Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaký máte názor na ne/fungování jednotlivých modulů tohoto webu?

23. 07. 2016 v 16:09Off-line Mio6602  (103/-/-)
Řekněme, že cílem tohoto dotazu není remcání nad tím, že vám chybí appka, ale že chceme dát administrátorům vodítko, na co se zaměřit, co znepříjemňuje použití jednotlivých funkcí webu, funkcí, které aktuálně používáme a s jejichž použitelností máme nějaký problém.

Prvním nedostatkem, na který bych chtěl poukázat, je nový kabát inzertní sekce. Uznávám, že bylo třeba něco udělat s tou džunglí, která tam vládla a některé inzeráty se pohybovaly - mírně řečeno - na hranici. Nyní když dáte přidat inzerát, čekáte na jeho schválení administrátory, než se objeví vyvěšený. Kdyby tento proces probíhal operativně, tak bych neměl výhrady, ale když zadám inzerát (v mém případě s nabídkou brigády) a za 24 hodin leží stále neznámo kde a čeká na schválení, tak si dovolím prohlásit, že služba je minimálně napůl pohřbená.

Určitě se dá ještě ledacos napsat o nedostatcích chatu (soukromých zpráv), kde třeba nepřijde oznámení o nové zprávě a pak přijde najednou oznámení, že odesílatel už poslal zprávy dvě, že radši pošlu fotku jinou, alternativní cestou, než prostým vložením do zpráv, jelikož z toho zásobníku už tu fotku v životě nevymažu...

Určitě dokážete popsat nějakým konstruktivním stylem, jaké problémy máte s fungováním tohoto webu a pokud se admini do této diskuze hodlají zapojit, třeba si budou chtít vyslechnout i nějaký případný návrh. Na rovinu - remcat umí každý, ale nestačí jen remcat, pokud člověk nedovede sám navrhnout, jak by si to představoval jinak.
Okýnko "Chci odpověď od rádců" nechávám volné a radši bych, kdyby se do diskuze zapojili samotní admini.

Takže směle do nich. "Když nás půjdou milióny, všichni proti větru, každý ujde ten svůj metr, dáme metr k metru." :)))
23. 07. 2016 v 16:46Off-line Mio6602  (103/-/-)
Zrovna jsem si vzpomněl na další nepříjemný nedostatek webu, že pokud se uživatel neodhlásí regulérně křížkem, ale ukončí svůj pobyt prostým zavřením celého okna prohlížeče, tak se jeví on-line třeba klidně ještě další hodinu. Pak tomu člověku může někdo psát a klást si otázku, proč na zprávy nereaguje, když ještě včera si spolu normálně psali. On má zkrátka už třeba půl hodiny vypnutý počítač, ale nám se zde jeví jako stále připojený.
23. 07. 2016 v 17:00Off-line comrade  (39/195/102)
To já mám opačně, někdy se přihlásím, vpravo nahoře se jevím jako přihlášený. Pak kliknu třeba na návštěvy a píše mi to, že přihlášený nejsem.
23. 07. 2016 v 17:05Off-line Mio6602  (103/-/-)
Comrade: To se občas stane i mně. Musím zavřít okno, počkám půl minuty a zkusím se přihlásit znovu. Mám takový pocit, že se to stává jen ráno, kdy většinou probíhají aktualizace a web je více zatížený. Nebo se ti to stává i normálně během dne?
23. 07. 2016 v 17:12Off-line comrade  (39/195/102)
Já nic nezavírám ani na nic nečekám, kliknu na křížek a přihlásím se znovu. Ráno určitě, během dne si nevzpomínám.
23. 07. 2016 v 17:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Mio: jo to se mi už párkrát stalo.... jednou jsem svítil jsem zeleně jako online po odhlášení a týpek mi dvakrát napsal a když jsem neodpověděl tak mě vyp**oval, brutálně zmínuskoval a uvrhl do bloku, takže to je dobrej filtr na duševní naháče a blbce :D
23. 07. 2016 v 17:43Off-line BussterX  (103/130/150)
A teď se vzorně odkřížkuju, abysem nesvítil po odchodu zeleně, páč když to znáš tak je to brnkačka 8) zduř bejci :*
23. 07. 2016 v 18:33Off-line NaKluky.cz
Děkujeme za podněty.

Mio6602: Pokud jde o zmiňovaný inzerát, již se v pořádku zobrazuje. Nezobrazil se z důvodu souhry několika náhod (souvisí to s filtry, kterými inzeráty procházejí). Omlouváme se za prodlení.
23. 07. 2016 v 19:30Off-line kloudik  (38/182/80)
Nejvěčí problém tohoto webu je, že tady nejsou žádní kluci kteří by o mě měli zájem ale za to asi chudáci admini nemožou. na všechno ostatní sem si už zvykl takže jestli dojde k nějakému vylepšení čehokoli, budu vzteklej protože si zas budu muset odvykat :)
24. 07. 2016 v 16:58Off-line i8051  (53/184/97)
Zacal bych s certifikatem webu. Prace na par hodin, rocni castka zanedbatelna. U serveru se spoustou osobnich dat bych tuto absenci bral za podstatny minus. Vyresilo by to i ten relogin.

Nicmene pokud nema server na zaplaceni programatoru, zalozil bych sbirku jako na Narodni divadlo (zde by to shoret snad nemuselo). Vkladam prvni desetikacku :-) Pokud je to to zajem, muzeme zalozit sbirku na hithit.cz :-)
24. 07. 2016 v 17:04Off-line Mio6602  (103/-/-)
I8051: Sem chodí socky, které mi píšou, abych za nimi přijel 100km daleko, že mi za pětistovku v*****í a ty bys po nich chtěl, aby přispěli na provoz webu? :D :D :D
24. 07. 2016 v 17:05Off-line i8051  (53/184/97)
No tak to musis obratit .. musej platit oni tobe :-)
24. 07. 2016 v 17:08Off-line Mio6602  (103/-/-)
I8085: Něco na tom bude. Člověk celý život v potu tváře sbírá zkušenosti, tak ať je pak nepředává lacino :)
24. 07. 2016 v 17:09Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tak. A téma zpočátku vážné je v hajzlu
24. 07. 2016 v 17:20Off-line i8051  (53/184/97)
.. jako u kazdyho dotazu :-)))
25. 07. 2016 v 03:39Off-line TheFrey  (28/176/62)
Sepíšu to nějak popořadě:
CHAT:
- nemožnost smazat fotku ze své ,,galerie" poslaných obrázků
- při otevření více záložek v prohlížeči, mě to upozorňuje na novou zprávu pouze v některé záložce, nikoliv ve všech
- nízký počet smajlíků (vím je to prkotina, ale i tak)
- rozkliklé okno chatu zobrazuje po levé straně seznam lidí s odrážkami, které zasahují do profilové fotky (opět prkotina, ale stále nedostatek)
- blokace příchozích zpráv od konkrétní osoby (ignor někdy nestačí)

NÁVŠTĚVY:
- stejné jako s chatem, když mám otevřeno víc záložek téhle stránky a v jedné z nich si prohlédnu návštěvy, stejnak mi v ostatních záložkách zůstává číslo u ikonky

APLIKACE:
- absence aplikace (to už se tu řeší dlouho...)

DESIGN
- Design je hodně zastaralý. Rozlišení webu je pevné. Když už chybí aplikace, mohl by být design webu alespoň responzivní. Tím by se vylepšilo ovládání na tabletu, telefonu a dalších zařízení.

PROFILY
- nemožnost smazat si svévolně profil (zbytečně jsou pak v poradně otázky typu ,,Jak smazat profil?")

PORADNA
- nemožnost vypnout si upozornění k jednotlivým diskuzím

ČERVENKA
- Může ho prosím někdo zastřelit? Ty jeho výplody nejsou ani vtipné, ani vážné, ani smysluplné. Prostě píše ODPAD.
25. 07. 2016 v 09:22Off-line igy  (38/173/81)
Souhlasím pouze s designem - ten je dnes prostě tahák a kvůli dobrému designu lidi odpustí hodně. (Opakem je google, který má příšerný design, ale za to super funkčnost, ale ten je výjimka). Takže na tom designu zapracovat, když už ne udělat responsivní, tak upravit některé feature dělající problém na mobilu při zvětšení:
- fixované pravé menu mizí (asi pod reklamu?)
- centrované spodní menu se centruje, takže při velkém zvětšení nejde používat
- centrovaná popup okna třeba zpráv, opět při zvětšení není vidět tlačítko odeslat, při menším zvětšení se zas na něj špatně trefuje

Na ostatní věci si nemůžu stěžovat, protože většinu jich mám taky na své seznamce a hlavně většinu má i takový Facebook. (Třeba dlouhý interval ajaxu, rozdíly při více oknech, mazání fotek, atp.). Tak když je neopraví miliardová celosvětová společnost, jak by měl malý český server? Prostě si zvykněte :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload