Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jste rádi, že jste to co jste (gay)?

22. 07. 2016 v 04:43Off-line Anonym
Jestli vám třeba něco jen trochu vadí? Nebo jste spokojeni?
22. 07. 2016 v 04:57Off-line Mio6602  (103/-/-)
Dalo mi to hodně celoživotní dřiny a úsilí, abych se dopracoval k tomu být gay. Tak si toho vážím a neměnil bych.

P.S. Jaká otázka, taková i odpověď. ;)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2016 v 05:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Jsem rád gay, pracovní podmínky jsou přijatelné, člověk se moc nepředře, přesčasů moc nemáme, občas fasujem i ochranné pracovní pomůcky, neměnil bych... měl jsem možnost udělat si rekvalifikaci na heterosexuála ale nelíbilo se mi že bych měl za parťáka ženskou, tak jsem do toho nešel 8)
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2016 v 10:56Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Po každý, když kámoši vykládaj, jak musej tohleto a nesměj támhleto kvůli svojí holce, tak si říkám "já sem tak šťastnej, že sem teplej." To samý si říkám, když slyším o tom, jak se z někoho stal nechtěně tatínek (což u nás gayů naštěstí nehrozí), nebo když vidím nějakou škaredou holku (jakože letos se jich vyrojilo nějak podezřele hodně).
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 07. 2016 v 11:09Off-line denisko2002  (22/176/99)
Ja ano
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 07. 2016 v 11:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
...a včera pršelo a zdražil benzín a končí dovolená a teď svítí slunce a je horko. Fakt je ten život nespravedlivý ;)
22. 07. 2016 v 11:30Off-line Mio6602  (103/-/-)
Benzín je levnější, než před dvěma lety. Ach jo, zas budou plné silnice svátečních pilotů. Furt je na co si stěžovat. Zůstaňme Čechy :D
22. 07. 2016 v 12:09Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
Nejsem spokojený s gay komunitou. Dříve, když jsem si zakládal seznamku jsem doufal v to, jak by to bylo skvělé, jak budou lidi hodní, že sice budou mít chyby, ale nevěděl jsem, netušil jsem, jak to teprve bude těžké a jak to na takových seznamkách chodí. Jak dokáží lidé lhát, podvádět, fetovat, holdovat alkoholu, jak dokáží vlastně člověka úplně zničit psychicky. Jsem gay a jsem na to hrdý. Jsem hrdý, že jsem našel sám sebe, nemusím nosit masku, našel jsem v životě cíl a vím co chci. Jsem za to prostě rád, protože vím, že můžu nalézt štěstí. Jak jsem ale psal, je strašně těžké narazit vlastně na fajn lidi. O tom to celé je. Mladí bývají nevybouření, užívají si.. nehledají třeba to co já. Budou to třeba hledat, až příjdou na to, že takhle dál žít nemůžou. Nebo ať si tak třeba žijí dál po tom mi nic není. To je vše. Peace, love & luck guys.
22. 07. 2016 v 12:15Off-line Mio6602  (103/-/-)
Mr.jerry96: Jeden z mála rozumných názorů. Držím ti palce.
22. 07. 2016 v 18:50Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
Přeze všechna negativa bych neměnil a jsem rád, že to takto dopadlo. Děti stejně nenávidím a co s ženskou? Krásné dlouhé vlasy mám a navařit si taky zvládnu :)
23. 07. 2016 v 11:55Off-line Nick21  (22/178/56)
Myslím si že jsem by ale stejně chci být gay a strávit život s klukem.
23. 07. 2016 v 12:31On-line Charles2300  (32/183/85)
By s tvrdym Y...to je..to bude nejakej tvrdak :D
23. 07. 2016 v 12:34Off-line Mio6602  (103/-/-)
Charles: No přece v 15-ti nebude BI a ještě k tomu s měkkým :D :D :D
23. 07. 2016 v 13:53Off-line Nick21  (22/178/56)
Sorry kluci :p:D
23. 07. 2016 v 19:03Off-line onlip  (61/180/84)
Souhlasím s Mio6602 z první reakce. U mě je to ve spektru mých možností ta preferovaná. Nenahradím svou manželku jinou ženou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2016 v 21:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Jsem tomu velice rad a spokojen
23. 07. 2016 v 23:02Off-line radomir  (40/183/75)
Já bych určitě neměnil. Z počátku jsem si něco nalhával a zkoušel to s dívkami... A když to vezmu kolem a kolem, docela lituji toho promarněného času, kdy jsem se vlastně asi snažil jenom zapadnout... Pač jinak si to nedokážu vysvětlit... A ať si o mě mysli kdo chce co chce, nechtěl bych se večer už vracet k holce... Fakt ne... Připravil jsem se o spoustu hezkého s klukem... Ale zase jsem poznal jednoho, který mi to, i přes počáteční těžkosti, vynahrazuje.. Takže určitě bych neměnil... Kluci jsou mi celkově blíž (mentálně, fyzicky).

62xx... Celkově nevyrovnaný jedinec... Nejprve se nauč mít rád sám sebe... Asi jsem to v minulosti též bral jako nespravedlnost, proto ty holky a hraní si na něco, co vážně nejsem...

Já zastávám to, že nebudu dělat jenom to, co se ode mě očekává... Kdybych to dělal, tak už bych, vzhledem k mému věku, očekával minimálně jednoho potomka... A byl bych pak šťastný??? Nebyl... Navíc žena se velice ráda mění... Respektive brzy ukáže, co je vlastně zač, neboť přetvařovat se nejde pořád, i když každá aspoň chvilku ráda ukáže, jak je lepší než předchozí, jen aby docílila svého...

BussterX opět pobavil svým vhledem, případně podhledem:-))))
23. 07. 2016 v 23:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Klaun tiše se smál
a zem žila dále
a neměla krále
Klaun na loutnu hrál 8)
24. 07. 2016 v 12:43Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jsem naprosto spokojený a neměnil bych :)
24. 07. 2016 v 20:38Off-line filip.2580  (54/174/73)
Taky jsem naprosto spokojený a neměnil bych...užil jsem si přes dvě desetiletí hetero manželství, teď jsem spokojeně zadaný s chlapem a docela chápu výsledky statistik...rozvádí se 50% hetero manželství, 20% holčičích registrací a 10% klučičích registrací...Je pravda, že nás do registrací v podstatě nic netlačí....ale to se dnes dá říci i o manželství....

Nemohu si pomoci, ale u jednopohlavního svazku odpadá mnoho problémů daných u těch opačných rozdílností obou pohlaví v mnoha směrech....Toť má osobní zkušenost....jedině s klukem mohu být zadaný a zároveň se cítit svobodně,,,Alespoň tak to cítím já...podotýkám, že tím nemám na mysli nějaké úlety atp..

Tak snad jediné co mně vadí, že nejspíše nemohu mít dvě příjmení, tedy to původní a po partnerovi....taková malá diskriminace....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 11. 2020 v 19:06Off-line Montyrey  (103/130/150)
Ze začátku jsem se s tím smiřoval, pak jsem si to zpětně logicky odůvodnil "Stejně me zajímají chlapský chlapi, s podobnými koníčky, tak co?" Ale časem jsem došel k nemilému poznatku, že ženský a gayové chováním jedno jsou, a tak vlastně hledám někoho vzácnějšího, než jednorožci a slušní politici. Pokud by mě balila ženská v montérkách s rukama od oleje, tak bych se asi nechal, protože vlastně hledám něco, co je dá se říct nezávislé na pohlaví. Ale fousy a chlupatá plochá hruď, to by mi chybělo, to jo.
22. 11. 2020 v 00:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Monty, ty bys byl nejšťastnější, kdyby ses naklonoval a udělal si ze žebra kopii sama sebe... já vždycky hledal opak sama sebe, protiklad... ty hledáš svýho dvojníka :)
22. 11. 2020 v 00:31Off-line pear  (103/-/-)
Být gay je odchylka, chyba genetiky. Stejně jako když se někdo narodí s rozdílnými vnitřními a vnějšími pohlavními orgány, s méně nebo vícero prsty, jako siamské dvojče, mentální retardace apod.

Ačkoli se vám můj názor nebude líbit, tak je to pravda. V přírodě nenajdete obdobu gay vztahu, maximálně soužití dvou živočichů stejného pohlaví kvůli odchování potomstva v případě, že jeden z partnerů původního páru umře. Pokud se objeví stejnopohlavní sex v přírodě, tak se jedná čistě o znásilnění. Takže gay vztah v podobě, jaké ho vidíme u lidí je proti přírodě. Však žádný lidský otvor kromě vagíny není určený k sexu... To že to lze za pomocí různých doplňků a že to lidé provozují, neznamená že to je správné.
23. 11. 2020 v 08:21Off-line Petrun  (24/176/70)
Nestěžuju si
23. 11. 2020 v 15:41Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Pear:
Připomínáš mi našeho kamaráda jmeno-nick. Abych tě vyvedl z omylu, u tučňáků bylo dokázáno, že žijí i ve stejnopohlavním vztahu, dokonce jeden pár ukradl vajíčko lesbickému páru, aby vychovali potomka. To, že podle tebe a samozřejmě úžasných vědců to není správné a je to zločin proti přírodě, tak neznamená, že to tak opravdu je. Ještě jedna věc, napsal jsi, že nic kromě vagíny není určeno k sexu, a kdybych měl slovíčkařit jako ty nebo jmeno-nick (stejně jste podle mě jedna osoba), tak k životu sex není potřeba, ale podle vaší psychologie je důležitá pouze reprodukce a zanechání vaší genetické informace. Hezký den
23. 11. 2020 v 18:08Off-line pear  (103/-/-)
Mitchalek: Děkuji za opravu. O tučňácích jsem nevěděl, ale i tyto páry se nedají srovnávat s homosexuálními páry lidí...

Osobně nemám nic proti homosexualitě. Jen vyjadřuji svůj názor na holá fakta. Ať si dělá kdo chce, co chce. Jen to že se nám někdo líbí, nám nedává právo udělat něco, co není správné.
23. 11. 2020 v 19:38Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Pořád s tebou nesouhlasím a souhlasit ani nebudu. To, co není možná podle tebe správné z reprodukční stránky (dobře, dávám ti za pravdu, že dva homosexuálové se neoplodní, i kdyby se o to intenzivně snažili), tak po morální stránce je to v pohodě. A proboha, žijeme v 21. století, ne ve středověku. Ale prosím, nebudu znovu nikomu vyvracet názor
23. 11. 2020 v 19:55Off-line JerkBud  (32/-/-)
K původní otázce: řekl bych, že jsem spokojenej. Když jsem dospíval, hodně jsem se s tím trápil, ale měl jsem štěstí, že jsem chodil do dobrý školy, kde byl fajn kolektiv. A taky jsme měli třeba na biologii dobrýho učitele, kterej s náma o sexu a lásce hodně mluvil a vysvětloval. Takže to mpomohlo nejen mě si to přiznat, ale pak to i lidi kolem mě vzali v pohodě.
Zajímám se trochu o historii a zeměpis, tak taky můžu říct, že jsem rád, že žiju v týhle době a v týhle zemi. Nemám přehnaný požadavky, stačí mi, že mám kolem sebe super lidi (rodinu a kamarády), před kterýma se s tim nemusim tajit. A v práci mi nehrozí, že mě za to vyhodí, což ještě před pár desítkama let bylo možný i u nás.
Svoje ,,gayství" neberu jako jedinou složku svý osobnosti - svojí identitu stavím i na jiných věcech, vlastnostech a dovednostech. Stejně jako jsem levák a mám hnědý vlasy, tak jsem gay. Není na tom moc co řešit, není třeba být na to pyšný ani se za to stydět. prostě to beru jako fakt :)
23. 11. 2020 v 21:58Off-line Mitchalek  (19/178/54)
Jistěže xd A kdo bude černý anděl? Jmeno-nick?
24. 11. 2020 v 00:39Off-line iglw  (48/172/77)
Neměnil bych,hlavně v dnešní nejisté době,opravdu nejisté!
24. 11. 2020 v 10:06Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Pear: Kde máš nějaký důkaz že jde o "Být gay je odchylka, chyba genetiky"?

Co když mutace která umožňuje vznik homosexuality umožňuje zároveň lidem třeba mít inteligenci na dnešní úrovni? Nazveš pak tuto mutaci chybou genetiky? V DNA všechno souvisí se vším a mutace zvyšující inteligenci, nebo zvyšující šanci na přežití potomka, nebo počet spermií, nebo i třeba umístění palce na ruce mohou být ty která umožňují vznik homosexuality. Takže prakticky nejsme schopni říct že jde o chybu genetiky, nebo vedlejší projev něčeho co je přímo odpovědné za úspěšnost lidského druhu.
Takže prohlášení "chyba genetiky" je opravdu hloupé, protože to nemůžeš vědět.

Dále, co když je homosexualita nějak přímo prospěšná lidskému druhu? Co příbuzenský výběr? U včel funguje vyloženě ukázkově, byť ne formou homosexuality. Nazval by jsi i to chybou genetiky, když by se výskyt homosexuality pozitivně projevoval přímo na úspěšnosti druhu? Protože zase nevíme zda to tak je.

Ale ty s jistotou víš že jde o chybu, co?

Mimochodem, které zvířecí páry se dají srovnávat v případě heterosexuálů?
24. 11. 2020 v 10:12Off-line Fgjk  (21/195/90)
Ono celkově srovnávat v týhle úrovni lidi a zvířata je zcestný
24. 11. 2020 v 10:17Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Fgjk: Ono, lidi jsou zvířata jako jakýkoliv jiný, ale když už srovnává, musí vždycky brát shodnou metriku a ne jak se mu hodí :-)
24. 11. 2020 v 10:19Off-line Fgjk  (21/195/90)
No právě...pořád jsme jenom zvířata. Problém je ale v tom, že my přemyšlíme a jednáme úplně jinak...i kdyby šlo jenom o ten sex (někteří mají ale problém tohle pochopit, že;-))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload