Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je sperma vegan?

01. 09. 2016 v 21:01Off-line Anonym
Je tu někdo vegan? Polykáte?
01. 09. 2016 v 21:23Off-line vasek698  (25/-/-)
Hele tak tu nejsem jedinej vtipálek :D Taky jsem se nad tím nějakej ten pátek nazpátek zamýšlel nad tím, jestli vegani/veganky polykají ejakulát... Přecejen je to z živýho organizmu a to oni neradi. :D

Já bych jim to nejradši rozmluvil... vegetariánství jsem schopnej pochopit.. je jim líto zvířátek (ikdyž osobně jsem masařka až za hrob a bez masa ani ránu). Ale zobat zrní jak slepice... to mi přijde divný.
Navíc by neměli o čem mluvit ;) :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
01. 09. 2016 v 22:19Off-line honzak  (33/183/65)
To už se tu řešilo hodněkrát. Lidským spermatem neubližuješ zvířatům.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 09. 2016 v 22:47Off-line Anonym
Díky za odpovědi!
01. 09. 2016 v 22:49Off-line marin  (24/-/-)
Počke ale dojením krávě snad taky neubližuješ ale naopak pomáháš
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
01. 09. 2016 v 22:55Off-line honzak  (33/183/65)
Marin: no, tak si najdi veganský videa o krávě :) To mlíko berou že je pro tele, ne pro člověka, takže vlastně kradeš, a pak jde i o způsob chovu těch krav.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
01. 09. 2016 v 23:01Off-line marin  (24/-/-)
Pro tele je hlavně mlezivo a to se jim nebere kráva dává mléko pořád i když už je tele velké a žere samo a co se týče chovu krav tak mají maximálni luxus kdyby nebyly zpokojené tak dávají méně mléka
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 09. 2016 v 07:01Off-line Jarda88  (36/-/-)
Máte tu někdo mozek? Myslíte? :D :D
02. 09. 2016 v 07:56Off-line Mio6602  (103/-/-)
Mio, Mio, ty jsi prase, včera jsi chtěl, dneska zase :))
02. 09. 2016 v 08:40Off-line honzak  (33/183/65)
Marin: já s tebou souhlasim. ale vegani ne.
02. 09. 2016 v 10:21Off-line Kashttan  (27/169/55)
Byl někdo vás někdy v kravíně? BTW proč by kráva měla mít mléko pořád, je to savec jako každý jiný? Vaše matka má taky pořád mléko?
02. 09. 2016 v 12:21Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Panebože, co to tady píše za pražáky kteří v životě neviděli tele natož krávu. Kráva dává mléko pouze pokud má tele, akorát lidskou nenažraností je z ekonomických důvodů zavřená ve velkochovech a neustále oploďnována, aby měla mléko neustále. Právě to je ten důvod proč vydrží v chovech jen cca 4 roky než jdou na jatka.
Tak sem nepište sračky o tom, že jsou spokojené proto dávají tolik mléka. P**ovina, jsou vyšlechtěné k tomu aby měli takovou dojivost.
BTW mléko a mléčné výrobky jsou jedny z největších alergenů na světě. Nemluvě o tom, že pouze cca 5% populace umí trávit laktózu. :))
02. 09. 2016 v 13:13Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Proč tu mluvíte o kravách? Asi proto, že jste volové. Držte se tématu.

Vzhledem k tomu že Vegani odmítají všechno živočišného původu, měli by i tohle.
02. 09. 2016 v 13:37Off-line honzak  (33/183/65)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kojná savcům stačí stimulace mléčných žláz. Proto se šlechtí (člověk šlechtí rostliny, zvířata, houby, bakterie... přes 10 000 let, aby mu rostly tak, jak chce, aby produkovaly to, co chce.) vysokoužitkové dojnice, které produkují více mléka než pro jedno tele. Pravdou ale je, že intenzivní velkochovy kombinujou vše pro to, aby měly maximum mléka a jiných zpeněžitelných věcí (telátek, hnoje - ale na ten se nešlechtí :D), takže výsledné praktiky nejsou uplně cajk. Nejlepší je mít vlastní krávu, ke který se člověk chová svědomitě (a pak může na zimní slunovrat, jako staří slované, obětovat mléko), či podporovat hodné farmáře (často bio mléko, ale nálepka "bio" sama o sobě neznačí, jak se farmář ke krávě chová. Pro udržitelné hospodaření je rozhodně příznivější krávu nezabíjet, protože víc dává živá než mrtvá.

Šlechtění lidí na trávení laktózy proběhlo u evropské populace. http://cdn.foodbeast.com.s3.amazonaws.com/…olerance.png Na mapce je hezky vidět, že laktózová intolerance je zejména v anglosaský? populaci a je krásně vyvezená přes oceány. 5% je málo, ikdyž průměr s číňanama a tak to tam možná srazí. Zajímavostí je, že evropské kočky se díky člověku též přešlechtily, laktázu exprimují i v dospělosti a mléko tráví, kdežto asijské kočky mléko trávit neumí.

Intenzivní zemědělství je taky špatný, pro půdu a tak, ale to je kapitola sama o sobě. Je dobrý to řešit a svou spotřebou a hlasem ovlivňovat, co se bude pěstovat.
02. 09. 2016 v 15:03Off-line marin  (24/-/-)
Bože měšťáci a zeměldělství sodoma komora bože ty to vidíš
krávy proto aby dávali co nejvíc mléka se dávjí gumové rohože a pravidelně se jím kydá hnůj a dává podestýlka proto aby měli pohodlí proto budou spokojené tudiš dávají víc mléka dále se jím jako krmivo podává senáž,siláž,... jako hutná část jídla aby se nažrali a jádro s vitamíny proto že všechno dávají do mléka tak potřebují dostatečný přísun čili nijak netrpí
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 09. 2016 v 17:04Off-line vasek698  (25/-/-)
Hele já bych rád něco poznamenal. Kravín mám celej život u baráku a chodím tam i na brigády trochu zamakat. Jestli se podíváte, kolik je tam krav a kolik telat, tak vám asi dojde, že by tele umřelo na přejedení a krávy by se nestíhaly vydojit.
Tolik telat tam prostě není.

Jinak marin tu správně říká, jak jim tam kydáme. Traktor to shrne a já tam navezu balíky, který se rozkopou a všešchno jim to nastelem do postýlek. K jídlu pak maj siláž a po tom dojej jak blázni. Když jim to tam krmák sype, pomalu se v tom koupou, jak se na to těšej :D

A dál bych k tomu mlíku řekl, že ta voda, co se prodává v Kaufu nemá s mlíkem moc co dělat :D

Ale to jen házím svojí trošku do mlýna k těm kravám, držme se mr..totiž semene :D
02. 09. 2016 v 17:12Off-line marin  (24/-/-)
A když jim na to rozliješ melasu tak to je potom teprv rvačka :D
K tomu mlíku si zapoměl dodat že když zplesniví tak ho převaří a dají znova do obchodu
02. 09. 2016 v 17:16Off-line vasek698  (25/-/-)
Já to jejich mlíko moc nekontroluju hele. My si chodíme tady do kravína a na nějakej kaufland peču.
02. 09. 2016 v 17:18Off-line Bluefox  (37/198/93)
Když při ejakulaci budeš recitovat z koránu, tak bude i halal.
02. 09. 2016 v 17:43Off-line onlip  (61/180/84)
S mým nejmilejším jsme se přijímali ve všech směrech.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload