Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rodiče, rodina?

30. 07. 2016 v 21:58Off-line Anonym
NEvím jestli to jsem patří ale prostě někomu se svěřit musím. Včera mi bylo přesně 18 let, no a dozvěděl jsem se takovou no celkem nepříjemnou věc. Už od mala jsem se cítil jiný (myslím vzhledově rodiče oba hnědo-ocí a tmavovlasí lidé a naopak já světlě hnědné vlasy a modré oči) prostě už jste asi pochopili jsem adoptované dítě. No a bohužel jsem zjistil pravdu o svých biologických rodičích(rozepisovat by to bylo nadlouho ale důvod proč mě odložil byl jediný narodil se jim kluk místo holčičky) ale prostě to byla až druhotná podpásovka. První bylo to že prostě tak v 8 letech prostě jsem se dozvídal už něco o lidech a celkově společnosti a samotného mě to napadalo že buď jsem nechtěné dítě a nebo právě adoptované, ale i to by se dalo nějak přežít jen prostě se svými pěstounskými rodiči jsem nezažil nějaký pěkný život. Vždy jsem byla černá ovce/bílá vrána rodiny ale i prostě ten outsider ve škole, které ale doma hrálo jak má milion kamarádů jak s nimi tráví čas atd. (trávil jsem čas s knížkou na lavičce kousek od domu) ale to hlavní prostě byl jsem ten první na ráně, za věchno mohl, byl takový "vylívač vzteku" atd a ten prostě tohle všechno od lidí kteří si mě vzali dobrovolně. Celou noc z dneška na včerejšek jsem přemýšlel jaké by to bylo kdybych se 29.7.1998 narodil jako holka. No omlouvam se za tu slohovku, ale potřeboval jsem se někde svěřit v reálném životě nemám komu (kamarády ani přítele nemam) pak už mě nic jiného nenapadá komu to říct. Komentovat nemusíte jen budu rád že si to někdopřečte a budu vedět že to alespoň někdo ví :(
30. 07. 2016 v 22:42Off-line comrade  (39/195/102)
No já si myslím, že by ti u biologických nebylo o moc líp, ani jako holce. Určitě měli nějakou fiktivní představu narození ideálního dítěte. Jestli někdy najdeš svou sestru, uvidíš, že byla ještě větší chudera než ty.
30. 07. 2016 v 22:57Off-line mirkm01  (23/-/-)
Klidně napiš sz.
30. 07. 2016 v 23:13Off-line joand  (32/185/72)
Určite nemysli na to "keby bolo keby". Musíš proste ísť ďalej, život máš pred sebou =) určite to zvládneš, len mysli pozitívne
30. 07. 2016 v 23:16Off-line Johnny16  (26/186/80)
Ty tvoji rodice jsou ocividne velmi nezodpovedny, meli si koupit štěně nebo panenku. Dítě by se melo prijmout prave takovy jaky je - holka/kluk, hnedy vlasy/blond a nechat ho vypadat tak, jak mu to nejvic vyhovuje...
Neboj, bude líp! A buď rád, že nejsi ovce. :)
30. 07. 2016 v 23:22Off-line Anonym
Comrade: sestru asi nenajdu :/ nevedel jsem doted ani jak jsem se jmenoval když si me brali
Joand: no pozitivne myslet uz mi moc nejde po tom vsem a kord tomhle proste jsem bez jakekoliv energie na to abych se o pozitivitu ktera je me neprirozena snazil
Johnny16: hele je taky pravda kdyz si koupis placnu telefon a nelibi se ti tak si koupis novej oni udelali to same..a bude lip ? Mohl bych vedet v cem ? Nebo co by se melo zlepsit
30. 07. 2016 v 23:49Off-line Johnny16  (26/186/80)
Tak znelo to, jakoze jsi celkem na dne, tak ti rikam, ze se to zlepsi - celkove :)) Nezapomen myslet pozitivne... :D :)
31. 07. 2016 v 01:35Off-line Lollo  (29/-/-)
Hej Anonym, kľudne napíš. Tu to nemá cenu riešiť. Akurát tak sa ponižuješ.
Zdá sa mi však, že začínaš prepadať nihilizmu. Si mladý chalan, ktorému sa rúcajú ideály o tom, ako by mal svet vyzerať. Ľudská spoločnosť je stoka, hnis a hnoj, nespoliehaj sa na jej podporu, pretože aj ten najväčší humanista v sebe nemá kus empatie.
Môžeš napísať, myslím, že si máme čo povedať. A ak nie, tak nezabúdaj, že žiješ pre seba a nie pre iných. Odhalenie takejto minulosti je určite veľký šok, možno si outsider, ale život je tu pre teba. Nežiješ ho pre nikoho iného.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 07. 2016 v 09:14Off-line bizenacbi  (52/182/90)
Ahoj. Pokud chceš, napiš. Dik
31. 07. 2016 v 10:23Off-line burlap  (54/197/98)
Napis:)
31. 07. 2016 v 11:05Off-line fopolo  (28/186/82)
Z vlastní zkušenosti ti můžu dát několik tipů, kašli na co kdyby tohle s tímhle tak možná potom... Sežere tě to za živa a vyplivne ! Stejně jako myslet na minulost... To už bylo a jak tak koukám tak u tebe taky žádná sláva. Jediný co mě drží nad vodou je budoucnost. Ta bude určitě lepší ! To je ta výhoda když padneš na dno, níž už se nepropadneš :) Ale nesmíš zaspat na vavřínech, musíš tomu trošku pomoct. Mě pomohlo cvičení/posilování. Nemáš čas myslet na co kdyby, zlepší ti to náladu a uvolní, když jsem naštvaný na celý svět, tak je lepší to ze sebe vypustit nežli nechávat v sobě. Takže ti doporučuji najít nějaký akční koníček, na který se budeš i v nejblbější den vůbec těšit. Také bych ti doporučil si najít práci. Né že by myšlenka práce byla nějaká úžasná, ale já v tom vidím naději toho, že se blížim k tomu, že budu mít dostatek peněz na to, abych vypadl hodně daleko a nechal všechno za sebou...Jen dávám příklady co pomohli mě, každý jsme jiný, ale každopádně musíš bojovat, nikdo to za tebe neudělá. Pokud by si chtěl další názory od outsidera, kterému se povedlo dostat z depek a probrečených nocí tak napiš :)
31. 07. 2016 v 12:01Off-line Titan24  (30/168/56)
Anonymovi: Já jsem svého biologického otce poznal až v 21. Musel jsem si ho sám najít...od té doby, co jsem věděl, že můj otčím není můj otec, tak jsem měl nutkání svého otce najít. Ovšem když mne pozval na svoji narozeninovou oslavu, tak jsem zjistil, že je vlastnostmi, zvláště chováním k ženám úplně stejný jako můj otčím, kterého jsem za chování k mé matce nesnášel. Ale naštěstí pro mne má můj vlastní otec ještě bratra a s tím si daleko více rozumím. Ale co jsem tím chtěl říci. Vysnil jsem si to, že můj vlastní otec bude lepší než můj otčím a že neměl nechat mámu při mém narození ve štychu a mohli jsme být skvělá fungující rodina. Ale tak to nebylo a můj otec není tak skvělý, jak jsem si ho vysnil. Takže bys mohl dopadnout podobně, ne-li hůř. I když nemáš úplně dobrý vztah s adoptivními rodiči, musíš myslet na to, že měli důvod tě adoptovat, to znamená, že tě chtěli...chtěli mít syna, o kterého by se starali, kterého by vychovali, ač nevlastního. Takže narozdíl od tvých biologických rodičů jsi byl u adoptovaných chtěný...
31. 07. 2016 v 14:51Off-line esthetique  (41/-/-)
Dodatecne vse nejlepsi k narozkam a koukej si to vynahradit. rek bych, ze nekdy mozna lepsi bejt ignorovanej nebo nemilovanej adoptivnima nez mlacenej a zneuzivanej vlastnima (rodicema).... to mozna zamrzi jeste vic a je takovejch spoustu
30. 11. 2016 v 23:42Off-line bizenacbi  (52/182/90)
Ahoj. Prošel jsem něčím podobným a nemá cenu se v tom pytvat. Alespoň né v mém připadě. Ale vše má své důvody. Daly ti vychování a žiješ. Tak žij. Mnoho zdaru.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload