Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Špatné světlo

12. 07. 2016 v 07:57Off-line Anonym
Taky jste si všimli že různí lidé bez ohledu na věk jsou jen i***ti kteří buď nenašli kluka, nikam to nedotáhli, a nebo mají stereotipní život se tu chovaj jak hovada. Fakt když jsem si uvědomil že jsem na kluky, říkal jsem si že je to v poho, že gayové jsou takoví ty "sluníčka" hodný, slušný, no prostě fajn. Samozdřejmě že když někdo nemá dobrou náladu tak přece nemusí kopat do ostatních. A závěr tématu taky si myslíte že právě tyto i***ti vnášejí neklidného ducha do gay komunity?:D:D
12. 07. 2016 v 08:45Off-line Sydney  (28/-/-)
Ano, "různí lidé". Bez růžových brýlí nalezneš celou řadu lidí, které budeš považovat za "i***ty", a to nejen ve světě gay komunity. Je pravda, že gayové umí být pěkně zlí vůči sobě. Osobně mě vždy mrzela přílišná sebestřednost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2016 v 10:16Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, tebou zvolené téma je vlastně 3v1a jejich rozborem se podrobně zabývá sociální psychologie či sociologie. Takže stručně:
1. Posuzovat lidi podle chování na webu (nadto značně specifickém) dost dobře nelze. Uvědom si, že zde nekomunikuješ se skutečnými fyzickými osobami, ale pouze s jakýmisi jejich virtuálními realitami, které se v reálu chovají docela jinak (někteří i hůře). Že ti internetová společnost trochu připomíná smečku zamindrákovaných psychopatů? Ano, ony virtuální reality bývají vskutku podivné – viz Dr. Jekyll and Mr. Hyde.
2. Vyčlenil sis škatulku s popisem „GAY = hodné, slušné a i jinak obdivuhodné sluníčko“. A nějak ti nesedí, že rovnítko ve skutečnosti neplatí a do škatulky není koho nacpat. No bodejť! Gayové totiž nejsou jakási specifická komunita (zvláštní odrůda) se zcela mimořádnými vlastnostmi, jejichž „členy“ lze jasně odlišit od lidí. Onu „komunitu“ se z nich pouze pokoušejí vytvořit nejrůznější aktivisté a nějak jim nedochází, že většina běžných gayů jim o nějaké začlenění rozhodně nestojí a s cedulkou „LGBT“ na břiše nikdy dobrovolně chodit nebudou.
3. Použít obrat „vnášení neklidného ducha do gay komunity“ znamená přistoupit na vidění světa očima LGBT aktivistů s jejich „bojem“ proti uměle vytvořeném nepříteli (rozuměj PROTI VŠEM). Vždy mi to připomene kdysi oblíbené „Já jsem horník a kdo je víc!“ a „Chceme klid na práci“ plus veškeré současné iniciativy nejrůznějších pachatelů dobra.
Beze mne.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2016 v 10:20Off-line da_ve  (44/167/-)
Kupodivu i sem chodí jen lidé. A lidé jak víme bývají různých povah a nátur, mívají různé zvyklosti a komunikační návyky. Jsou třeba i takoví, kteří si anonymně stěžují na to, jak jsou jiní hrozní a protivní a i***ti a to že oni sami jsou prostě lepší. Jsou ale i takoví, kteří neřeší co je na jiných špatné, ale jednoduše se s lidmi, co jim nevyhovují, nebaví.
Pravda je, že žijeme v době trollingu, kdy největší machr je mnohdy ten, co nejvíc poníží někoho jiného. A co s tím? Nasadit růžové brýle a usmívat se.
12. 07. 2016 v 10:31Off-line comrade  (39/195/102)
Co jste si udělali, to máte.
12. 07. 2016 v 10:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Fakt když jsem si uvědomil že jsem na kluky, říkal jsem si že je to v poho, že gayové jsou takoví ty "sluníčka" hodný, slušný, no prostě fajn."

To je právě velký omyl. Naopak jsou Gayové často frustrovaní, protože musejí skrývat svoji orientaci, musejí se smířit sami se sebou, vyřešit coming out a potom se potýkat s homofobií... a tohle všechno je zátěž na psychiku jako blázen. Takže jestli má být někdo zakomplexovaný, tak to logicky bude spíše někdo z LGBT komunity než kdokoli jiný. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 07. 2016 v 11:10On-line rosju  (53/170/78)
Zajímavé že dotyčný, označující jiné lidi za i***ty se nemá odvahu ani podepsat, asi náhoda, že?
12. 07. 2016 v 12:00Off-line i8051  (53/184/97)
Nejsi jeden z nich, kdyz sem anonymne "vnasis neklidneho ducha" touto definici "lidé bez ohledu na věk jsou jen i***ti"?? :-)))
12. 07. 2016 v 12:17Off-line Fishbone  (28/176/54)
A s čím, že chceš poradit? :D
12. 07. 2016 v 12:58Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Nějak nerozumím tomu "špatnýmu světlu," co má jaký světlo společný s gay komunitou?
12. 07. 2016 v 12:59Off-line i8051  (53/184/97)
Shiro - no ze pri spatnym svetle na ni blbe vidis .. prece darkroomy a tak .. to jinde nemaj :-)
12. 07. 2016 v 13:06Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Tak v darkroomech není přece žádný světlo, proto se tomu říká darkroom. Kde něco není, tam se to nemůže pokazit a tudíž ani bejt špatný, ne?
12. 07. 2016 v 19:09On-line pauxi  (49/178/79)
Kdyby byl gay dokonalý , tak by se jmenoval nějak jako bůh, ale bohužel je taky jen člověk, ty taky nebudeš dokonalý , když jsi anonym
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload