Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tohle není cesta... nebo jo?

17. 08. 2016 v 10:22Off-line Anonym
Ahoj kluci,
mám takovej menší problém. Jde o můj vztah, mám úžasného přítele, který nemá ani jedinou chybu. Mám ho rád nade všechno, ale jsme od sebe dost daleko. Trápí mě že ho vidím tak málo, i když máme hezkej vztah v podstatě by se dalo říct, že jsem sám a mrzí mě to.
Vím, co znamenají vztahy na dálku, vím jaká jsou rizika, mám ho rád, rád s ním trávím čas, když přijede za mnou nebo já za ním.
Ale... dálka mě trápí víc a víc. Z celých dvou měsíců jsme spolu trávili asi 10dní. Byly nádherné a vždy jsem se vedle něj cítil dobře... ale chápete.
Potřebuju poradit jak zkrátit samotu, nebo kdyby přišlo na nejhorší, jak mu vysvětlit, že mě samota trápí víc než pocit z toho že mě má rád...
D9ky
17. 08. 2016 v 10:41Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Vztah na dálku je nap**u, a je jedno jak se na to podíváš. Pokaždé dojdeš k tomuto zjištění.
Nechceš li se trápit, do takových p**ovin jako je vztah na dálku nelez.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2016 v 10:44Off-line Noodles  (33/167/56)
Tak na co si stezujes? :) Se nejak zabav. Myslim bez toho aniz bys ho podvadel xDD.... Ja mam p***ele, kterej je taky super vsechno, ale dela vrcholovej sport a tim padem je furt v hajzlu a ja sem spis sam. Prochazim se sam, jezdim na kulturni akce sam apod. Obcas z toho mam depku jak pises. Proc s nim jsem, kdyz je to skoro jak samota, ale naucil jsem se to kousnout, kdyz vim, ze mu muzu 100% ve*** a ja taky nemam roupy ho nekde podvadet. Aspon si muzes uzit prostor a volnost pro vlastni zajmy, ale asi to nebude pro kazdeho (mě to odnaucilo bejt línej xD). Jak uz jsem psal, tak me to obcas taky nahloda, sedim v koute cumim do zdi a premyslim, jestli se na to nevysrat. Ale vim ze ho miluju, on me a tohle odlouceni nebude trvat vecne a jednou se to ustali.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2016 v 12:00Off-line fopolo  (27/186/82)
Tak kdyby si ho neměl vůbec, tak budeš sám i těch 10 dní... :) Vztahy na dálku jsou hrůza, děs a utrpení, ale kvůli někomu to za to stojí, jestli je tak dokonalej a jestli si ty pro něj stejně dokonalej, tak vám to může vydržet a jednou budete spolu bydlet a budete spolu trávit tolik času, že si budete lézt na nervy :p Stačí vydržet :)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2016 v 12:07Off-line onlip  (60/180/84)
Deset dnů za dva měsíce - to je přece skvělé!
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 08. 2016 v 16:14Off-line Mio6602  (103/-/-)
Rada není jednoduchá. Když někoho miluješ, jeden den ti s ním uběhne jako mávnutí proutkem. Jeden den bez něj ti připadá jako věčnost.
Neuvedl jsi dost podstatnou věc - jestli oba chodíte na školu nebo alespoň jeden z vás do práce. Pokud budu předpokládat, že jste oba nedospělí a školou povinní, tak nezbývá, než se zatím se situací vyrovnat a vydržet do doby, než se budete moci osamostatnit a pronajmout si někde společné bydlení. V té době už vztah projde zátěžovou zkouškou a vy budete vědět, že má smysl jít do společného bydlení.
Pokud jeden z vás je už ekonomicky samostatný, je tady určitá možnost, že si najde bydlení a práci v blízkosti, abyste se mohli vídat častěji. Nelze si to ale vynucovat, jelikož mohou existovat silné vazby na dosavadní prostředí (rodinné, ekonomické apod.)
Víc ti tady v rámci poradny asi nikdo už neřekne, kromě obvyklého trolení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2016 v 16:25Off-line Radek1951  (72/175/75)
10 dnů ze 60, to je přece skvělé!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 08. 2016 v 00:18Off-line colombo  (102/192/90)
Anonyme, hned ve druhé tvé větě je naprostý nesmysl, neexistuje jistě na planetě jedinec, který nemá ANI JEDNU chybu.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 08. 2016 v 11:52Off-line vasek698  (25/-/-)
Táta je z Bohumína a mamka odsud- Havlíčkův Brod. Seznámili se přes dopis u tátova kamaráda, protože tenkrát si na intru a vojně zkrátka krátili čas dopisováním. Tátovi se líbila na fotce a už když se prvně viděli, kamarádi říkali, že vypadali jakoby se znali odjakživa.
Několik let se pak viděli maximálně o víkendech a byli spolu málo. Teď jsou spolu fůru let...

Co z toho plyne? Jestli ho máš fakt rád, proč by ti to nemohlo vydržet?
20. 08. 2016 v 19:47On-line cervix  (36/174/72)
Když ji (ho) miluješ, není co řešit! :-) (Kofola)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload