Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Půjčil jsem mu Bentley a zklamal

23. 08. 2016 v 22:16Off-line Anonym
Zdravim vsechny. Predem se omlouvam za chybejici diak***iku, ziji ve Svycarsku a na mobilu ani nemam cestinu, nicmene narodil jsem se v Praze a v CR jsem velmi casto i na dobu delsi nez mesic. Ale k veci. Pred nedavnem, jsou tomu tak 4 mesice, jsem si nasel p***ele na jednom banketu v Obecnim dome v Praze. Je mi 26 let a on je o dva roky mladsi, zaujal me uz na prvni pohled svou p***azlivosti a posledni dobou me stale silneji a silneji svou mentalitou a srdcem presvedcuje, ze by to mohl byt ten pravy. Samozrejme, po tak kratke dobe do nej nemohu videt na 100 %, to ostatne u nekterych lidi neprijde nikdy, ale vypada to slibne, rekneme. Jsem milovnikem luxusnich a silnych automobilu a protoze vydelavam nejaky ten peniz nad to, co utratim, rad si porizuji nova auta. P***el mou vasen sdili, ale bohuzel na tom financne neni tak dobre jako ja, ale ma Audi S5, takze stezovat si nemuze. Az do minuleho tydne jsem ho nechal ridit pokazde, kdyz jsme nekam jeli, najel pod mym dozorem pres 75.000 km a vsechno bez jedne jedine chybicky, byl jsem si jisty, ze je zodpovedny ridic a ze mu mohu jiz pujcit svuj nejvetsi skvost - letosni Bentley Continental GT Speed. S radosti jsem mu sveroval klicky a papiry, kdyz odjizdel ode me z papiry do Prahy, ale kladl jsem mu na srdce, ze delsi pujceni na delsi projizdku samozrejme prijde, ale ze bych byl rad, kdyby se poprve striktne drzel trasy podle navigace a nezajizdel nekam mimo - pochopil bych delsi projizdku v Nemecku po dalnicich nebo v Alpskych okreskach... Po 6 hodinach jizdy volal, ze v poradku dojel, nemyslel jsem si nic spatneho. Kdyz jsem za 3 dny prijel do Prahy po dvou dnech dulezitych jednani v Zeneve, neveril jsem svym ocim. Me Bentley bylo zprava poskrabane a se strzenymi SPZ stalo v me garazi v Praze. Kdyz jsem se ptal, jak k tomu doslo, rikal, ze se to stalo ten den rano v garazich Palladia a ze znacky strhl, aby nikde radary nezaregistrovaly pohyb odreneho auta (takova blbost). Na mou smrt prisahal, ze jel presne podle GPS a ze cesta do Prahy byla cela v poradku. Odvezl jsem tedy auto do servisu, kde mi na diagnostice a po kontrole ID vozidla rekli, ze to auto zpusobilo nehodu na mestskem okruhu Berlina a posleze dostalo 7 pokut na radarem merenych usecich, kde se smi jen 120. Vsechny rychlosti pres 250 km/h. Ale co me zarazilo nejvic - bylo to mezi 2.52 a 5.16 dva dny po jeho odjezdu ze Svycarska - v noci tedy vytahl auto k Berlinu. Zaprel mi, ze zpusobil nehodu a ujel od tezce raneneho cloveka, ktery ted lezi v nemocnici. Zaprel mi porusovani predpisu a zaprel mi vlastne vsechno, co udelal. Porusil prisahu. Soucet pokut je 66.300 euro a mam se dostavit k nemecke policii v patek k podani vysvetleni. Je jiste, ze ten, kdo se k tomu prihlasi, prijde o ridicak a pujde do vezeni. Je jiste, ze tu pokutu stejne budu muset platit ja, stejne jako temer 80.000 franku za servis. Co byste udelali v me situaci? Prosim, podelte se o svuj postoj. Mnohokrat dekuji.
23. 08. 2016 v 22:26Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ze nevim, kdo je blbejsi, jestli ty nebo on.
23. 08. 2016 v 22:51Off-line sexovac  (22/201/86)
Věřím ti - varianta 1, nevěřím ti - varianta 2.
Varianta 1: Je to pěknej d***l, tvoje důvěra v něj musí bejt asi v p***li. Je jasný, že kvůli takovýmu blbovi do vězení nepůjdeš, takže normálně oznam, že to řídil on. Radary to dokážou. Pokuty a servis zaplať asi ty, když máš na takový auta, zas tak moc to pro tebe nebude a holt si koupíš další Bentley o něco pozdějc, no. Tim ti odpadne nepříjemnost s vymáháním. A do basy půjde on. Odpoutáš se od něj, protože udělal d***litu a navíc někoho takového bys ve svém životě neměl mít, je nebezpečnej a hloupej.

Varianta 2: Když tě baví si vymýšlet krávoviny a trávit čas psaním takových litánií sem, klidně, když tě to baví, můj čas ani čas nikoho jinýho jsi tim nevyplejtval. Snad jenom těch, kdo to četli. Ale pěkně napsaný!
23. 08. 2016 v 23:34Off-line Haru  (26/-/-)
Člověk s tak slušnými příjmy a nemá na to, aby se o tom poradil s právníkem? Ale málem bych zapomněla, tady na zapadlé gay seznamce jsou ale vlastně vždy k dispozici odborníci na svém místě :D

Jinak souhlas se Sexovacem ;)
24. 08. 2016 v 00:00On-line Jarda88  (36/-/-)
:D :D :D :D a teď prosím tu o Šípkové Růžence ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 08. 2016 v 00:35Off-line gargamel  (37/182/74)
:)) je to aspon v upravě Mansory :D?
24. 08. 2016 v 00:56Off-line Centaur  (43/177/-)
Zajímavé no tohle kdyby pravda tak du na půdu a oběsím se. Ještě že nemám auto a nemusím sepisovat seznam škod. Kdyby přede mě postavili auto těchto uvedených značek tak je klidně nechám stát na louce a du grilovat uzené.
24. 08. 2016 v 01:18Off-line Lollo  (29/-/-)
Uhmm... do väzenia môžeš ísť za trestný čin, tj. museli by ti dokázať, že to auto si šoféroval ty. Pokutu za dopravný priestupok, kedy ťa nasnímal policajt alebo statický radar, ti samozrejme ako majiteľovi auta môžu poslať, keďže si však mal "dôležité" jednanie v Ženeve, určite máš XY možností ako dokázať, že v tom aute si nesedel ty. A tiež myslím, že pri takej fotke je aj celkom dobre vidieť ksicht vodiča, takže tam by s dôkaznou povinnosťou nemal byť problém.
Ak chceš písať takéto sračky, resp. ak si vo svojom veku taký superúspešný megapodnikateľ, takéto banality by ti boli veľmi dobre známe, takže ak chceš písať takéto sračky, najprv si over, či to celé akosi nepokulháva na základnej logike.

Peace!
24. 08. 2016 v 04:08Off-line Richard33  (44/185/80)
Vytáhni ho z průseru, všechno za něj vyřeš a věř tomu, že udělá ještě větší. Vymáchej mu v tom čumák, jinak ho akorát morálně zkazíš.
24. 08. 2016 v 04:26Off-line Mio6602  (103/-/-)
Náhodou pisatelovy pocity naprosto chápu a cítím s ním. Sám jsem dlouhou dobu létal s F-15E . Dnes už pod novým windows nechodí tento simulátor regulérně, tak jsem s létáním seknul. Ale taky bych nerad, kdyby mi můj stroj někdo poškodil, či dokonce sestřelil. Asi bych mu za to pak vybombardoval pozice.
24. 08. 2016 v 09:17Off-line takypedro  (43/171/73)
Samozřejmě☺svět je plný magorů, i tady koukám. ..
24. 08. 2016 v 09:56Off-line pauxi  (49/178/79)
Nesmíš být takový puntičkář, lidé na vyšší noze bejvaj velkorysejší
24. 08. 2016 v 14:14Off-line i8051  (53/184/97)
Hm .. za 4 mesice 75.000 km :-)) ... 625 km denne .. 26 km za hodinu ... on vubec nezastavuje? :))))))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 08. 2016 v 18:17Off-line Lollo  (29/-/-)
Mar_kr: sme v EU, právo je u nás, hlavne čo sa týka trestného práva, daňových zákonov a pod. veľmi podobné s ostatnými členskými krajinami EU. Ale máš pravdu, nemci ti nemôžu odobrať český vodičák. Môžu ti dať pokutu, ale vodičák ti zadržať nemôžu, keďže vodičák je majetkom ČR a nie BRD, celú záležitosť by mohli posunúť českým úradom, ktoré by to mohli riešiť. Ale určite ťa ako občana cudzieho štátu nemôžu len tak "zabásnuť", to nemôžu tak či onak, museli by ťa právoplatne odsúdiť za spáchanie trestného činu, čím by bolo napr. útek z miesta nehody, ale to by ti museli dokázať, že v tom aute si sedel ty. Dôkazná povinnosť je vždy na strane vyšetrovateľa, nie na strane vyšetrovaného.

ALe čo sa rozpisujem, ja som tými kontroverziami chcel poukázať na to, že tento príspevok nie je reálny, ale niekto sa dobre nudí.
24. 08. 2016 v 20:19Off-line pauxi  (49/178/79)
Berte to na pobavení, je to celé pohádka pro děti , už jen ty najeté km
24. 08. 2016 v 21:16Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, hezký příběh dementa... :) :) :) Jen tak dál, posílej další story.
24. 08. 2016 v 21:28Off-line pauxi  (49/178/79)
Jo příběhů na pobavení není nikdy dost , i kniha s gay tematikou by bodla
24. 08. 2016 v 21:55Off-line Mio6602  (103/-/-)
Andy555: Holku bych ti klidně půjčil. Ani vracet bys ji nemusel :D
10. 01. 2018 v 11:53Off-line ozvien  (73/-/-)
Přimlouval bych se za další příspěvky tohoto druhu které dávají příležitost nahlédnout do světa bohatých. Jejich problémy jsou jistě pro nás chudé velmi zábavné....
23. 01. 2018 v 22:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak ses nam tady vypromenadoval jak jsi na tom dobre a muzes se vratit do svajcu pocitat zlate cihly z nackovskeho uliteho nakradeneho pokladu. mi ubozi pracujici ti asi tezko poradime s tvymi neskutecne slozitymi problemy, jako je treba Bentley na odpis...
uz formulace "zaujal me svou p***azlivosti" rika vse o vysokem bankovnim kontu a nizkem IQ tazatele.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload