Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je toto homosexualita?

01. 07. 2016 v 20:15Off-line Anonym
Zdravím vás všechny, chtěl bych se vás zeptat co si myslíte, že jsem. Trápí mě to již celkem delší dobu a nejsem si vůbec jistý nebo takhle - jsem, ale mám obavy. Jde o to, že když vidím nějakého pěkného kluka, tak si řeknu, že vypadá dobře a že bych chtěl vypadat jako on, že by o mně pak mělo třeba hodně holek zájem, ale pořád tam je to, že vidím toho kluka jako dobře vypadajícího a přitažlivého... Né, že bych si dokázal představit, že bych s ním byl neboj nedej bože, bych se s ním třeba líbal, to mi příjde takové ujeté... Přítelkyni jsem měl 4 roky a dokonce jsme spolu i pár let bydleli... Teď to bude půl roku, co už spolu nejsme. A další věc je to, že když obejmu nějakou holku, tak mě to okamžitě vzruší a musím se celkem prohýbat, aby to nebylo poznat, ale prostě pořád mě děsí ta myšlenka na to, že když vidím nějakýho kluka, tak že si říkám, že je pěknej a že bych chtěl vypadat jako on.
Mimochodem, je mi 21 let. Jak myslíte, že na tom jsem?
01. 07. 2016 v 20:31Off-line Dell  (28/183/61)
Jasnej buzerant... :D :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
01. 07. 2016 v 20:40Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jsi heterosexuál, který se ale nebojí uznat krásu a přitažlivost jiného kluka, protože kluci jsou prostě TOP stvoření a nejde je ignorovat. :-P
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 07. 2016 v 22:10Off-line BussterX  (103/130/150)
To je první stadium buzerantismu, druhé stadium je až tě budou vzrušovat kluci a budeš si říkat: to je ale hezká holka, tak bych chtěl vypadat 8)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 07. 2016 v 22:11Off-line Bahutom  (35/173/60)
Mnooo mnoooo nečetl jsem to co píšeš, ale to že to píšeš zde je dostatečný důkaz o tom, že jsi gay :) ale nikomu to neříkej a hlavně ne sám sobě :) to přijde samo :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
01. 07. 2016 v 22:33Off-line houston  (26/185/78)
Podle mě gay nebudeš. Vypadá to, že prostě jenom obdivuješ nějakého kluka a chceš se mu vyrovnat. A jestli píšeš, že se vzrušíš, když obejmeš holku, pak asi není o čem diskutovat.
01. 07. 2016 v 22:50Off-line ozvien  (73/-/-)
Je to zajímavé co píšeš a mám k tomu osobní zkušenost, ale kdybys chtěl tak mi napiš na profil.
01. 07. 2016 v 23:25Off-line Monogatari  (43/195/80)
Měl jsem to úplně stejně, dokud jsem se nezamiloval do kluka. Potom už mi nepřišlo ujetý se s ním líbat, naopak jsem po tom toužil. Neříkám že dopadneš jako já, ale je tu ta možnost :)
01. 07. 2016 v 23:34Off-line Johnny16  (26/186/80)
Ja bych rekl, ze jsi skoro urcite hetero... Akorat nejsi homofob, nektery chlapi by nikdy nedokazali rict, ze je nekdo stejnyho pohlavi hezkej...
02. 07. 2016 v 07:26Off-line Jarda88  (36/-/-)
Tak to zkuš s klukem a poznàš ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2016 v 08:28Off-line comrade  (39/195/102)
Záleží jestli ti to líbání přijde ujeté z vlastního názoru nebo názoru okolí. Ale je vidět, že máš ještě spoustu věcí v hlavě, které si nechceš přiznat. Přesto budeš asi hetero.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 07. 2016 v 10:14Off-line Anonym
Z vlastního názoru především, příjde mi to já nevím, takový celkem i nechutný, já bych snad kluka ani neobejmul.
A vlastně mi ani nedělá problém zamilovat se do holky, většinou i když obejmu nějakou holku nebo jí políbím, tak se mi šíleně rozbuší srdce div, že mi nevyskočí z hrudníku a stačí s ní i chvilku jenom lechtivě mluvit nebo se držet za ruce a už musím skrývat to, že mi stojí, což je celkem obtížný... A když jsem třeba někde s klukem, s kámošem tak prostě normálně kecáme a to mi příjde takový neutrální, prostě normální - nemám ani nějak potřebu na něj sáhnout nebo něco takovýho, takový věci jdou celkem i mimo mě :D

Ale možná tohle téma řeším jenom z toho důvodu, že se už celkem dlouho nudím a začínám přemýšlet nad úplnýma kravinama, protože nemám co dělat... :D
02. 07. 2016 v 10:40Off-line johnj  (40/186/82)
Myslím, anonyme, že to je úplně v pořádku. Je to úplně stejné, jako když potkáš ošklivého člověka. V takovém případě si většina lidí ihned něco pomyslí i o ošklivých lidech stejného pohlaví (např. "To je tlustý prase!"). A podobná většina lidí si pomyslí i to, co jsi popsal, o lidech stejného pohlaví. A vůbec v tom nehledají nic sexuálního, protože v tom nic sexuálního není.
Spíš bych řekl, že jsi popsal klasickou zdravou závist.
Nicméně podvědomí je velice ošemetné a ukrývá věci, které nechceme vidět, slyšet, žít nebo být. Nech ho tedy spát a nepokoušej ho. :)
Hodně štěstí!
02. 07. 2016 v 12:20Off-line da_ve  (44/167/-)
Tak já bych řekl, že heterák nehledá rady na gay seznamce...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload