Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ochrana při análním sexu

09. 08. 2016 v 11:40Off-line Anonym
Zajímal by mě váš názor na používání kondomu při análním sexu. Partner podmiňuje anální sex použitím ochrany. Tomu celkem rozumím a považuji to za nezbytné až do určité doby. Navrhoval jsem, že po několikaměsíčním vztahu si můžeme oba nechat udělat test na HIV a pokud bude negativní, tak ochrana ztrácí smysl a můžeme bez obav pokračovat bez ní (pokud teda jeden druhému věří). On však tvrdí, že s ochranou vždy a nikdy jinak. Myslím si, že je to neopodstatněný požadavek, který vyplývá z přehnaných obav a naprosté neinformovanosti.
Zajímalo by mě proto, jaký názor máte vy. Vážných odpovědí si cením, přihlouplé komentáře ignoruji.
09. 08. 2016 v 12:16Off-line Haru  (26/-/-)
Možná se prostě jen bojí, abys mu časem třeba nezačal zahýbat.. Ale v tom případě snad k tobě časem získá větší důvěru...
09. 08. 2016 v 12:30Off-line Lollo  (29/-/-)
V črevách máš veľmi veľké množstvo rôznorodých baktérií, ktoré sa podieľajú na rozklade a spracovávaní potravy.
Domnievam sa, že tvoj priateľ sa obáva, žeby jeho malý priateľ mohol chytiť nejakú infekciu, ktorá by mu mohla spôsobiť nemalé a veľmi nepríjemné problémy.
Nemusí ísť ani tak o strach z nejakej "nemoci" ako strach z infekcie, ktorá je síce liečiteľná, avšak rozhodne veľmi nepríjemná.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 08. 2016 v 12:42Off-line i8051  (53/184/97)
Lollo - ano, treba by mu ho mohla ukousnout tasemnice :-)
09. 08. 2016 v 13:59Off-line onlip  (60/180/84)
Když jsme s mým milým byli 10 měsíců, oba testovaní, měli jsme v sebe důvěru, přešli jsme na verzi "bez". Ale my měli setkání vždy domluvené a byli jsme patřičně vyčištěni. Měl jsem ho tak hodně rád, že mít v sobě produkt vzrušení, které mu přináším, mi naprosto nevadilo. Ani jemu ne.

Od kamaráda vím, že jeho to leckdy chytne nečekaně, v přírodě. Ptal jsem se, jak to řeší bez příslušné přípravy. Prý se jeho kluk, s nímž žije dva roky, vyprázdní a guma poslouží spíš z estetických důvodů, kdyby náhodou...
09. 08. 2016 v 15:16Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Asi si nechce zasvinit rákosku.
09. 08. 2016 v 15:22Off-line poklad  (29/177/69)
Naprosto s ním souhlasím.

Za A je v buzním světě nevěra bohužel běžná,
Za B z hygienických důvodů.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload