Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaká je gay sauna v Brně?

18. 07. 2016 v 19:12Off-line Anonym
Dobrý den všem. V sobotu ve 2:00 jedeme do Budapešti na GP formule 1, autobusem. No, to je vlastně jedno. V Brně, kde nás autobus nabere budeme asi kolem 22:00, vím že tam je narozdíl od Ostravy gay sauna. Jaká je? Dá se tam i normálně saunovat nebo se tam jen š**á? Znám to totiž takhle z Polska...Mě jde především o ten relax a v normální sauně je divné si dát s mužem třeba pusu, tak proto ta gay sauna... Případně jaký klub by jste mi doporučili? Klidně i normální, nemusí to být čistě gay klub. Normálně na pohodku dát pár drinků v solidním prostředí s dobrou hudbou. Na otázky proč tam budeme tak brzy odpovím hned: Nemám rád jízdu v hluboké noci, nemám tolik řidičských zkušeností a je to přeci jen daleko, 170 km. Také jsem tam byl naposledy ve čtyřech letech, to už je devatenáct let, takže si to město pamatuji již jen útržkovitě a ze zeměpisu. U mladých má to město ale velmi dobré renomé, takže asi tak. Děkuji za odpovědi.
19. 07. 2016 v 11:44Off-line esthetique  (40/-/-)
Udajne tam je, mockrat jsem se do ni chystal, ale nikdy se do ni nedostal.
varovani: pravdepodobne bude zavirat brzo, takze to neni jako Londyn, kde se da sauna vyuzit jako hotel a jeste si pri tom uzit.
kazdopadne dej vedet jaky to bylo!!! ha ha
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload