Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Častý stres = špatná komunikace

29. 06. 2016 v 20:43Off-line Anonym
Zdravím pánové... V posledních pár měsících, kdy jsem v práci povýšil na lepší místo, jsem zaznamenal narůstající se problémy s mluveným projevem... Projevuje se to tak, že často nemohu dát dohromady souvislou větu a musím se fakt přemáhat a vše si snad milionkrát promyslet, než něco řeknu, abych se neztrapnil... Zatím to okolí nějak moc neřeší, ale já jsem z toho fakt ve stresu... Kdežto tak zhruba před rokem jsem mluvil úplně normálně a neměl s tím problémy... Můžete poradit nějaké "cviky/rady" na zlepšení mluveného projevu? Nechci s tím hned chodit k logopedovi...


Děkuji
30. 06. 2016 v 07:43Off-line Johnny16  (26/186/80)
A kde vidis příčinu? Tím, že tě povýšili, tak mluvíš k hodně lidem najednou? Myslim si, ze se to mozna i zlepsi samo - mluvis v praci pravidelne, tak treba jde jen o zvyk... :)
30. 06. 2016 v 07:47Off-line igy  (38/173/81)
30. 06. 2016 v 17:30Off-line colombo  (103/192/90)
Ne každý má předpoklady vést lidi.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 06. 2016 v 21:41Off-line Bahutom  (35/173/60)
NAPIŠ ! Colombo ano to je pravda, nicméně porucha řeči ještě neznamená neschopnost vést lidi :) neznamená ani méně inteligence. Vynechme předsudky :)
30. 06. 2016 v 22:02Off-line misanek007  (24/-/-)
Colombo ma predpoklady vest lidi jako diktator
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 06. 2016 v 22:12Off-line Bahutom  (35/173/60)
Ano mohl, ale lépe samozřejmě logoped.A nejlépe samozřejmě dotazovatel sám :) Nicméně vzniká to ve stresu, takže ano i psycholog nebo terapeut :) nicméně musel by jsi dokázat téměř uplně odbourat stres což je asi skoro nemožný :) nicméně makat se na tom dá velmi dobře :)
30. 06. 2016 v 23:18Off-line LM44  (27/179/57)
Je to všechno jen o psychice. Nejspíš máš špatnou zkušenost z minulosti a bojíš se, že se to bude opakovat, proto na to pořád myslíš. A tím, že na to pořád myslíš a bojíš se toho, tak se ten neúspěch opravdu stane. Vím, že musí bejt těžký s tím bojovat, ale všechno se dá zvládnout. Potřebuješ si trošku zvýšit "sebevědomí" v tom dobrým slova smyslu, třeba si ráno po cestě do práce poslechnout pár písniček, který se ti líběj nebo dělat to co tě baví a změnit myšlenky. V horším případě zajít k psychologovi, kterej ti dá odbornější rady a probere to s tebou podrobněji, aby zjistil, kde je ta hlavní příčina. Přeju hodně štěstí. :-)
01. 07. 2016 v 20:21Off-line Anonym
Omlouvám se ,že píši až teď .. Abych to upřesnil . Nejsem žádný vedoucí nebo podobně . Nemám pod sebou lidi . Jen spolupracuji s mistrovými , vedoucími atd .. Komunikuji s Němci a se zákazníky, objednávám materiál a tak různě. .. To je vše v pořádku , ale největší kámen úrazu je to, že mám společný kancl s 10 lidmi a tam když člověk telefonuje , nebo něco, tak ho všichni slyší .. Z toho důvodu jsem hrozně nervózní a pak mi nějak nedochází správná slova ... Jako pomalu se to lepší , ale pořád to není normální stav, jak bych si představoval.
01. 07. 2016 v 20:22Off-line Anonym
Ale je pravda ,že sebevědomí mám na bodu mrazu ...
01. 07. 2016 v 21:23Off-line Bahutom  (35/173/60)
Vono to bude jako sinusoida.... jednou okey podruhý na p**u ... Začni soustavně makat na sobě... já měl potíže úplně stejný ... možná trošku jinej level ale v podstatě to samý.... nějak jsem to dokázal otočit :D ale dnes je pro mě více čučet na slunce než kariera a korporátní svět... :) klidně pisni. Řeknu Ti více.
01. 07. 2016 v 21:31Off-line Anonym
Tak pro mě je zas důležitá momentálně kariéra... ve 22 letech jsem se celkem vyšvihnul .. jen tohle mi to trochu kazí
08. 08. 2016 v 16:54Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Citas knizky? chodis na vysku?
09. 08. 2016 v 17:53Off-line onlip  (61/180/84)
Začni čajovou nebo tabletovou třezalkou, to je je zpětný vychytávač serotoninu. Můžeš si ji nasušit i sám, ale pozor, je to silný bylina.
Pokud to nepomůže, obvodoďák ti může předepsat cokoli na bázi citalopramu, ideálně Citalex. Jinak ti stačí i Lexaurin.
Mně nejvíc pomohlo naučit se meditacím. Už jsem ve věku, kdy člověka ohrožují nejrůznější problémy - a meditační techniky mi pomohly vyhnout se nejhoršímu.
09. 08. 2016 v 18:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Vím, že se to lehko řekne, ale zkátka nestresuj tolik... Pokud tě povýšili tak určitě zvládáš svou práci dobře a za to, že občas řekneš nějakou kravinu tě nikdo nesesadí. Nikdo není dokolalej a kždý dělá chybu. Zajdi s kolegy, jestli to jde, po práci občas na pivo nebo někam, aby tě nebrali jako svého nepřítele, ale normálního člověka jako před tím...
09. 08. 2016 v 19:34Off-line Anonym
Tak s odstupem času už se to trochu lepší ... ale stále to není ideální ... Mám před sebou ale další pracovní povinností navíc , tak očekávám strmý pád..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload