 000... Z toho 5 000 000 žen, potom, 4 % a jsme na 200 000, z toho ve tvém věkovém limitu bude tak 20 %, takže cca. 40 000, z toho 30 % bude zadaných, takže jsme na 28 000, 1/3 se ti nebude líbit a 1/3 se nebudeš líbit ty. Jsme na 9324 a z toho jen 1/2 sportuje a jsme na 4662, pokud nejsi ochotný cestovat, tak ještě vydělíme 14, protože počet krajů 333, a jestli má být ještě inteligentní, budeme počítat IQ 130+, tak to jsou jen necelé 2 %, a jsme na 6 lidech. Ty se spárujou mezi sebou a ty zůstaneš sám. Moje rada? Kup si psa - splňuje vše, co chceš od kluka.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 06. 2016 v 15:28Off-line i8051  (53/184/97)
Dell .... tvl presne jsi to vystih :-)))
16. 06. 2016 v 15:52Off-line Anonym
Dell :D Matika mi nikdy nešla spoléhám na osud :) :D ale chápu tvou odpověď :) Myslíš jsi bůh ví jak jsem naivní a nejspíš máš pravdu... proto jsem dopsal odpověď, protože obsah téma nejspíš nebyl pochopen tím smyslem, kterým jsem to myslel když jsem to psal ale to je věc pohledu. Někdo se do toho vžije a pochopí, druhý jen čte slova bez zamyšlení :)
16. 06. 2016 v 17:24Off-line Hypatia  (31/185/72)
Na matiku ani nespoléhej, stejně ta čísla nejsou průkazná a svým způsobem nevypovídající. 4% je číslo z dob Kinseyho (což je tak 60-70 let dozadu), měřit inteligenci pomocí IQ je tak z dob WWI a hlavně když potkáš člověka, nezeptáš se na jeho IQ, nebo zda umí derivovat, ale zaujme Tě jeho projev a celkové znalosti (což nemusí nutně korelovat s vysokým IQ). Nároky máš absolutně normální, pokud dokážeš nabídnout to samé. Lidé s podobným psychologickým profilem a charakterem se přitahují, určitě jednou potkáš toho pravého:).
16. 06. 2016 v 17:34Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Dell = 100 bodů :-)
17. 06. 2016 v 17:09Off-line houston  (26/185/78)
Zkus slevit ze svých nároků. Možná by ti mohlo stačit pouze to, že se líbíte navzájem, aby to měl v hlavě alespoň trochu srovnané a abyste si svým chováním nešli na nervy.
17. 06. 2016 v 21:31Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
Dokonalej Ideál neexistuje proto ho NEHLEDEJ ! :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 06. 2016 v 23:01Off-line Spider.27  (38/185/71)
Mám takovej nebezpečnej pocit, že jsem na jednoho narazil. :-) Myslím teda že minimálně jeden tady je
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload