Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bisexualita

31. 08. 2016 v 00:46Off-line Anonym
Asi to nebude nějaká rada na řešení, jen tu v poradně trávim hodně času, vlastně jen kvuli tomu sem chodím a mám tu dost načteno. Také jsem tu narazil právě na hodně článků a komentů o tom, jak je bisexualita blbost a tvrdí to jen nepřiznaný gay, nebo ten který se s tím nechce smířit a právě proto jsem se chtěl trochu rozepsat.

Bisexualita je, a je reálná. Hodně mě i uráželo, jak se do BI lidí pouštělo spousty užiatelů tady a jsou vůči tomu hodně skeptičtí, z toho jste asi pochopili, že to uráželo mě, jako bisexuala. Když se zaměřím přímo na sebe, už asi od 14 let jsem měl zmatek a nevěděl jsem co dál a jak to bude...Pochopitelně ze začátku jsem z toho, že se mi líbí i kluci nebyl nadšenej, ale postupem času jsem si začal na sobě všímat, že mi to je vlastně jedno. Měl jsem spousty vztahů s holkama a cítil jsem to samé jako s kluky. Stejné pocity, jak v posteli, tak i co se týče chtíče a pocitů. Proto také reaguji na toto téma, protože si doopravdy nepřipadám jako ten co si to nechce připustit, velice rád si užiju s klukem a tak i s holkou... vzrušují mě obě pohlaví a jsem tak štastnej. Už bych to asi ukončil, stejnak dlouhé texty se moc nečtou...Mé poslední slova, jde být "na oboje"!
31. 08. 2016 v 01:35Off-line onlip  (61/180/84)
Nejspíš nejsem hoden se k tomu vyjadřovat.
Opakovaně sem píšu, že to, že se teď označuju za gaye, je mé rozhodnutí. Předtím jsem byl 30 let se ženou, ale souběžně jsem kluky miloval - a miluju stále; stejně tak mám (teď už neerotický) vztah s manželkou.
Krabičky neexistují.
31. 08. 2016 v 03:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, bisexualita je nejenže reálná ale rozšířenější než se zdá... ale stejně tak jako je rozdíl mezi homosexualitou a homosexuálním sexem tak je rozdíl mezi bisexualitou a bisexuálním sexem... jinými slovy pokud se takzvaný heterosexuál třeba v kriminále běžně "dopouští" homosexuálního sexu tak to z něj nedělá homosexuála ale ani bisexuála.... homosexualita je definována schopností CITOVÉ náklonnosti ke stejnému pohlaví, ne schopností v*****t chlapa do p***le... totéž lze převést na bisexualitu, čili kdo se umí zamilovat do kluka i do holky je skutečnej bisex... ovšem opravdu je faktem, že mnoho hledajícíh svou identitu se za bisexualitu ať už vědomě či nevědomě skrývá byť jsou třeba "čistokrevnými" gayi.... rozporuji tvrzení toho pána nade mnou a tvrdím, že krabičky existují, ale dodávám že sou na howno, zakrabičkovat se musí každej sám ve své hlavě... a ideální je, když to jeho autozaškatulkování sama sebe ve své hlavě je identické s tím, jak se prezentuje na venek, neboť někdo se sice zaškatulkuje správně sám před sebou a má jasno, ale na venek nosí masku...
31. 08. 2016 v 05:53Off-line rosju  (53/170/78)
Pokud to napíšu trochu zjednodušeně - udělám se s klukem, i s holkou-komu se bisexuali ta nelíbí, ať si prd.l.polibi
31. 08. 2016 v 07:43On-line Richard33  (44/185/80)
Rosju: To ale není bisexualita, bisexuál je schopný se zamilovat do stejného i opačného pohlaví. A k zamilování sex nepotřebuješ :-)
31. 08. 2016 v 07:46Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Fajn, ještě dej tento článek přečíst rodičům a budeš definivně BI.
31. 08. 2016 v 07:49Off-line rosju  (53/170/78)
Richard33-jestli to potřebuješ po lopate-ano, jsem schopný sezamilovat do stejného i opačného pohlaví - nevím, jak to vysvětlit lépe!!!!!!!!!!!!
31. 08. 2016 v 10:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Čímž se ovšem 2x zvedá počet pravděpodobnosti že se ve vztahu zamiluješ do někoho jinýho a rozbiješ vztah... do vztahu s bisexuálem ani omylem :P
31. 08. 2016 v 10:18Off-line Tigrs  (40/178/105)
Takže gay se ve vztahu zamilovat do někoho jiného nemůže? To sem nevěděl.....
31. 08. 2016 v 10:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Máš logiku jak ženská.... vole může se zamilovat do chlapa, ale bisex i do baby, takže bisex má 2x větší šanci že se mu to stane, máš problém chápat obsah textu?
31. 08. 2016 v 10:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Pánové, mě zaráží jedna věc, a předvedl to vlastně už i zakladatel této debaty.... zaráží mě, jak se bisexuálové urputně snaží gaye přesvědčit, že oni bisexové jsou opravdu bisexuální, čili snaží se gaye na seznamce přesvědčit, že jsou schopni být sexuálně i citově přitahováni nejen muži, ale i ženami... panebože co tím chcete nám gayům tady na seznamce dokázat?? když hledáte holky na heteroseznamkách, přesvědčujete je tam zběsile že jste schopni sexu a lásky s mužem?? hádáte se tam s holkama, že bisexualita fakt jako existuje a že vy jste opravdu na oboje?? ... panebože o co vám tady na gayseznamce jde tím vaším věčným přesvědčováním že jste opravdu ale opravdu ten pravý obojživelný bisex?? to si nechtě pro maminku a pro kámoše, kdo je vám tady na ty proklamace zvědavej proboha...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 08. 2016 v 10:58Off-line Haru  (26/-/-)
Busster - No, holky o tom tak moc přesvědčovat nemusí, ty jsou většinou (zdůrazňuji VĚTŠINOU, ne VŽDY) vůči těmhle věcem dost tolerantní a chápavější. A to je vědecky dokázáno, tím se nechci nikoho dotknout. Jsou to právě muži (bohužel i gayové), kteří mívají častěji potřebu zpochybňovat něčí orientaci a gender..
Myslím, že autor chtěl pouze poukázat na to, že existuje, a je schopen plnohodnotného vztahu tak, jako kdokoliv jiný. A to tebou zmíněné zamilování se do někoho jiného je dost diskutabilní.. Stejně tak bys mohl říct, že heterosexuálové budou méně věrní, protože dalších heterosexuálních lidí opačného pohlaví má "k dispozici" více, než gay dalších homosexuálů. Ve skutečnosti je ale věrnost a promiskuita u obou skupin podobná...
31. 08. 2016 v 11:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Ptám se jinak: - když tam na hetero seznamce hledá BI kluk holku, má potřebu jí přesvedčovat že opravdu, ale opravdu není HETERO?
31. 08. 2016 v 11:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Pánové, věřím vám, že jste bisexuální, kdo říká že bisexualita neexistuje tak je kretýno, ale pánové, vy jste se svou bisexualitou někteří velmi nesmířeni, jednou nohou máte nakročeno mezi heteráky a s tím že jste i na kluky nejste někteří zcela srovnáni, proto tak neustále zdůrazňujete na GAYseznamce, že jste I NA HOLKY.... nejste srovnaní sami se sebou někteří...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 08. 2016 v 11:59Off-line rosju  (53/170/78)
Tak třeba já jsem se svou bisexualitou naprosto smiren a nevidím důvod proc by mi měl někdo jiný do toho blbě pindat
31. 08. 2016 v 12:09Off-line Charles2300  (32/183/85)
Ja jsem taky Bi...byl jsem zamilovanej jak do holky tak do kluka...posledni dobou se mi kluci hnusi.
Schovavam se za bisexuala..protoze nejsem schopnej si najit holku.
31. 08. 2016 v 12:10Off-line pauxi  (49/178/79)
Myslím, že je naprosto zbytečné to tu řešit , já jsem bisexuál, má přítelkyně to už o mne i ví a život jde dál, nic s tím nenadělám, život takto mi vyhovuje , a nějaký, přiznaný , nepřiznaný, neřešim, proč teda mam babu ?
31. 08. 2016 v 12:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Pauxi: babu máš jako alibi aby se neprovalilo že seš teplouš... tos chtěl slyšet? :DD
31. 08. 2016 v 14:22Off-line pauxi  (49/178/79)
Bustrex tvůj názor a brát ti ho nebudu ani ti vnucovat můj, rozumim čistým geyům, hlavně ke stáru se bojí , že zůstanou sami, kord když nebudou mít na vydržování zajíčka, bi si vždycky při nejhorším nějakou babku na mytí nádobí najde
31. 08. 2016 v 14:25Off-line johnj  (40/186/82)
Bůh taky existuje, jen ho ještě nikdo neviděl, nikdo neví, jak vypadá, kdo, kde a kdy je. Přesto je všechno a všude. Úplně jak bisexuálové. :)
31. 08. 2016 v 14:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Pauxi: ta má věta nahoře je odpověď na tvou otázku "proč teda mám babu?" ... blbá otázka - blbá odpověď.... jak má já vědět proč máš babu když honíš kluky na gayseznamce? :DD no a jinak jsi popsal přesně to co mi na bisexuálech vadí ... ta jejiích sobecká vychcanost ... tahle věta cos napsal: "bi si vždycky při nejhorším nějakou babku na mytí nádobí najde" v sobě obsahuje podstatu bisexuálů.... většina jich nejsou ve vztahu s chlapem ze kterého si odbíhají za holkama, ale ve vztahu s holkou které zahýbají s klukama... je to pro ně totiž pohodlnější.... běžte si prcat s bisexuálama, seznamte se na heteroseznamce, můžete tam na heteroseznamce řvát do světa že ste bisexuálové tak jak to furt vyřváváte tady -_-
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
31. 08. 2016 v 15:17Off-line pauxi  (49/178/79)
Vždit ale taky já mam nejradši bisexuály ti se nezamilovávaj
31. 08. 2016 v 15:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Jak jako nezamilovávaj? jako ani do baby ani do chlapa, nebo do chlapa jo a do baby ne, a nebo do baby jo a do chlapa ne? no koneckonců hodně heteráků prcá se psem nebo s kozou a do těch se taky nezamilujou, berou je jen jako sexuální objekt.... prostě je rajcuje narvat p**o do ovce, ale necítí k ní city a těžko se do ní zabouchnou... takže jsou prostě hetero ale úchyláci.... to je zajímavý obrat v debatě 8) takže kromě pravých bisexuálů kteří jsou schopni cítit lásku k oběma pohlavím tu máme ještě zřejmě heterosexuální uchyláky hledající homosexuální sex s kusem masa.... hezké
31. 08. 2016 v 15:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonyme, on ten skutečný bisexuál je pro gaye paradoxně mnohem horší varianta pro vztah než bisexuál alias nepřiznaný gay, protože skutečný bisexuál dá nakonec v drtivé většině případů přednost založení rodiny s ženskou, která mu porodí děti, a tak gaye bude nadále využívat maximálně pro bokovky. A zároveň bisexuál není ani dobrá varianta pro založení rodiny s ženskou, protože jen málokterá by svému chlapovi tolerovala, aby chodil strkat pinďoura do zadku nějakému chlapovi a zároveň by nerada nesla riziko, že ji v padesáti letech, až děcka odrostou, utekl za chlapem, kterého po dobu vztahu s ní tak strašně postrádal, viz Onlip. Zkrátka a dobře bisexuál není vhodný pro žádný vztah. :-P Být bisexuálem musí být kříž a nezávidím jim to. Ovšem ještě větší kříž musí být vztah s bisexuálem, ať už takovým, který svoji bisexualitu přizná nebo takovým, který ji tají. Nevím, co z toho by pro jeho protejšek bylo lepší. Vědět či nevědět? :-)
31. 08. 2016 v 15:50Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Co je bisexuální to se automaticky nebere, byť je to ten nejdokonalejší, nejlepší a nej, nej, nej... :d
31. 08. 2016 v 15:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jenže co je bisexuální těžko poznáš, pokud se to samo nepřizná, takže ten nejdokonalejší, nejlepší a nej, nej, nej... ti může přísahat na všechny přísahy, že je teplej jak zemský jádro. :-P
31. 08. 2016 v 16:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Pravidlo jedna - bisexuál nemá obvykle fotku v profilu... aji buzna nemusí mít fotku v profilu, ale z těch lidí co fotku v profilu mají je jich drtivá většina teplých ... bisex je obvykle okolo 30 roku svýho života už ženatej nebo má babu a nebude riskovat že ho tady pozná teplej franta vodvedle--- chceš mít jistotu že si píšeš s buzikem a ne s pupkatým přiteplalým ženáčem? nepiš s nikým bez fotek zveřejněných v jeho profilu
31. 08. 2016 v 16:29Off-line pauxi  (49/178/79)
A ještě si poznamenej jedno znamení , zpravidla nemá potřebu se ukazovat na pride a podobných akcích
31. 08. 2016 v 16:44Off-line BussterX  (103/130/150)
No to většina normálních gayů taky ne, ale přesto souhlasím pluskem :D
31. 08. 2016 v 18:37Off-line rosju  (53/170/78)
Kdo z nás to má lehký? Ani 100%gay,ani Bi, stejná záleží na každém, jak se s tím popere
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload