Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dilema

25. 08. 2016 v 20:43Off-line Anonym
Zdravým všetkých! :)
Prosím, potreboval by som poradiť. Som pasiv a keď sa s priateľom milujeme, tak sa niekedy nespravím. Je to preto, lebo on nemá rád oral a niekedy ma spraví rukou, len niekedy to proste nejde. Jeho to potom bolí, že sa nespravím, aj keď mne to až tak nevadí, len proste by som to chcel neako už vymyslieť. Ďakujem za vaše názory a prosím, seriozne odpovedať. Na posmešky a iné netaktné poznámky zvedavý nie som :)
25. 08. 2016 v 21:02Off-line Mio6602  (103/-/-)
Ty mu poskytneš to, co potřebuje, aby se uspokojil. On pro tebe toho moc udělat nechce a ještě mu vadí, když se neuděláš? Pokud v tom není ještě něco jiného, co bys nám zamlčel, tak je chyba na jeho straně a měl by se on zamyslet nad tím, co pro tebe dělá on. Ale je to věc vás dvou a dokud vám to bude klapat, je to vaše věc.
25. 08. 2016 v 21:15Off-line Anonym
Nie, my sa fakt milujeme, je veľmi milý a pozorný, a ja rešpektujem, keď to nechce, len to chcem neako poriešiť, aby z toho nebol smutný...a to, že pre mňa veľa nerobí, tak to nie je pravda, ako som napísal vyššie, mne to až tak veľa nevadí, pretože pre mňa je to úžas aj tak...len kvôli nemu. Ja by som nič nemenil, keby je len na mňe :)
25. 08. 2016 v 21:20Off-line Mio6602  (103/-/-)
Tak potom je zbytečné to řešit. Já myslím, že on se s tím taky vyrovná. Krom toho prožívání sexu se dynamicky časem mění a vyvíjí. Takže uvidíte, co vám bude vyhovovat a časem to může být třeba i jinak. Neřeš to ani tak s námi, ale s ním.
25. 08. 2016 v 21:28Off-line Anonym
Ďakujem Vám @Mio6602 :) . Cením si Vašej pomoci! Fakt moc! :)
25. 08. 2016 v 22:20On-line igy  (38/173/81)
Tak se vyhoň sám, on ať tě přitom jen hladí, líbá, nebo cokoliv jiného. Pokud se milujete, tak je hlavní, že jste u toho spolu, nemusí to nutně dělat přece :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload