Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád se do mě zamiloval

25. 08. 2016 v 19:59Off-line Anonym
Na úvod bych měl asi říct, že nemám rád gaye, jsem vlastně homofob (a teď všichni do mě).

Mám kamaráda (nebo spíš měl jsem kamaráda), teď se spolu již nebavíme.
Tento kamarád je gay (což jsem nevěděl), řekl mi, že se do mě zamiloval a taky to, že je gay.

Poslal jsem ho s tím někam, řekl jsem mu, že je to nechutný, že všichni gayové jsou nechutní a ať se jde léčit.

Takže spolu teď nemluvíme, jenže mě se to rozleželo v hlavě a přemýšlel jsem, zda si to nevyříkat a prostě nebýt zas kamarádi, ale jednak mi prostě vadí
gayové a jednak nevím, zda po tom, co se mi svěřil se svými city můžu být s ním dál kamarád.

Navíc si teď musím představovat, jak prostě až se vyrovná s tím, co jsem mu řekl a najde si přítele. Ta představa mi neskutečně leze na nervy a už teď toho jeho budoucího, zatím ani neexistujícího přítele nenávidím.

Překousnout, že je gay by s obtížemi snad i šlo, ale překousnout a nežárlit na přítele, co pak bude mít nejde.

No, nevím, co mám dělat a tak mě to dohnalo až k tomu napsat sem a zeptat se na radu.
25. 08. 2016 v 20:11Off-line pauxi  (49/178/79)
Jak můžeš žárlit na jeho budoucího přítele, když ty ho předse nemiluješ ? Budete jen kámoši soukromí je každého věc , i mezi heterákama kámošum nic není do partnerek druhých
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 08. 2016 v 20:15Off-line Anonym
Pauxi: Já vím, že není. Jenže on chce teď mě..teroeticky by jsme mohli být spolu (prakticky já nesnáším gaye a on se mnou teď nemluví) a pak by si měl najít někoho jiného? Já za to nemůžu, ale už teď žárlím a to se to ještě ani nestalo.
25. 08. 2016 v 20:21Off-line Marcoos  (27/173/70)
Podle mě si tu svou "homofobii" jen namlouváš, přitom máš svého kámoše rád a jen si to bojíš přiznat. Není to nic, za co by jsi se měl stydět. Měl bys vůbec ocenit, že se ti tvůj (ne)kámoš s něčím takovým svěřil. Znamená to, že ti věří a tvou reakcí jsi ho akorát zklamal.
Kamarádství není o tom, kdo je buzna a kdo heterák, bože.
Souhlasím - 45   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 08. 2016 v 21:56Off-line comrade  (39/195/102)
Ten, kdo bude volit KSČM, může se stát mojí ženou. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 08. 2016 v 22:28Off-line Friend23  (30/-/65)
Podľa mňa si mu neskutočne ublížil, sám som niekoľkokrát hetero kamošom povedal pravdu, často sa mi páčili a priláskoval som sa, nikdy ku mne nikto nebol tak krutý ako opisuješ, skôr naopak skutočné kamarátstvo to má posilniť. Mal by si sa mu ospravedlniť a pokecať s ním a brať ho takého aký je a nešíriť to hlavne ďalej. Čo sa týka žiarlenia, nechápem to, nieje nato dôvod, veď si ho odmietol a nechceš ho, ak k nemu niečo cítiš nebuď truľo a povedz mu to, že ho máš rád. Druhá stránka veci : Takto ako si sa zachoval mu pomôže rýchlejšie zabudnúť na "d***la" ako si ty a z toho dôvodu to v konečnom dôsledku môže mať ľahšie, ďalšia možnosť je byť pri ňom a zľahčiť mu to skutočným kamarátstvom až do času, kedy sa s tým z 80 % vyrovná a bude to ok, ten čas nastane. Toľko odo mňa...
25. 08. 2016 v 23:27Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Z toho co jsi zatím napsal soudím, že:
1. Jsi latentní gay (Prostě seš taky na kluky, jinak by tě ani nenapadlo žárlit.)
2. Jsi paranoidní (Skutečnost, že máš negativní pocity ze zatím neexistující situace, která by se tě v podstatě ani netýkala, kdyby nastala, to naprosto dokazuje.)
3. Tvoje podvědomí si bytostně uvědomuje předchozí dva body (A to je přesně ten důvod proč se tady svěřuješ.)
26. 08. 2016 v 02:15Off-line i8051  (53/184/97)
Jasne, nemas rad buzny a zalozis si profil na buznaserveru a jdes na buznaporadnu ... hm .. a to ma bejt teplo jeste par dni :-))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
26. 08. 2016 v 09:34Off-line Anonym
Marcoos - Ano, ale i když prekousnu tedy, že je gay a budeme dál kamarádi. Tak prostě časem, až si někoho najde, což se logicky stane. Tak prostě mě ta představa vadí.

Friend23: No jenže právě to jen ten problém, že nevím, zda po tom, co vím, že je zamilovaný, nevím zda můžeme být kamarádi a pak až si nejde jiného kluka a já budu už jen ve friendzone, tak prostě žárlit budu. :/ Vím, že jsem ho odmítl, udělal jsem co jsem považoval za spravne, byt na kluky je pro všechny nechutne a takový ja byt nechci.
Nevím no. Ale ať už budeme kamarádi nebo ne, tak prostě žárlit asi budu, teď to vidim..
Mám mu to říct takhle nějak?

shiroReloded: Co? Takže ty si myslíš, že jsem teplej??? :O Vždyť ja nemůžu být gay, nechvi být. A rozhodně nejsem paranoidní, ale je logicke, že si časem někoho najde..a i když se to zatím nestalo, tak se to stane a prostě ta představa mi vadí a nutí mě to zárlit.
Co mám tedy podle tebe dělat? Nechci aby melt jiného kluka....

i8051: profil jsem si založil, abych mohl napsat na tuto poradnu, protože jsem si řekl, že mi tu poradí lépe, než na běžném fóru.
26. 08. 2016 v 10:36Off-line Johnny16  (26/186/80)
Tomu fakt nerozumim, jak na nej muzes zarlit, ze bude mit jinyho kluka, kdyz ty nejsi gay? :D
26. 08. 2016 v 11:49Off-line i8051  (53/184/97)
Anonym - jo, zde ti poradi, samozrejme :-))

btw to, ze nechces bejt gay, resp. nemuzes, nic nemeni na tom, ze zrejme podle toho, co pises, asi budes :-)
26. 08. 2016 v 12:33Off-line pauxi  (49/178/79)
Být gay, není o tom jestli chci, nebo nechci, to prostě cítíš, je to v tobě, může to být jen jakési kamarádské žárlení, že je mu někdo blíže, nebo si fakt nechceš přiznat , že nejblíže mu chceš být jen ty , jste mladí život teprve poznáváte a i takovéto city
26. 08. 2016 v 12:51Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Anonym: Takže ještě jednou. Statisticky 99% homofobů jsou nepřiznaní homosexuálové, že jím být nechceš... zlato, já si to taky nevybral. Navíc, čím jiným si chceš vysvětlit, že žárlíš na (zatím) neexistujícího přítele svýho kámoše?! Kdybys byl hetero, bylo by ti to přece srdečně jedno (slušně řečeno). Že seš paranoidní, OK, tahle moje myšlenka stojí dost na vodě, přiznávám, ale je to jediná další možnost, za předpokladu, že patříš k tomu 1 % homofobů, kteří jsou skutečně heterosexuální.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 08. 2016 v 19:00Off-line Anonym
I8051 - proč si to myslíš? A co teda mám podle tebe dělat?

pauxi- no já nevím, tak samozřejmě mu chci být nejblíže, ale gay být nechci a nebudu

shiroReloded- takže proste podle tebe jsem buď teplej nebo paranoidní magor? To je ráda hezký a máš i nějakou radu?
26. 08. 2016 v 19:05Off-line Anonym
Pokračování problému:

On odjel s rodiči pryč, ale zítra se vrací domů.
Mužů se u něj stavit a vyříkat si to s ním.
Ale prostě nevím zda je ti dobry nápad, homofobni být nepřestanu a prostě i kdyby, tak až si jednou najde toho kluka, tak se stejně to kamarádství rozpadne. Protože já prostě logicky žárlit budu, když bude většinu času trávit s ním a zamilovane pohledy, které by patřili mě budou patřit jemu. (To zní asi stupidně, ale co už)

Mám mu to říct takhle? Že prostě nemůžu být jeho kamarád z tohoto důvodu? Nebo co mám teda dělat?
26. 08. 2016 v 19:28Off-line pauxi  (49/178/79)
Podivej se na to logicky. Budou 2 hetero kamarádi, jeden si najde babu , proč by s polu měli přestat kamarádit, o tom předse kamarádství není, já bych to viděl tak , že on pochopí, že s polu nemůžete nic mít , ale kamarádi být můžete , na jeho budoucí vztahy se vybodni, on ty tvé taky nebude moct řešit
26. 08. 2016 v 19:41Off-line Anonym
Pauxi: Ale tohle je přece jiné, než dva hetero kamarádi. On mi řekl, co ke mě cítí.
To je jako kdyby mě chtěla holka a pak si našla jiného. To je tomu spíš podobné.
A to proč žárlím jsem se snažil vysvětlit v tom, co jsem psal nad tvým komentářem.
Já vím, že to zní stupidně. A nic mi do jeho nových vztahů není.
Ale prostě chtěl (pravděpodobně stále chce) mě a prostě ke mě by se choval tak jak se bude chovat pak k nějakému jinému...a proste tak no... štve mě to.
26. 08. 2016 v 20:01Off-line comrade  (39/195/102)
Udělej si v hlavě nejdřív pořádek, pak můžeš teprve něco řešit s ním. Hlavně ti doporučuju odstranit si z ní kýče a předsudky, nejvíc omezují tvou svobodu myšlení.
26. 08. 2016 v 20:41Off-line pauxi  (49/178/79)
Hladáš problém tam, kde není , kamarád to tvým odmítnutím má určitě vyřešené a jen bude rád když se budete moct kamarádit a tím, že to budeš stále řešit ty , situaci určitě nepomůžeš, jako správný heterák bys to přešel, nebo se tomu spíš zasmál, takto nevim
26. 08. 2016 v 20:58Off-line Anonym
Comrade: když ja mám chuť to prostě už nějak vyřešit a rozseknout. Buď tak nebo onak.

Nufanek01: moc vtipné...

Pauxi: myslíš, že už to má vyřešené a už mě nechce?

Akri: já nejsem přece ješitny. A proč to v mém případě jinak říct nejde? Navíc ja fakt buzna nejsem!
26. 08. 2016 v 21:01Off-line pauxi  (49/178/79)
Myslím vyřešené, že jsi jeho city neopětoval, takže vztah nebude, ale o kámoše by určitě nerad přišel
26. 08. 2016 v 21:03Off-line pauxi  (49/178/79)
A věř mi, že jeho to tet mrzí daleko víc než tebe, že neodhadl situaci a vyznal se ti ze svých citů k tobě, nechci radit, ale něco bych s tim dělal , lidi ze zoufalství někdy udělají i různé blbosti, on takto neví na čem je, jestli mu tet i nebudeš chtít nějak ublížit , poškodit ho na veřejnosti atd. radši bych to řešil
26. 08. 2016 v 21:05Off-line pauxi  (49/178/79)
Na keci tady kašli, jestli jsi gey , nebo heterák je tvá věc, nemusíš se nikomu zpovídat
26. 08. 2016 v 21:11Off-line Anonym
Jako mužů za nim zítra zajít a vyříkat si to s ním. Jako nechci aby udělal nějakou blbost. A rozhodně mu nechci ublížit.
Ale nevím zda zvládnu být s nim jenom kamarád po tom co mi řekl.
26. 08. 2016 v 21:23Off-line radomir  (40/183/75)
Myslím, že tato věta: "byt na kluky je pro všechny nechutne a takový ja byt nechci." mluví za vše...

A ještě ti řeknu, že pokud sis ho vážil aspoň trochu jako kamaráda, tak bys ho taktně odmítl, ale nic bys neničil... To by on ocenil asi nejvíce.

A jinak, věř tomu, že heterosexuální muž by rozhodně nežárlil na budoucího přítele svého gay kamaráda. Ba naopak by třeba byl rád, že se tak jeho gay kamarád odmiluje od něj (heterosexuálního muže) a nebude tak v centru jeho zájmu
26. 08. 2016 v 23:02Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Anonym: Chceš radu? Fajn. Najdi si hezké klidné tiché místo, kde tě nikdo a nic nebude vyrušovat a zapřemýšlej si. Vypni všechny maličkosti, které musíš akutně řešit, zapomeň na chvíli na svoje představy o sobě a nech svoje myšlenky plout vlastní cestou. Uvidíš, že mám pravdu, a když budeš tohle dělat každý den, tak se s tím časem i srovnáš.
27. 08. 2016 v 09:27Off-line Anonym
Vy co mi radíte, ShiroReloded a ostatni:

Jenže, já nejsem typ, který dokáže sedět a přemýšlet několik dni.
Mě nebaví čekat 10 minutu na autobus natož tohle.
Jak už jsem tu někde psal, potřebuji to už nějak rozseknout.
Takže za ním jít a říct mu, že se že kamarádi skutečně nebudeme a nebo že ho ztratit nechci, ale prostě nedokážu být jen kamarád a sledovat jak pak má někoho jiného.
Dneska za ním půjdu a něco takového mu řeknu, možná bude nejlepší reagovat jak to budu prostě cítít v té situaci nebo nevím...

Akri:
Jako nevím co je horší, zda být psychopat nebo teplej...

Its_Deny
Díky, jsi jeden z mála co se do mě nenaváží. :)
27. 08. 2016 v 10:37Off-line Alex_1  (38/178/79)
No mě to stále ukazuje jenom jednu věc: Máš ho rád a chceš být víc než kamarád, ale bojíš se to říct nahlas/přiznat. A pokud ho máš opravdu rád, tak myslím, že by jsi mu měl omluvit za tu svoji prvotní reakci, říct že dál budete kamarádi bez ohledu na to co se stalo a budeš mu přát jiného partnera. Přece by jsi nechtěl aby žil jako poustevník, kvůli tomu.
27. 08. 2016 v 21:52Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ved ho ne je..e všetci nemože za to čo cíti :) chápem že máš kamaráta rád, a že sa ti hnusí predstava byť buzerant lebo si predstavuješ buzeranta ako z obrázku takého typického zženštilého a ták ale nie každý inak orientovaný chalan vyzerá a správa sa ako žena takže musíš aj ty pochopiť to, že ho možno miluješ :) a podla mna je lepšie za ním isť a povedať mu to ako si to potom po rokoch vyčítať :) asi tak
28. 08. 2016 v 09:06Off-line Anonym
Problém stále pokračuje (nechci kvůli tomu zakládat nové téma.
.
.

No tak jsem s nim mluvil. Asi jsem to pořešil opět úplne d***lně. Prostě první něco dělat a pak myslet. Jako ono píšu anonymně tak vám to vlastně asi říct můžu.
Většina z vás mi stejně akorát vse vyčítá (až na pár vyjimek, vám samozřejmě děkuju :) ), ať udělám, co udělám...nebo mi to alespoň tak přijde.

Řekl jsem mu, že žárlím na jeho budoucího přítele...tak nějak jsem to na něj vychrlil, zhruba to co jsem tu psal i vám (o tom jak hrozne budu jeho budoucího přítele nesnášet a prostě budu žárlit, že bude s ním, když jsme mohli být spolu a proto se s ním už kamarádit nemůžu).
Ze začátku vypadal dost zmateně, pak jsme o tom mluvili.
No a ehm...polibili jsme se....teda já jeho první. Bylo to impulzivní a nepřemýšlel jsem o tom moc dopředu (to je to proč myslím, že jsem to pořešil d***lně).
Jako jemu to nevadilo. To ne, nepraštil mě a líbali jsme se...ale prostě tohle jsem jako správný heterosexuál dělat neměl. Asi jsem měl skutečně dříve myslet. :/

Co myslíte?
28. 08. 2016 v 09:23Off-line Alex_1  (38/178/79)
Myslím si, že to co jsi udělal, jsi možná chtěl udělat už dávno jen k tomu nebyl správný/vhodný okamžik. Prostě jsi udělal co v té chvíli jsi cítil. Ale odpověď na otázku proč jsi to udělal asi víš jen ty, jen možná neumíš ji formulovat.

Víš, teď může být tvůj kamarád zmatenej a může doufat ve falešné naděje. Nebudu, ani nemůžu soudit že to co jsi udělal je správné či špatné (zda tam nebyla třeba i kapka alkoholu, která mohla pomoci k lepšímu průchodu), ale i proto by jsi měl si tu otázku, proč jsi to udělal zodpovědět co nejdříve a rozseknout to.
28. 08. 2016 v 10:10Off-line Anonym
Alex_1: No, já jsem z toho taky zmatený, taky nevím jak to přesně máme. Já ho nějak odpoledne (asi až kolem 4 ale) uvidím tak snad se to nějaký vyjasní. No je to všechno ještě víc komplikovaný, než to bylo jsem prostě d***l no.

Changar: Ty jsi jeden z těch co umí jen rýpat a nesnaží se nic pochopit. Jsem tady kvůli radě. Jak jsem psal již někde nad tvým hate komentářem, tak s kamarádem jsem.si promluvil. Všechno jsem zkomplikoval, ale alespoň jsem se pokoušel to řešit a úplně jsem se na něj nevykašlal. A to žárlení lépe, než jsem se to pokoušel vysvětlit nedovedu. Ono ani já tomu úplně zcela nerozumím. Kdyby ano, tak to asi ne řeším na poradně, že? ;)
28. 08. 2016 v 11:00Off-line Alex_1  (38/178/79)
Changar: Podle mě poradna slouží právě pro sběr názorů a to že se anonym poradí tady neznamená, že se nesnaží získat radu i jinde (to nikdo neví). Myslím si, že právě různé názory pomáhají člověku se zamyslet nad problém z různých úhlů.

Anonym: To co tady provokuje ostatní, je asi ta prvotní reakce a asi taky to, že říkáš že jsi heterosexuál. Domnívám se, že máš kamaráda hodně rád a taky by jsi chtěl být i kamarádem dál i přesto jak jsi reagoval a po vašem rozhovoru (zakončen polibkem) by mohl být zmaten. Už jen to, že jste se setkali (a znovu setkáte) asi znamená to, že chcete se dále setkávat. Ale je to jen na tobě jak to chceš dál aby se to vyvinulo. Buďte kamarádi (ale hlavně si to řekněte) a kdo říká, že než si najde kamarád kluka, tak ty nebudeš s nějakou holkou, které budeš věnovat zamilované pohledy (a tím pádem tě nějaké jeho zamilované pohledy nebudou zajímat :-) )
28. 08. 2016 v 13:37Off-line Johnny16  (26/186/80)
Anonyme, tak to a nim zkus, ne? Vzdyt on te ma rad a ty jeho ocividne taky, kdyz jsi mu dal pusu :)
Jako, nemusis byt gay, tak jses treba bi nebo neco jako pansexual, se nemusis hned nekam škatulkovat. Řekl bych, že ta homofobie te omezuje.
28. 08. 2016 v 16:18Off-line pauxi  (49/178/79)
To víš, tady je hned každý chytrý, i když tě vůbec nezná a nikdy tě neviděl, klidně napiš, že sis to celé vymyslel z nudy aby řeč nestála, to bys je utřel ty chytrolíny, co hned věděj kam tě zařadit. Já ti řeknu jen jedno , asi jsi to tet udělal jak si to udělat měl, jak si to zrovna cítil, dál nic nevymýšlej a jednej dál podle situace, jak to budeš cítit. Víš tykolik heterosexuálů mělo zkušenost s kámošem jen tak a už se k tomu nikdy nevracely ? anebo vrátily to záleží na každém člověku co v něm dříme. Něco máš sociálně naučené a něco je v tobě , to nezměníš
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 08. 2016 v 17:50Off-line dummy  (44/-/-)
Ako to tu citam tak potom vsetkom co sa stalo si riadne zmäteny. Bolo odteba neferove ako si sa zachoval k svojmu najlepsiemu (ne)kamosovi.On cakal odteba podporu,pochopenie a nakoniec si to bol ty ktoryho sklamal (pre neho to urcite nebolo jednoduche sa vyznat so svojich citov k tebe a priznat sa ze je gay).Poloz si otazku a skus si nanu odpovedat ci kvôli tomu co sa stalo chces o kamarata prist alebo ci ti stoji zahodit vsetko pekne co ste prezili ako kamarati.To ze nezmenis postoj voci gay-om to ti nikto nezobere a je to len na tebe mozno casom ale to vies len ty,ale skus ako gaya akcetovat aspon kamarata a popripade jeho priatela ak nejakeho bude mat a to ze budes ziarlit na toho zatial este na neexistujuceho priatela podla mna nebude treba lebo ak budete i nadalej dobrimi kamosmi tak aj stebov bude travit ten kamarat vela casu a budete si mat co povedat.To ze si ho po rozhovore pobozkal podla mna bola chyba dal si mu akurat nadej ze moze nieco medzi vami nieco byt.Svojim sposobom ho urcite mas rad tak miesto ziarlenia by si mu mohol dopriat aby aj on bol stastny s niekim koho on bude lubit celim svojim srdcom.Na tvojom mieste by som sa mu ospravedlnil a povedal ze ta mrzi tato situacia do ktorej ste sa dostali a ze i nadalej by si chcel byt snim kamarat a ze ho budes akceptovat taky aky je (ale iba ak to tak citis)a ze ho budes podporovat vtom co robý(tak ako ty nezmenis svoj postoj ku gey-om tak ty nezmenis jeho aby bol heterosexual )drzim vam obom palce aby to dobre dopadlo a vsetko sa medzi vami urovnalo a bolo ako predtym.Neviem ako dlho ste boli kamarati ale pokial si onom nevedel ze je gay spraval sa inak ako teraz ked ti to povedal???myslim to tak ze ci daval najavo ze je na chalanov ci si spozoroval nejaku zmenu.
Ak to co som napisal vyznelo ako hate tak som to tak nemyslel chcel som ti dat len radu.
28. 08. 2016 v 18:55Off-line i8051  (53/184/97)
Honza1111 - ano, tohle je spravnej pohled na vec :-)
28. 08. 2016 v 21:37Off-line Anonym
Problém stále trvá:

Já jsem mu to nedokázal říct, že chci aby jsme byli jen kamarádi. Hlavně proste mě by to pak strašně stalo, az by měl kluka. No takže jsme se líbali znovu a už tak nějak vícekrát.
On si asi myslí, že spolu chodíme.

Na hate některých z vás už kašlu.
Vám co do mě nejdete hate Děkuji (Honza1111, Pauxi, i8051 a další), snažíte se fakt poradit a ne jen hatovat. Přestože víte můj názor na gaye. Fakt díky :)
28. 08. 2016 v 21:44Off-line comrade  (39/195/102)
Dej nám na něho kontakt, my mu to vysvětlíme za tebe. :)
28. 08. 2016 v 21:45Off-line Anonym
Its_Deny: Jo, já bych mohl radit lidem jak všechno pokazit a jak dělat stupidní věci, to by mi šlo.
No z jeho pohledu jo, nejspíš si myslí, že spolu chodíme, I když jsme si to přímo takhle neřekli. A nechodíme spolu.
28. 08. 2016 v 21:45Off-line Anonym
Comrade: kontakt vám fakt nedám :D a co by jsi mu vysvětlit?
28. 08. 2016 v 21:47Off-line comrade  (39/195/102)
Že s ním nechceš chodit, jenom ho chceš vlastnit. :)
28. 08. 2016 v 21:49Off-line Anonym
Comrade: to není pravda
28. 08. 2016 v 21:52Off-line comrade  (39/195/102)
Tak co to je jiného, když mu nechceš dovolit mít někoho jiného a chceš, aby se věnoval jenom tobě?
28. 08. 2016 v 22:08Off-line Anonym
Comrade: Já nevím popravdě. Ale tak přeci s ním nemohu chodit..vždyť je to kluk.

Alex_1: No to asi ano, protože si myslí, že něco mezi námi je/bude. Ale mi se nelíbáme místo rozhovorů. My spolu už normalně mluvíme. (Jakože normalně i o věcech co jsou úplně mimo všechno tohle jako jsme se bavili i předtím, třeba i o Hře o Trůny a tak), jenom jsem nebyl schopný říct, že by jsme měli být jen kamarádi. To jsem nějak neřekl a příště se to nějak začalo vyvíjet takhle a po tom líbání on už ani asi nečeká.
Nebo já nevím, ale kdyby to bylo obráceně, tak bych to nečekal.
Navíc on si tak nějak podle všeho (i podle toho jak píše, když si pišeme), to bere buď jakože jsme spolu a nebo že pomalu začneme být...no ano máš pravdu, zamotal jsem to...
28. 08. 2016 v 22:13Off-line comrade  (39/195/102)
Co když bude chtít víc než jenom líbání? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 08. 2016 v 22:13Off-line Matthewko  (28/182/85)
Musíš sa rozhodnúť sám, ale ak ti možem poradiť, v živote nie je pre nás vždy najlepšie to, čo sami chceme, ale to čo od nás chce život premýšlaj nad tým, čo je najlepšie urobiť, nie len nad tým, že nechceš byť gay, vstúp trošku o svojho srdca a ujasni si, či chceš, len kvoli tomu že nechceš byť gay celý život trpieť, alebo si pripustíš, že chalana lubiš :) alebo potom ak naozaj nie si gay, tak by ti nemalo vadiť, že si nájde priatela :) alebo može ti to teoreticky vadiť, ale je to nepravdepodobné :) a prosím nemysli si že do teba idem, ja sa ti snažím poradiť :)
28. 08. 2016 v 22:14Off-line Alex_1  (38/178/79)
Anonym: Tak super, to že se místo rozhovoru nelíbáte je fajn. To že to někdo zamotá se stává, teď se jenom pochlapit a říct věci na rovinu jak se mají. Někdy se může zdát že je to těžké, ale pokud kámoše znáš dlouho, tak dokážeš alespoň trochu odhadnout jeho reakci, i když teď může být podpořena více city. Ale dle mého k tomuto rozhovoru se brzy dostanete, tak proč to odkládat. Držím pěsti a neboj to dáš ;-)
28. 08. 2016 v 22:24Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Ty se prostě musíš smířit sám se sebou :D jestli jsi sám od sebe políbil kluka, tak heterosexuál nejsi :) prostě tě ten kámoš přitahuje a asi si to nechceš připustit... prostě se vyser na nějaký "gay" "heterosexuál" atd... a dělej to, co ti radí srdce (romanticky řečeno :D )
28. 08. 2016 v 22:25Off-line Matthewko  (28/182/85)
No a to je dalšia pravda, láska je univerzálna záležitosť, a moderné delenie lásky na hetero a gay mi príjde trošku vykonštruované proste dbaja ludia sa možu priťahovať, aj milovať na pohlaví vždy nemusí záležiať :)
28. 08. 2016 v 22:37Off-line Anonym
Comrade: ehm nevím, co na to odpovědět

Alex 1: Ty tedy myslíš, že mu mám říct, že budeme jen kamarádi?

Matthewko: Neberu to hejo hate ;)...To s ním mám teda začít chodit? Ale já prostě nemůžu přece chodit s klukem.... prostě ono to nejde ignorovat rozdělování podle orientací a fakt gay být nechči

Patrik. 2.00- no políbil jsem ho sám od sebe na poprvé. Ale teď to není tak, že vždycky začnu já, není to alespoň trochu pozitivní? Přeci nejsem gay :/
A ono se na to moc vysrat nejde, kdyby jo, tak sem napíšu :/ ale trochu jsi mě pobavil :D
28. 08. 2016 v 22:41Off-line Matthewko  (28/182/85)
Len vieš, to že ťa to takto trápi, znamená že ho máš vo svojom srdci :D alebo hehe neviem ako ti to povedať :) proste je jasné, že ho máš velmi rád, a milovať nemožeš chcieť alebo nechcieť :) to nejde to je osud :)
28. 08. 2016 v 22:43Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Nemusíš být rovnou gay... třeba jenom zvědavej kluk :D
28. 08. 2016 v 22:48Off-line Anonym
Matthewko: Takže podle tebe mu nemám říkat, ať jsme jen kamarádi? Jako ono kdyby jsme byli, tak by mě to štvalo a až by pak měl kluka.
Ale i tak. To s ním mám teda chodit?
To by pak byl ale můj přítel..to zní tak neprirozeně, když jsem kluk.

Patrik. 2.00: no to zní teda skvěle :D ale asi lepší jak gay (o trošku(, teda jako bez urážky, pokud ty gay jsi
28. 08. 2016 v 22:51Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Ty máš prostě problém se slovem gay a máš o tom nějakou utkvělou představu, že to je něco špatnýho :D hele, propravdě normální heterák by klukovi pusu jen tak nedal... ale na to musíš přijít sám, co vlastně chceš :D jako všichni tady :)
28. 08. 2016 v 22:53Off-line Anonym
Patrik 2.00: tak třeba jsem jen nenormální heterosexuál.... (I to je dost blbé ale prostě asi všechno lepší jak gay) a no jo s tím líbáním..ale vždyť né vždy začnu já
Ach jo....
28. 08. 2016 v 22:55Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Píšeš to jak kdybys uavžoval o tom, že se to bude opakovat :DD takže ta představa ti nevadí, vadí ti pouze to, že bys byl gay.
28. 08. 2016 v 22:55Off-line Johnny16  (26/186/80)
"já prostě nemůžu přece chodit s klukem..." Kdo ti to rekl, ze nemuzes chodit s klukem? Rodice? Media? Kamaradi? Od vseho kus? To neni neco, na co jsi prisel sam. Je to neco, co ti nekdo rekl.
Lidi často omezujou ostatni svyma steoretypama: "nemuzes se takhle oblikat", "takovym vecem snad ani nemuzes ve***", "tenhly typ prace by ti nic nevydelal". Kazdej je individualni osoba a kazdeho naplnuje neco jineho. Kdyz se nekomu neco libi/chce neco delat, tak by to podle me, pokud tim nikomu neublizuje, mel delat.
Dnesni spolecnost zná až moc dobře lásku "jestli", priklad: "jestli se budes chovat takhle, budu te mit rad". Až moc věcí je na tomhle postaveno...
28. 08. 2016 v 22:56Off-line Matthewko  (28/182/85)
Vo svete je kopa skutočne neprirodzených vecí :D vzťah dvoch chalanov, je neprirodzený iba pod vplyvom názoru ešte neprirodzenejšej spoločnosti :) vieš lebo všetko čo si dnes urobil je neprirodzené, to by sme si potom mali omotať okolo vtáka kožky a skákať po stromoch :) nič v zlom to vobec nerieš, ako to bude vyzerať, chod tam, kam túžiš :)
28. 08. 2016 v 22:57Off-line dummy  (44/-/-)
Radsej by si mu mal povedat pravdu ze snim chces byt iba kamarat a aby to bolo tak ako predtym lebo takto ho len zranujes a nakoniec mu velmi ublizis uz len tym ze si trebars najdes dievca a nebude uz moct stebov ratat a niekedy je lepsie byt s kamaratom aj 5minut a rozpravat sa ako snim nebyť vobec.
28. 08. 2016 v 23:00Off-line Matthewko  (28/182/85)
Pokial naozaj nie si gay, tak je lepšia tá možnosť, ktorú píše dummy, fakt chalan je citlivé stvorenie :) omnoho citivejšie ako baba, ženy city predstierajú, ked chcú niečo dokázať a skor sa otrasú a idú dalej, chalan vie skutočne trpieť a dá sa mu veli ublížiť tak mu to nesprav :D pre jedno sa rozhodni nenatahuj to :D
28. 08. 2016 v 23:02Off-line Johnny16  (26/186/80)
"všechno lepší jak gay" Kdo ti to namluvil? Kdo je tak chytrej, ze vi, co je dobry a co špatný?
Svět neni černobílý, koukni se sem na tuhle stranku, tady je tolik homosexualu a kazdy uplne jiny. Jeden je zednik, dalsi doktor, jinej umelec. Nekdo z nas pomaha druhym, jiny jim spis skodi. Jeden se ma rad, takovy jaky je a dalsi, se za to nesnáší. Je to fakt velka komunita, nikdo nemuze nekoho jen tak odsoudit podle jeho sexuality, sexualita o cloveku rika hodne malo...
28. 08. 2016 v 23:02Off-line Anonym
Patrik 2:00 no on s tím asi počítá, že bude. Protože jsem mu já d***l nenaznačil, že se to opakovat už nebude. A furt mi píše zamilovaně a jako nevím proste jsem mu asi (asi určitě) dal naději na vztah...asi jsem hold fakt i***t.

Johnny16: hlavně kamaradi a okolí. A jako něco na tom je, ale prostě to tak hold funguje a přestat to tak vnímat moc nejde.
28. 08. 2016 v 23:07Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
No tim, že jsi mu dal pusu, tak jsi mu dal hodně velkou naději. tak mu prostě napiš že nechceš aby se to opakovalo. to je lehky, pokud teda opravdu nechceš aby se to opakovalo :D
28. 08. 2016 v 23:09Off-line Anonym
Dummy, Matthewko: když já nevím, zda s ním chci být kamarád. A potom, co jsme se líbali a co si pišeme, to ani mo nejde :/

Johnny16: no to si myslím ja a nějací mi jiní kamarádi.
A ano v něčem z toho, co píšeš máš samozřejmě pravdu.
28. 08. 2016 v 23:10Off-line Matthewko  (28/182/85)
Rob ako myslíš :) chápem že to nejde byť gay je ti to nepríjemné, aj ked podla mna máš slabú volu :D ale rozhodne mu povedz na čom si, aby si mu neublížil ešte viac :) a prími ho takého, ako je a nech ťaneštve že bude mať chalana no a čo to nemá s tebou nič spoločné to už potom nebude tvoja starosť, ved ste kamaráti nie milenci :)
28. 08. 2016 v 23:12Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ale ja som sa bozkával s hetero kamošom :D a v pohode sa dalej bavíme :D od vtedy má už druhú babu :D
28. 08. 2016 v 23:12Off-line dummy  (44/-/-)
Anonym (Anonym) a preco vobec pocuvas kamaratov ved mas svoju hlavu svoj rozum ked ti povedia skoc do studne skocis???urcite nie pocuvaj sam seba a svoje srdce uz len tym ze sa s kamaratom boskavas ho zranujes ked sam vies ako to je cim dalej to tak bude pokracovat tym viac to bude potom boliet
28. 08. 2016 v 23:12Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ale to je pár rokov do zadu :D to je pravda
28. 08. 2016 v 23:13Off-line Matthewko  (28/182/85)
A inak toto sa volá hmyzí sposob života :D ty proste funguješ ako súčasť komunity, nedokážeš byť sám sebov, potrebuješ byť ako ostatný :D
28. 08. 2016 v 23:15Off-line Matthewko  (28/182/85)
Podobe ako včely alebo mravce alebo nacisti :D tam sa nemyslý tam sa len maká, to čo robia všetci, musím aj ja, lebo zle dopadnem :D ale v láske to tak nefunguje :D to potom človek trpí
28. 08. 2016 v 23:15Off-line Anonym
Patrik 2.00: Ach jo, to je fakt těžký....já nevím. Ach jo. Ono asi mu nechci tohle psát..

Matthewko: no to ne, ted už tuplem bych zárlil na nějakého jiného kluka, co by s nim byl.ted po všem co se stalo ještě víc než jsem si myslel, když jsem sem psal poprvé.
28. 08. 2016 v 23:16Off-line Matthewko  (28/182/85)
Tak potom ho lúbiš :D a prestan klamať sáme seba
28. 08. 2016 v 23:18Off-line Anonym
Dummy: protože pak by se kromě něj se mnou už nikdo nebavil. A já mu přece nechci ublížit, ale prostě když budem kamarádi a on si pak najde jiného, budu ublizeny ja
28. 08. 2016 v 23:18Off-line dummy  (44/-/-)
Ak po tomto vsetkom co sa stalo nechces sa snim uz kamaratit tak to radsej ukonci teraz kim to nezajde dalej a bolo by to horsie takto trapis kamarata a aj seba preco musis byt aj ty hlupa ovecka a pocuvat inych kamaratov ze ake je to nechutne a neviem co ved mas svoj rozum (prepac za vyraz ale inak to neslo a neber to ako hate)
28. 08. 2016 v 23:18Off-line Johnny16  (26/186/80)
Hmm, myslim, ze já Matthewko i dummy rikame celkem to same.
Jako vsechno je to na tobe, my to nevyresime, to ty, je to tvuj zivot, jsou to tvoje rozhodnuti, delej co uznas za vhodny a rada ode me už asi jen "do what makes your heart sing!" a hodně štěsti pro vas oba, at to dopadne jak to dopadne... :)
28. 08. 2016 v 23:19Off-line Matthewko  (28/182/85)
No už je pokročilá hodina, a idem spať :D možeš mi ale napísať do správ aby sme si pokecali osobne nie takto verejne a tam ti viac poradím, a hlavne si to premysli najprv, kým niečo spravíš
28. 08. 2016 v 23:21Off-line Johnny16  (26/186/80)
Znova !!! "protože pak by se kromě něj se mnou už nikdo nebavil. " Tohle neni vubec pravda, to neni z tvoji hlavy. Zase jsi to nekde slysel.
Mozna by se s tebou nekteri prestali bavit, ale to by byli jen lidi, co obecne za kamaradstvi nestoji.
28. 08. 2016 v 23:21Off-line Matthewko  (28/182/85)
A to tak strašne potrebuješ, aby sa s tebou bavili kamaráti, ktorý ta obmedzujú v tom koho máš lubiť, a koho nie :D
28. 08. 2016 v 23:21Off-line Anonym
Dummy: já přeci neříkám, že se s ním nebudu bavit vůbec, jen že bych to nechal jak je teď...

Johnny16: no, děkuji za radu..

Matthewko: uvidím. Dobrou noc :D
28. 08. 2016 v 23:23Off-line Matthewko  (28/182/85)
Dobrú napíš pokeciame :D ja mám za sebov vzťah s hetero chalanom, neviem ako to bolo možné ale stalo sa tak by som ti vedel poradiť :)
28. 08. 2016 v 23:24Off-line dummy  (44/-/-)
Ty sa bojis ze by si stratil kamaratov a nikto by sa stebov nebavil teraz sa vzi do situacie toho kamarata ako sa citi on neviem ci ma nejakich kamaratov okrem teba ak mu povies cav je koniec nasho kamaratstva tak aj on bude sam a potomto vsetkom si chalana tak skoro nenajde pokial sa nevyrovna so situaciou ktoru preziva teraz a radsej mat jedneho kamarata ako viac a vediet ze to nieje ono a zase ti tvoji kamarati sa otomto dozvediet nemusia co predpokladam ze ani nevedia
28. 08. 2016 v 23:26Off-line Matthewko  (28/182/85)
Hej načo im to máš vešať na nos :D to čo je medzi vami si nechajte len jeden pre druhého :)
28. 08. 2016 v 23:28Off-line Anonym
Dummy: Jenže jak můžu být jeho kamarád po tom, co jsme se několikrát líbali, po tom co mi zamilovaně píše na messenger a já ho nestopnul. Tudíž nabyl dojmu, že to směruje ke vztahu.
A mělo by mi to přijít nechutné, když je to kluk. Nepřijde mi to nechutné.
(To nemeni nic na tom, že chci nechci být gay)
28. 08. 2016 v 23:30Off-line Anonym
Matthewko: Takže si tedy nemyslíš, že mu mám říct, ať jsme jen kamarádi?
28. 08. 2016 v 23:30Off-line Matthewko  (28/182/85)
Ja neviem byť na jeho mieste neviem čo by som robil :D prečo nechceš byť gay? :D
28. 08. 2016 v 23:31Off-line Anonym
Matthewko: protože to není normální.
28. 08. 2016 v 23:34Off-line Matthewko  (28/182/85)
Nie je to bežné, pripúštam ale vieš je normálne že veci sa kazia, to povedal budha :D ak je niekto nenormálny, je to vlastne normálne, lebo chyby a odhcylky sú prirodzené, s tým sa neoplatí nič robiť
28. 08. 2016 v 23:36Off-line Matthewko  (28/182/85)
To ako ked máš na záhradke paradajky a nestihnú ti dozrieť, lebo už je chladno nie všetko funguje ako stroj príroda je plná chýb
28. 08. 2016 v 23:36Off-line dummy  (44/-/-)
No vidíš vravys ze ti to nebolo nechutne sa boskavat s chalanom takze nakoniec je mozne ze niesi ani homofob ako to osebe hovoris len mas predsudky voci tomu aj to preto lebo ostanim je to nechutne moze byt ze si len bi alebo chces iba trosku experimentovat tak sprav tak ze vtom pokracuj s kamaratom nikto o vas dvoch vediet nemusi a proste sam nasebe zistis ci sa ti to paci alebo nie samozrejme pod podmienkov ze sa u teba nerisuje ziadna holka aby si sa potom nemusel delit
28. 08. 2016 v 23:38Off-line Matthewko  (28/182/85)
Nakresli čiaru :D bez pravítka nikdy nebude uplne rovná :D
teraz už musíš chápať čo ti chcem vysvetliť :D
28. 08. 2016 v 23:38Off-line Anonym
Matthewko: Ok, s budhou si mě pobavil :D ale ne za by me to nějak moc uklidnilo.
Proste byt gayem není dobré podle mě , ale prostě do friendzone s nim taky nechci. No nevím asi s nim budu muset tedy chodit.
28. 08. 2016 v 23:40Off-line Matthewko  (28/182/85)
To s tou čiarou si pochopil ?
28. 08. 2016 v 23:41Off-line Matthewko  (28/182/85)
To je doležité
28. 08. 2016 v 23:43Off-line Matthewko  (28/182/85)
A tebe by sa páčilo, keby si nesmel :)
28. 08. 2016 v 23:43Off-line Anonym
Matzhewko: Já chápu co se snažíš vysvětlit, ale to můj postoj ke gayů nezmění
28. 08. 2016 v 23:44Off-line dummy  (44/-/-)
Preco musiet. nic nemusis pokial je to proti tvojej srsti tak to nerob,ale sam vravíš ze sa ti to pocilo
28. 08. 2016 v 23:44Off-line Anonym
Matthewko: Jestli by se mi líbilo, kdybych s nim nemel chodit? No to asi nelíbilo no.
28. 08. 2016 v 23:45Off-line Anonym
Dummy: no muset protože jinak bych byl ve friendzone a to fakt jako nechci.
28. 08. 2016 v 23:49Off-line Matthewko  (28/182/85)
Nie nemal, nesmel aj to tu bolo :D uvedom si, čo možeš a bud za to rád :D skús to s ním :) ak ta k nemu ťahá srdiečko
28. 08. 2016 v 23:51Off-line dummy  (44/-/-)
Ale ides sam proti sebe lebo vravis ze postoj voci gayom nezmenis a vzapeti snim chces (musis)chodit lebo nechces byt vo friendzone ale aj ked by si bol vo friendzone tak si stale snim a vravel by ti vsetko
28. 08. 2016 v 23:53Off-line radomir  (40/183/75)
Já to řeknu takhle, přiliš svou mysl zaměstnáváš tím, co na to okolí řekne (jako obecně jejich názor na gay problematiku obecně a tím tě až příliš infikují...). Já bych řekl asi tolik, jak se cítíš, když s ním jsi? Jak se cítíš, když spolu mluvíte (a zrovna si neokusujete hlavy). jak se cítíš, když ho nevidíš? Myslíš na něj? Jak se cítíš, když se líbáte/jste se spolu líbali? Líbilo se ti to? Bylo to vzrušující(někdy to spíš může působit lehce zmateně, než vzrušivě, zvláště když je to poprvé a člověk si není s sebou jistý - respektive se za každou přesvědčuje o naprostém opaku, neboť tak to hlásá a chce okolí)?

Dal bych tomu šanci. Sral bych na předsudky, které v tobě zbytečně udržuje okolí a ono by se vidělo... Pokud spolu máte být, tak budete, bez ohledu na to, co říká okolí a bez ohledu na to, jak "ty nemůžeš být gay"..

Ono někdy stačí jedno hloupé rozhodnutí a můžeš přijít o jednoho skvělého člověka, který tě má rád naprosto upřímně a kdyby mohl, nosil by tě na rukou...

Netlač to zbytečně na hranu, dej tomu volný průběh bez předsudků indukovaných okolím a uvidí se...

Můj první zážitek, sexuální, byl ve čtrnácti letech s kamarádem (orálek)... Jelikož jsem podlehl okolí, odehnal jsem ho od sebe... Pak bylo několik dívek a zpětně hodnotím, že jsem udělal chybu (s žádnou jsem nevydržel déle, než rok) neboť jsem se připravil o tolik pěkného s klukem...

Až nyní si to třetím rokem vynahrazuji se svým partnerem a cítím se úplně jinak...

Takže si to zbytečně nekaž zbytečnými předsudky... Kdybych tehdy nepodlehl, měl bych aspoň veselejší průběh základky :-D (byl jsem pak dlouho sám)
29. 08. 2016 v 10:10Off-line pauxi  (49/178/79)
Proč by nebylo jiné východisko, to jako gey nemá za kamarády heteráky ? Jen se vytvoří jisté mantinely . To ale záleží na nich jak to dopadne a co k sobě cítí , jestli je to stále kamarádství , nebo už i něco cíc držim palce , hlavně at si navzájem neublíží
29. 08. 2016 v 14:26Off-line Sendyn  (63/-/-)
Také mám pocit že ho miluješ a nevíš jak nato jdi zaním omluv se mu ařekni že nevíš kam patříš .Asi budeš moc překvapenej.
29. 08. 2016 v 18:00Off-line Anonym
No takže ano, začínáme vztah. Už není asi cesty zpět. (Nebo je, ale friendzone je na nic).
No takže tak..no nevím...je to divný pocit mit kluka.
No jako venku za ruku ho držet nebudu nikdy, a holkou by to bylo v pohodě, ale tohle nikdy nepůjde no. (Jeden z více důvodů proč je na nic být gay)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2016 v 18:09Off-line Matthewko  (28/182/85)
Nemusíte mať vzťah, o ktorom budú všetci vedieť :) to, čo k sebe cítite je najkrajšie uchovať si v intimite, len jeden pre druhého :D a o tom že ste partneri, nemusí vedieť bud nikto, alebo len najblišia rodina :)
29. 08. 2016 v 18:50Off-line dummy  (44/-/-)
Tak gratulujem.Ved nemusis sa snim drzat za ruku ani sa boskavat na verejnosti vsetko si nechajte na sukromie ked budete sami.Keby gay-ovia neboli odsudzovany a brali by ich v pohode tak by to nebolo nanic.A teraz ked sa ti nahodou p***rafidievca tak to poriesis ako???zasa budete nestastny obaja
29. 08. 2016 v 19:44Off-line Anonym
Matthewko: Tak samozřejmě, to budeme tajit, když on je kluk. Nechci vypadat jako gay.

Dummy- Díky. No ano, ale jsou lidi co to odsuzují i bič než ti odsuzuji já. Takže v tomhle je to s klukem o dost horší.
A jaká holka? Proč by jsme měli být oba nešťastní, to nějak nechápu.
29. 08. 2016 v 19:45Off-line i8051  (53/184/97)
Tady si s nama nekdo hraje ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2016 v 19:48Off-line Anonym
I8051: co?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 08. 2016 v 19:49Off-line Matthewko  (28/182/85)
Nesúd slnko podla oblakov :)
29. 08. 2016 v 19:55Off-line dummy  (44/-/-)
Myslel som to tak ze teraz si stymto kamaratom a zalubis sa do nejakeho dievcata ze co potom spravis zacnes si s holkou a medzi tym budes aj s chalanom
29. 08. 2016 v 19:58Off-line Anonym
Dummy- proč bych něco takového měl dělat?
29. 08. 2016 v 20:02Off-line dummy  (44/-/-)
Ja nevravim ze by si to mal urobit,alebo zeby si to spravil je to len take uvazovanie ze co ak pride nejaka holka ktora ta bude chciet alebo ty ju ze co potom spravis ked nechces vypadat ako gay
29. 08. 2016 v 20:20Off-line Johnny16  (26/186/80)
To je faajn :) Skoda ze porad tolik myslis na to, co si o tobe budou myslet/mysli ostatni. Ale to samozrejme chapu, tak to ma obcas snad kazdej.
29. 08. 2016 v 20:27Off-line Anonym
Dummy: Nejsem d***l, vzhledem k tomu, že jsme spolu začali chodit ho přece nebudu podvádět. Nejsem takový.

Johnny16: tak ty by jsi taky nechytil kluka venku za ruku.
29. 08. 2016 v 20:33Off-line dummy  (44/-/-)
Pozri sa omne nikto nevie ze som aj na chalanov ale pozeram aj po dievcatach len dost dlhu dobu som bez vstahu a chcel by som nieco mat s chalanom aj ked som snim este nic nemal.Tiez to nechcem nikomu s kamosov a ani rodine povedat lebo su vsetci homofobovia to som si uz zistil ked som im dal zopar otazok na temu gay-ovia (somozrejme rodiny sim sa nepital len viem ako ich beru ked onich pocuju) a zostal by som sam a to nechcem toho sa bojim.takze aj po jednej stranke ta chapem.velmi by som sa chcel otom aj sniekim rozpravat ale neda sa a dusim to len vsebe.
29. 08. 2016 v 20:35Off-line dummy  (44/-/-)
To som nepovedal a ani si nemyslim to bolo len take uvazovanie ze ako to poriesis a kedby som aj nejakeho chalana mal tiez by som sa snim neboskaval vonku a ani nedrzal za ruky kedze viem aky su ludia zly
29. 08. 2016 v 20:45Off-line machalek  (28/-/72)
Nečetl jsem to cele ale podle mě jsi hajzl a jen mu dáváš falešné iluze, chudák kluk... a ty si asi musíš přiznat že jsi na chlapečky, většina kluků co tvrdí to co ty jsou nakonec větší buzny jak mi co to o sobě normálně víme a přiznámé.
29. 08. 2016 v 21:03Off-line Anonym
Machalek: Proči chudák? Vždyť teď s ním chodim a to přeci chtěl.
A já nechci být na kluky, je těžké to stále říkat po všem ,co se stalo, ale říkat to mě udržuje v klidu.
29. 08. 2016 v 21:29Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Pořád si o sobě myslíš, že nejsi gay, když chodíš s klukem? :D
29. 08. 2016 v 21:45Off-line dummy  (44/-/-)
Preco chalana hned odsudzujete a nadavate naneho gay byt nemusi urcite ma len zmätok v hlave a hlavne on vie co robi a preco je to tak.
29. 08. 2016 v 21:47Off-line Anonym
Honza111: Děkuji za názor/radu. No no je těžký si neříkat tyhle věci.
A skutečně má dost negativ. Prostě heterosexuálni páry jsou brány veřejností lépe a mají víc možností, nemusí nic tajit a všichni jsou s tím v pohodě. Proste je to jiný no. A vidím hlavně ty negativa.
Ale díky, že jsi se tak rozepsal.
A nevím, už takhle tu s tim otravuju dost dlouho :D

Patrik 2.00 - důležitý je, že vím, že jím být nechci. Tvrdit, že jsem 100% že jsem heterosexual, když mám kluka nemá moc.smysl. a není to moc uvěřitelný. To uznávám.
No ale skutečně je to na nic. Už jen to blbé držení za ruce můžeš dělat jen s holkou a s klukem ne. Už jen to je omezující.
29. 08. 2016 v 21:47Off-line machalek  (28/-/72)
Chodíš sním jen proto že si nedokážeš připustit že by měl někoho rád víc než tebe.
29. 08. 2016 v 21:48Off-line Anonym
Dummy: Děkuji. Já těm co mi tu nadávají (nufanek01) už většinou proste jen neodpovídám.
29. 08. 2016 v 21:50Off-line Anonym
Mechalek: On je šťastný, že jsem jeho kluk. Kde je tedy problém?
29. 08. 2016 v 21:51Off-line machalek  (28/-/72)
Nikde...
29. 08. 2016 v 21:53Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Proč by ses s ním nemohl chytit za ruku, to je tvoje věc s kým chodíš, ostatním lidem je do toho uplný hovno... když se takhle nebudete procházet večer v parku plnym skinheadů tak se vám nic nestane, dnešní společnost je dost ohleduplná. Když můžou chodit po ulici kluci oblečení jako holky, tak proč by si kluci nemohli dát pusu nebo se chytit za ruku (neříkám že to máte dělat, jenom by to až zas tak divný nebylo)... a to že nechceš být gay je celkem nepodstatný, protože to si nevybereš, to je jako názory některých méně inteligentních jedinců, kteří si myslí, že teplí kluci chtějí být gayové a proto jimi jsou... :D
29. 08. 2016 v 21:53Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
A ty jsi šťastný, že jsi jeho kluk?
29. 08. 2016 v 21:56Off-line dummy  (44/-/-)
Anonym (anonym) ak ti nebudu vadit boskavajuci sa chalani tak si pozri film summer storm (letna bouře)ten film je podobne ako to co si tu pisal od zaciatku potom bila zaba tam sa iba otom hovori a este si stiahni knihu v pdf-ku neviditelna mensina vsetko najdes na uloz,to ten prvy film aj na youtube si vies pozriet a neotravujes kludne pis ked ti to neroby problem
29. 08. 2016 v 22:15Off-line Anonym
Patrik 2.00: Ty by jsi snad kluka chytil za ruku venku nebo mu dokonce dal pusu venku? :O
Podstaty je to v tom směru, že prostě vím, že gay být nechci a cítím se pak trochu lépe díky tomu.
A jestli jsme šťastný, že jsem jeho kluk. Ono to zní hrozne divne toho jeho kluk. Ale jsem no. Nemel bych být, ale jsem.

Dummy:
Na ten film jsem kouknu na čsfd jen o čem to je (na trailer už ne) a nevím jestli je to úplně můj typ filmu tedy. :D Sice píší, že je to zároveň i komedie. Ale je to drama, romantický, komedie a nevím no to asi není úplně můj žánr.
29. 08. 2016 v 22:17Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Kdyby to byl můj kluk, tak klidně :)
29. 08. 2016 v 22:17Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
Když můžou heteráci, tak proč bychom my nemohli :D
29. 08. 2016 v 22:24Off-line Johnny16  (26/186/80)
Presne jak rika Patrik, ja v tom taky nevidim zadnej problem... :D :)
29. 08. 2016 v 22:28Off-line Anonym
Dummy: teda ono já hlavně moc nekoukám na tyhle filmy z téhle doby a prostě z reality :D Já koukám na filmy jako Hunger Games, Divergent a tak a seriály jako Hra i Trůny a proste tohle jsou mé žánry. S takových těch reálných mám rád jen takové ty typy jako Jak jsem poznal vaši matku a tak :D takže to prosim neber jako urážku, jen to není můj typ filmu
29. 08. 2016 v 22:29Off-line Anonym
Patrik 2.00, Johnny 16: tak to jste docela odvážní. :DJá bych za ruku venku asi nechytl...natož mu dát pusu. S holkou mi to prijde v pohodě, nad tím se nikdo nepozastabví, ale s klukem to je těžší.
29. 08. 2016 v 23:05Off-line dummy  (44/-/-)
Anonym (Anonym)neberiem to ako urazku v pohode.Mne slo skor oto ako sa tam zachoval jeho kamarat vtej situacii,ako to prezivali ty hlavny hrdinovia ked bolo najhorsie a ako to vyriesili. Patrik2.00,Johnny 16 ja suhlasim s Anonym (Anonym)tiez by som sa na verejnosti s chalanom nechcel drzat za ruku a ani sa snim bozkavat aj napriek tomu ze by bol moj chalan nie preto ze by sa onas vravelo ale viem aky su ludia zly a coho su schopny urobit ked takuto dvojicu stretnu niekde na ulici.
29. 08. 2016 v 23:48Off-line hudebnik  (23/175/52)
Na ten film by ses měl podívat povinně. Ne proto, že by to měl být můj nebo tvůj šálek kávy, ale proto, že tato situace je na tolik podobná té ve filmu, že ti to může hodně pomoci. A ne, že to v půlce vypneš. Přečetl jsem si naprosto všechny komentáře a myslím, že je to snad všem jasné a nebo aspoň já to tak určitě vidím. Jsi gay. A neumíš se s tímto faktem vypořádat, takže ho odmítáš a nepřiznáš si to pod záminkou, že ti je lépe když sebe a okolí přesvědčuješ, že to tak není. Tohle nezvládneš navždy a když ano, nepoznáš pravou lásku. (dost možná právě toho kluka se kterým teď chtě nechtě prostě chodíš). Další věc je, že mi občas připadáš sobecký a egoistický. Všechno to není jen o tobě, moc nemyslíš na toho kluka a jeho pocity. To je furt já já já a co si budou myslet lidi, kterým do toho nic není. Takže moje rada. Nechce to žádné dlouhé přemýšlení pokud nechceš. Běž před zrcadlo a podívej se na sebe a řekni si "jsem gay". Tohle je hlavní bod celého tohoto "problému". Musíš si to přiznat jinak nepoznáš volnost a možná ani pravé štěstí a ztratíš lásku. To bych ti určitě nepřál. Já o sobě nejdřív tvrdil, že nejsem gay, a pak že jsem bisexual, a potom jsem se podíval na porno a bylo jasno. Tak prosím, prosím tě, aby sis to konečně přiznal, šel za ním a dal mu pořádnou pusu! (očekávám pozvání na svatební hostinu) (ne to byl vtip, hlavně se nevyděs). Odhoď všechno, ale úplně všechno co o gayích víš a jdi jen za svým srdcem. Dokaž mi prosím, že jsem tento dlouhý text nepsal zbytečně. Naprosto se odprosti od všeho a nech se řídit jen pocity, které k němu chováš. Pakliže jsou pravé a dostatečně silné pochopíš, že na ničem jiném nezáleží. Buď šťastný a miluj ho jak si zaslouží. (Těm co toto bude připadat jako romantická motivační slátanina, dopředu říkám, že je to od srdce a přesně podle životních mouder mé maminky a její výchovy. Jsem na to patřičně pyšný, že jsem v tomto po ní.) Doufám, že ti moje vyčerpávající rada poskytne pomoc nebo snad i případně konečně správné řešení. Pokud chceš rád tovrozeberu podrobněji v soukromých zprávách. Ten pocit, když je rada delší než počáteční dotaz. :D
30. 08. 2016 v 00:04Off-line dummy  (44/-/-)
Hudebnik: preto som mu navrhol ten film lebo mi to pripomina jeho pribeh co tu napisal,ale ci si ho pozrie to uz je nanom.Neviem sice kolko ma rokov ale je mozne ze sa este hlada. Anonym (Anonym)a inak ked budes chciet kludne napis aj sukromnu spravu ked viem pomozem poradim
30. 08. 2016 v 07:49Off-line Justme001  (24/-/-)
Nečetl jsem všechno. Jen to na začátku a na konci.
Ale přijde mi, že jsi asi nejspíš gay a že toho kamaráda taky chceš, takže je dobře, že jste spolu.
30. 08. 2016 v 07:49Off-line Justme001  (24/-/-)
Dummy, podle mě se za ruce klidně držet můžou. V Česku to není takový problém, jako třeba v Polsku. (Nejsem si jist jak no Moravě).
Na Slovensku jsem slyšel, že je to trochu horší , ale nežiji tam, tak nevím.
A anonym (anonym) píše česky, tak asi žije v česku .
30. 08. 2016 v 11:54Off-line kikin  (31/177/65)
Dost dlouho už tuto situaci pozoruji a musím říct jedno: Máš obrovské štěstí, že máš kluka, který o tebe stojí a který tě má rád. Který tě i přesto, že jsi ho kopl do p***le (na začátku) tak se na tebe nevysral a stále o tebe stojí. Měl by ses vykašlat na to co tomu ostatní řeknou a být prostě šťastný... Miluješ ho, on miluje tebe, rozumíte si - je to tak prosté. Tak se vyser na to co na to řeknou ostatní nebo že jsi gay, prostě buď s ním a děkuj všem těm nahoře za to, že ho máš. Protože ani nevíš jaký máš štěstí... Možná je to láska tvého života, tvůj osudový kluk - nepromarni šanci a nenech ho čekat jen kvůli tomu, že seš sračka, která si nedokáže přiznat, že je na kluky. Nemusí na tebe čekat dlouho, může si najít někoho jiného nebo se na tebe vysrat uplně a jednou bys toho mohl litovat, ale to už bude pozdě... Tak to neposer a jdi za hlasem svého srdce ;) to jediné ti ukáže správnou cestu :p
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 08. 2016 v 12:08Off-line dummy  (44/-/-)
Justme001:ano viem ze v cechach je to aspon trosku tolerantnejsie ako na slovensku,lebo tu vobec.Tiez nezijem v cechach tak to az tak porovnat nemozem.
30. 08. 2016 v 18:23Off-line Spectre  (25/176/65)
Tak nějak mi připadá že autor je těžký retard...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 08. 2016 v 00:32Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym:
Žárlit je to nejhorší, co můžeš udělat.
Mí přátelé jsou různé orientace, v každém případě s mou orientací nemají potíž a já s jejich také ne. Podstatou vždy bylo, že jsme se hned od počátku dohodli na vzájemném neútočení. Jediný náš kontakt spočívá v tom, že se obejmeme při setkání a loučení.
31. 08. 2016 v 18:39Off-line Friend23  (30/-/65)
Ahoj anonym, prečítal som si všetko, čo si písal, podľa mňa by si mal hlavne urobiť jedno a to - nerozmýšľať, nerobí to dobre, rob to, čo ti hovorí srdce, keď ti hovorí pobozkaj ho, tak to sprav, keď ti hovorí nechyť ho za ruku, tak ho nechyť, ja som sa dlho hľadal, nevedel s ničím zmieriť, slovo gay mi vadí, nerozumiem si moc s gaymi, som skor chalansky normalny chalan tymto som si presiel, avsak aj ked som si to v hlave upratal stale by som nebol schopny chodit s chalanom za ruky, hnusi sa mi to, citim to tak, avsak v sukromí je to inak, v sukromí , kde je tma a sme tam sami niekde daleko alebo ak by doma nikto nebol unho by som to citil opacne, chytit ho, objat, prehrabat vlasky, pobozkat, lezat nic nerobiť, vypnut, dokonala predstava. To čo tu píšeš nemusí znamenať,že si gay, hľadáš sa, si skôr bi, prosím ťa však o jedno, neublíž mu, milujúcemu človekovi, čo ťa má rád, nezaslúži si to, neťahaj ho za nos ak to tak necítiš, len mu skôr povedz slusne,že nech na teba netlaci a ze nato ide moc rychlo, ze mas problem sa vobec uvedomit kde si a co robis a viac sa bavte kecajte o comkolvek, nerieste, ked to budete citit robte co hovori srdce, drzim vam palce, o tomto tématu si myslím jednoducho "zlate a zazracne"... Je to kuzelne ako to tu popisujes, ak je to realita, dufam,ze vam to vide, a na druhej strane mat chalana ma aj svoje vyhody, baba dojde na ulicu pokeca spozna sa , zamiluje, odide, chalan to take lahke nema a ked sa s nim dohodneš ze nebude chodit na zoznamky nema vam to co prekazit. Majte sa radi, tajte to, a hlavne klud :) Keď tak mi napíš správu, môžeme pokecať, koľko máš vôbec rokov ty a on ?
01. 09. 2016 v 22:41Off-line elbrujo  (26/-/-)
Brutální případ vlivu "společenských norem" a toho, co je "normální".
...
Záleží jen na tobě, co je pro tebe víc - jestli on nebo názor ostatních, názor "společnosti".
Vybrat si budeš muset - a bude to bolestivá volba, ale posune tě to.
...
Gayové jsou taky lidi. O nic lepší, o nic horší než ostatní. Tak se s tím smiř.
...
A veškerý hejt mířený proti tvé osobě si dle mého názoru nezasloužíš. Jsi v těžké situaci... ale určitě to nějak vyřešíš. V životě jsou i horší věci.
...
Kdyžtak napiš. :)
02. 09. 2016 v 23:48Off-line Anonym
Děkuji za názory, jestde zítra se k tomu vyjádřím.
Dneska jsem to posral (zase), snad nás nikdo neviděl.
Jsem trochu opilý a byl jsem taky když jsem riskoval, že někdo může zahlédnout jak ho objímámm jednou rukou nebo líbám a držím za ruku. Ty vole proste jsem d***l největší.

Ale jednu výhodu má být s klukem (jednu!!) Kluk cmi přijde, že prostě ví jak na to y klukem :D nebo alespoň ten můj jo :D

Zdar
03. 09. 2016 v 07:26Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym:
Tvůj příběh mi připomíná mé zážitky s kamarádem ve věku 16-20 let. Nechodili jsme spolu ve smyslu, jak se tu to slovo používá. Ale prochodili/projezdili jsme toho spolu spoustu. Byli jsme kamarádi, ne milenci, přesto jsme se v noci pod hvězdným nebem drželi v objetí. Nelíbali jsme se, jen já ho drbal neoholenou bradou po krku, to ho dohánělo k šílenství. Dotýkali jsme se. Vím, že to pro něj bylo velmi těžké, ale začal to on, já bych si to nedovolil.
Pokud dokážu odhadnout tvůj věk, prožívej přátelské vztahy, jak to jde. Žádné výčitky. Pokusy o kontakt s druhým klukem k tomu patří.
Mně už je víc, přesto prochodím s hetero i homo kamarády mnoho kilometrů, nebo s nimi prožiju hodiny u krbu. Bezdotykově, resp. jen s tím objetím při loučení.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 09. 2016 v 10:41Off-line Justme001  (24/-/-)
Anonyme, to co jste dělali, dělají heterosexuální páry taky. V Česku to není takový problém ani u gayů. Tak si s tím nelam hlavu. :)
A nebo už nepij :D 18 ti určitě ještě nebylo :P
03. 09. 2016 v 13:07Off-line Anonym
Hudebním - já jsem tvrdohlavý, když jsem si řekl, že se na ten film nepodívám , tak prostě ne. Nechci si říkat, že jsem gay. Jsem skoro heterosexual a to bych si měl říkát.
A nejsem přece až zas tak sobecký. Myslím i na jeho pocity. Vždyť jsem s ním, je to můj kluk. Ale pokusím si něco t toho co jsi napsal vzít jako řadu, ale nemohu se řídit úplně vším, ale většinou ano. Ono stejně to možná bude brzo jedno, pěkně jsem to pokazil dneska jak jsem včera psal. Jo a děkuji za tak dlouhé vyjádření se k mému problému.

Kikin: na o, máš pravdu, když se nad tím zamyslím, tak mám štěstí, že ho mám. Já jsem rád, že jsme spolu, I když bych to tak vidět neměl. A za hlasem srdce jsem šel včera a teď toho lituji. Takže lepší je jít za mozkem.

Onlip: Aha, no ale my spolu chodíme ve smyslu, jak se to slovo používá :D

Friend 23: Já mu neublížím, nechci mu ublížt. A neudělám to..Jen fakt nechci, aby kdokoliv věděl, že mám kluka. Jenže pak když je člověk někde na akci (jako já s ním včera) a prostě sI tolik nehlídáš, aby vás někdo neviděl, tak je to pak totalně v háji. Nevím, bojim se, že to někdo zjistí nebo už zjistil.
Jinak děkuju, že nám to přeješ.
Na seznamky nechodím, tady jsem jenom protože řeším ten problém tady. Jinak to tu nepoužívám a a nikým si tu ani nepíšu

Elbrujo: Ano, to máš asi opravdu, že so budu muset vyhrát. A je to skutečně těžké.
Ale včera jsem možná způsobil, že někomu dojde, že je on můj kluk. :/ (Nevím to i site a doufám, že ne, ale možné to je)
03. 09. 2016 v 13:08Off-line Anonym
Just Me: Jenže u heterosexuálních páru to nikdo nerěší, u gayů ano.
A ne 18 mu nebylo. Ale já normalně nepiju, jen na akcích (jako včera).
03. 09. 2016 v 13:13Off-line Anonym
Zase nevím co dělat:

Nebudu zakládat nové téma. Ale fakt se bojim, že někdo viděl, jak se k sobě máme nebo jak jsem ho držel za ruku (co jsem držel docela furt. ..taky tam byla halda lidí a jak jsme se prodírali davem, tak jsem nechtěl, aby sem ho ztratil v tom davu.
A líbali jsme se mimo lidi, kde nikde nebyl a pak znovu až když už byla tma ale, tak to si snad nikdo nevšiml.
Ale prostě nikdy nevíš. No mám teď urcité obavy.
Vůbec nevím, co dělat. No...ach jo, jsem fakt d***l.
A to jak jsem vám ti psal včera jsem chtěl radši smazat a přepsat (jak to píšu teď), ale nejde mi to smazat. Tak se nezlobte, že s tím otravuji 2x
03. 09. 2016 v 13:55Off-line onlip  (61/180/84)
Nejsi d***l.
03. 09. 2016 v 14:19Off-line Anonym
Onlip: Kdybych nebyl, tak se večera chovam jako, že jsme tam prostě jen jako kamarádi.
03. 09. 2016 v 14:25Off-line radomir  (40/183/75)
D***l nejsi a neotravuješ
03. 09. 2016 v 14:29Off-line Anonym
Ale co když si někdo, kdo mě zná toho všimnul :(
03. 09. 2016 v 14:29Off-line radomir  (40/183/75)
Mít výčitky jako trest za to, že jsi byl uvolněný a přirozený, ničemu nepomůže...

Vím, že se teď stalo dost věcí u tebe, postupně je vstřebáš, jen to nechce se pořád trestat tím co by kdyby...
03. 09. 2016 v 14:36Off-line radomir  (40/183/75)
A jestli si toho někdo všiml? Nejsi povinný nikomu nic vysvětlovat. Drželi jste se? Však jste měli dost upito a víc bych se v tom nešťoural - to jen v případě, že by tě někdo nepříjemně konfroval a ty jsi měl potřebu něco vysvětlovat, když nemusíš nic a nikomu...

Když jsem si přečetl tvou zprávu, kdy jsi byl připitý, s jakou uvolněností a přirozeností jsi to napsal, v duchu jsem se pousmál a připomnělo mi to mého přítele v dobách našich začátků (on je ode mě mladší o 6 let) a též se tehdy hodně snažil, aby nic nebylo vidět, ale jak byl připitý, tak na okolí sral, a dotyky, líbání, hlazení i na diskotéce.

Pak měl výčitky, asi jako ty, nicméně jsme o tom kolikrát mluvili a nakonec zjistil, že jeho obavy jsou liché...
03. 09. 2016 v 15:52Off-line dummy  (44/-/-)
Ked by ti uz niekto chcel nieco vytknut ze si sa drzal s chalanom za ruku jednoducho im povies ze ste mali vypite a ako ste boli v tom dave vela ludi aby ste sa navzajom nestratili a nemuseli sa hladat chytili ste sa za ruky takze by to mali pochopit a ked nie tak nie ty zato nemozes ako to zoberie niekto iny
03. 09. 2016 v 20:09Off-line Justme001  (24/-/-)
Anonym, však v pohodě :) Občas pít na akci je ok :D :)
Říkal jsi, že líbání jste byli pryč od ostatních a ok, že byla tma. Tak to přece nápadné nebylo.
A ruce se při nejhorším dají svést na to, že jste se nechtěli ztratit :)
To bude v pohodě, uvidíš.
03. 09. 2016 v 23:06Off-line i8051  (53/184/97)
Ty jsi tak trosku exhibous co? misto aby sis to s nim uzival, delas tu reporty jako by to byla nejaka reality show .. moozna by ti pomohl nejakej doktor :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2016 v 00:51Off-line hudebnik  (23/175/52)
Heterosexuál ani skoro heterosexuál, by se podle mě s klukem nelíbal ani nechodil. (samozřejmě s láskou). Takže už dost, prosím. Nejsi gay? Fajn, a teď tu o Karkulce. Asi je zbytečný ti to dál psát, když ti to očividně pořád nedochází nebo spíš dochází, ale tvůj mozek to pořád nechce přijmout. (za to se nezlobím, je to těžké). Už je ale na čase, jinak si vše posereš doopravdy, ne jak ty píšeš, že si d***l, protože si udělal něco homosexuálního. Proto d***l nejsi, d***l jsi, protože se zaobíráš názorem společnosti a lidí, kterým do toho nic není. Připadám si, že mluvím do zdi fakt už.
04. 09. 2016 v 12:07Off-line Anonym
Radomir: No já doufám, že si nikdo nevšiml, protože ať řeknu cokoliv, tak stejně si budou myslet svoje. Možná jsem pít neměl...jenže oni tam dávali dárky, když si koupíš určitý počet něčeho a tak.

A tu zprávu, co jsem psal ten večer jsem chtěl smazat, ale napsalo mi to, že to nejde když jsem to psal anonymně.

No naše líbání snad nikdo neviděl, alespoň myslím...:/

Dummy: No jasný no, ale já na jejich miste bych si taky prostě myslel svoje.

Just me: Děkuji. No to jsem si taky říkal, že to líbání snad nikdo neviděl. (Nebo alespoň nikdo kdo mě zná) a prostě kluci se nedrží nikdy ani kvůli ztraceni, to mi moc jako dobrá výmluva nepřijde :/

Hudebník: Vždyť neříkám heterosexuál, ale skoro heterosexuál nebo se o to alespoň snažím. A mě nevadí už tolik udělat něco homosexualního doma. Ale venku, kde nás někdo může vidět ano a o to mi šlo. A zaobírám se názorem lidí co se se mnou baví, těch co mě neznají ne.
04. 09. 2016 v 12:55Off-line Matthewko  (28/182/85)
Tak si dávaj proste vačší pozor ved je to jednoduché, trocha pevnej vole, a možte mať krásny vzťah a nemusí o tom nikto vedieť ked teda nechceš byť gay aj ked si myslím že ho lúbiš a tým pádom si aspon trošku ale nemusíš to prezentovať verejne to je zase pravda :)
04. 09. 2016 v 15:17Off-line Anonym
Matthewko: No já vím no, musím být víc opatrný no a nepít s ním.
04. 09. 2016 v 15:41Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym: takhle jsem získal nejlepší hetero přátele. Se společným nepitím souhlasím.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
04. 09. 2016 v 15:48Off-line Justme001  (24/-/-)
Anonym, třeba si vás nikdo nevšiml, to už by ti to někdo napsal, ne?
Nešil dopředu. A navíc, není to škoda se nemoct za ty ruce držet? ;) :)
04. 09. 2016 v 15:49Off-line Justme001  (24/-/-)
Onlip, proč by spolu neměli pít? Neříkám pořád, ale občas na tom přeci není nic špatného. :)
04. 09. 2016 v 17:57Off-line Justme001  (24/-/-)
Onlip, ale to že ty nesmíš přece nesouvisí s Anonym, ne? :D
04. 09. 2016 v 22:10Off-line Friend23  (30/-/65)
Mal by si byť viac opatrný, viem aké to je, určite ti je nepríjemné z časti byť v tej situácii a myslieť nato " Čo keď nás niekto uvidí, započuje " . Podľa mňa by ste to nemali robiť ( nič ) tak okato, trošku skľudniť, alebo byť vždy v úplnom súkromí a uvoľnení , nie je správne byť v napätí " Čo keď nás niekto uvidí " . Skúste sa prechádzať niekde, kde ste sami, alebo využiť voľné chvíľe uňho či u teba doma ;)
05. 09. 2016 v 15:45Off-line onlip  (61/180/84)
Justme001: Jistě máš pravdu. Ale pokud Anonym ví, že alkohol odstaví zábrany tak, že ho to pak bude mrzet, zkrátka souhlasím, že je dobré hlídat únosnou hladinu.
05. 09. 2016 v 22:07Off-line Justme001  (24/-/-)
Onlip: no ja myslím, že trochou alkoholu se uvolní a dělá to co opravdu chce :) neříkám, že se má extrémně opíjet :)

Anonyme, ser na lidi a normalně ho chytni za ruku. Nebo si o tom promluv s mamkou pokud myslíš, že by to pochopila :)
06. 09. 2016 v 16:09Off-line Anonym
Onlip, Just me, Friend23: No jdeme teď v patek zase na jednu akci, ale tak.pít teda nebudu.
Ale tam jak jsme byli v sobotu tam dávali třeba takový ty věnce k těm panákum jégra a tak, takže člověk prostě pil no...:/ :D
Teď budu už opatrnější.

Justme: no já nevím, zda by to mamka pochopil, přítelova mamka ji zná a myslí, že jo, ale i tak z toho mám obavu.
06. 09. 2016 v 18:55Off-line Justme001  (24/-/-)
Anonym, tak pij, ale nepřeháněj to. Ty musíš vědět, kde je ta hranice mezi tím, kdy jsi lehce v náladě a kdy už nevíš co děláš :D :)
No já tvou mamku neznám, to musíš vědět ty :) A přítelova mamka o vás tedy ví?
07. 09. 2016 v 07:46Off-line pauxi  (49/178/79)
Přítelova mamka to ví, tak to s tim tajením nebude tak horké, kdybys to tak nechtěl , nevěděla by to
07. 09. 2016 v 15:25Off-line Anonym
Justme001, Pauxi : ano, p***elova mamka to ví. Tak ona věděla, že přítel je gay dřív než to řekl on mě. On má skvele vztahy s rodiči, jak s mamkou, tak s tátou a říkají si všechno.
Jeho rodiče mě mají rádi. A jeho mamka zná tu moji (ale nic ji ne řekla).

V patek jdu na akci a nevím asi zůstanu střízlivý. Ale ono to moc už nepatří tohle pod tohle téma..nijak se to toho už netýká. Takže to ted nechápu být a budu se snažit neprojevovat a kdyby, tak kdyžtak ještě napíšu asi pod nové téma kdyby se prostě něco stalo, co bych musel nějak řešit.
07. 09. 2016 v 20:31Off-line i8051  (53/184/97)
A zazvonil zvonec a pohadky je konec .. dobrou noc deti :-)
07. 09. 2016 v 22:11Off-line Justme001  (24/-/-)
Anonym, jasný, klidne napiš :) založit nové téma asi můžeš (ale nevím, moc to tu ještě neznám :D), ale klidně napiš do zpráv :)

i8051, tvoje komentáře v téhle diskuzi mě skutečně dostávají :D a docela lezou na nervy nevím proč :D mě třeba to baví čist průběh tady situace anonyma a moc jim vztah přeji :)
08. 09. 2016 v 02:07Off-line i8051  (53/184/97)
Justme001 - mily hochu, me zase dostava, ze tomu vsemu veris, ale casem prozres :-)
08. 09. 2016 v 02:50Off-line radomir  (40/183/75)
Mám z vás radost z obou :-)! S mamkou nemusíš nijak spěchat, důležité je, že máš případně třetí osobu (přítelovu mamku), se kterou můžeš řešit, pokud by tě něco pálilo a jelikož svého syna bere takového, jakým je, bude mít a má pochopení i pro tebe. A když tě má i ráda, tak paráda.

Užívej si, na akcích si klidně popij, ale s mírou do příjemné nálady, kdy si budeš dávat více pozor a případné projevy vzájemné náklonnosti si opravdu necháte až někde do přítmí, či u něj doma, kde by přespání nemělo být problém a ani s přítelovou matkou, neboť jí bude jistě jasné, že si tam nepovídáte pohádky a bude na to brát ohled - např zaťuká;-).
08. 09. 2016 v 04:06Off-line Monogatari  (43/195/80)
Nezamilovávejte se, je to past!
08. 09. 2016 v 17:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Jj, typicka ceska vlastnost=ZAVIST.
VSECHNO URVAT A MIT JEN PRO SEBE. chamtivost pokud jde o veci, zarlivost pokud jde o vztahy. a hlavne ono prislovecne: kdyz me chciplo prase tak at sousedovi chcipne taky....
co dodat, ze?
08. 09. 2016 v 18:18Off-line term800  (39/202/95)
Anonyme a ted jak to jde medzi vama? Homofob vs. Gay? :)
08. 09. 2016 v 21:01Off-line Anonym
Just me a Radomir: Děkuji vám, za milé komentáře a podporu :)
Radomir: přespání není problém, od doby co jeho mamka ví, že jsme spolu jsem tam spal už několikrát. :)

Esthetique: a tobě by se líbilo, kdyby jsi někoho chtěl a on si našel někoho jiného? ;)

Term800: Tak jako nevím, chodím s gayem, tak nějak je těžké být při tom homofob. :D Ale tak jako pořád si myslím, že být gay není ok.
No, ale jsem rád, že jsme s ním. Sice mě to desne vadi jak člověk nic nemůže nebo může, ale lidi pak blbe čumí. Ale s tim nic nenadělám no :/
09. 09. 2016 v 08:07Off-line Matthewko  (28/182/85)
Tak vieš, ludia blbo čumia pretože sa nedokážu vcítiť do situácie druhého a myslia len na seba a svoj prospech, ale to ti vlastne može byť jedno hlavné je že ho lúbiš, a aj on lubi teba tak je všetko ok, tak si gay, no a hlavne že si s tým, koho chceš :) nie
10. 09. 2016 v 17:54Off-line Anonym
Nechtěl jsem ti psát sem, protože to sem nepatří už a tak jsem založil nové téma.
Asi jsem úplně v háji :(
http://www.nakluky.cz/…-a-kamaradi/
10. 09. 2016 v 23:05Off-line Alk  (26/-/-)
Miesto neho by si sa mal dať liečiť ty, psychopat. :)
11. 09. 2016 v 10:23Off-line Anonym
Danny: Aha :DD a Romů říkáš kamarádská výpomoc nebo co? :D omg :D Ale tak mi spolu chodíme, tak se ta situace tak trochu mění.

Alk: proč?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2016 v 18:18Off-line Anonym
Tomu ne Romů omg :D (automatická oprava na mobilu no...:D)
11. 09. 2016 v 20:44Off-line wetskinkorb  (25/185/80)
Hej buzny prestante feedit tohohle trolla
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2016 v 21:14Off-line Alk  (26/-/-)
Buď je to riadne dobrý toll, alebo k***t čo si myslí, že trollí :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2016 v 20:20Off-line Anonym
24. 05. 2017 v 19:58Off-line Anonym
Ahoj, napadlo mě dát vědět, jak to dopadlo. :D S tím klukem jsme pořád spolu a funguje nám to. :) Vím, že někteří jste doufali možná v opak...smůla :P :D
24. 05. 2017 v 22:48Off-line Nekomata  (28/178/57)
Nechce se mi číst řádky všech, a proto kdybych se opakoval či shodoval s ostatními, máte mou omluvu.
Z toho, co vidím, usuzuji, že jsi heterosexuál, který dost lpí na svém homosexuálním kamarádovi a vadí ti jeho orientace i to, že by měl v budoucnu kluka a ty ihned dopředu na toho kluka žárlíš a nenávidíš ho i nejspíš svého exkamaráda, ale milý chlapče, kdyby byl tvůj kamarád heterosexuální a našel si dívku, také bys jí nenáviděl a žárlil na ní? Odpověď zní „Pravděpodobně ne.“, jinými slovy tady nejde o to, že by kamarád měl jednou přítele, ale že bys přišel o láskyplné city svého kamaráda, o které si se stejně sám připravil tím, že jsi ho nazval nechutným a hůř. Abych to shrnul, tak ty máš svého kamaráda rád víc, než jen jako kamaráda, ale nechceš ho milovat, protože se bojíš okolí. To je, abych tak řekl hodně zbabělé a ubohé. On sebral odvahu a veškerou sílu s vědomím, že když se ti vysloví, může tě ztratit a ztratil tě (nejspíš), kdežto ty tady chceš rady, místo toho abys mluvil s ním a ani ty rady nakonec neposloucháš a jen stále opakuješ stejnou píseň o žárlení, nenávistí a jak je špatné být gayem. Jediný, kdo by se měl léčit, jsi ty a taky se naučit, jak jednat s lidmi tobě nejbližšími, protože tohle jsi si posral na delší čáře, než je nultý poledník. Někdy není škodlivé činit věci s rozumem jako mentálně vyspělá osoba.
25. 05. 2017 v 18:40Off-line Anonym
Nekomata: V mnohém pravdu máš. Ale každý někdy udělá chybu. Jo, choval jsem se jako d***l. Ale už je to za mnou a i za ním. :) Naštěstí to dopadlo dobře. :)
Psal jsem sem znovu jen, abych dal vědět, jak to dopadlo hlavně těm, co mi fakt rádili a ne jen nadávali. (Udělal jsem to v komentáři, který je nad tím tvým). Jinak je tohle téma již neaktuální. :)
25. 05. 2017 v 19:36Off-line Nekomata  (28/178/57)
"Každý někdy udělá chybu." je jen prázdný alibismus, neomlouvá to, co kdo udělal. Je dobré vědět, že jsi ale otevřel oči a přijal jsi to, jaký jsi, i když jsi to odmítal. Ty jsi byl naštvaný na sebe kvůli své orientaci a ne na něj, viď? Tak hlavně buďte šťastní, snad tě to dost vyškolilo, abys nic takové už neudělal. ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload