Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nerozpoznám gaye a hetera

06. 09. 2016 v 18:10Off-line Anonym
Čus. nejdřív bych o sobě něco napsal... Bydlel jsem na severu Čech a po devítce(základky) jsem se odstěhoval a teď podstatě nemám skoro žádný kamarády a nevim co dělat... léto bylo nudný a jediný co jsem dělal... byla seznamka a PC hry. nic vyjímečného.
řekl jsem si, že v září budu mít spoustu kamarádů a na střední budu víc společenský, ale já nebyl. projevila se u mě taková ta menší "stydlivost", protože ve třídě jsou jen kluci(28) a zatim mě berou jenom jako trotla co občas něco řekne a pak na něj všichni zapomenou(někdy jsem vtipný a někdy zase trapný) mno... a mě se líbí jeden kluk, který se mi líbí a ostatní i kdyby si říkali co chtěli, tak on je prostě ten nejhezčí člověk, kterého jsem viděl... :D prostě se mi líbí... a teď jsem tu abych žádal o radu, protože nevim jak zjistit, jestli to je gay nebo aspoň bisexuál... nevim co dělat, protože se bojim, že když mu napíšu nebo ho pozvu ven, tak si řekne, že jsem gay a kdybych mu to napsal nebo on by si to myslel, tak to všem napíše a to je ten strach... NWM jak mu to naznačit, že jsem gay nebo mi poraďte co bych mu měl psát... nejlepší rady by byli od bisexuálu :) nebo heteráků, který byli na kluky...
06. 09. 2016 v 18:14Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tyvole, začátek roku a vy už chcete píchat spolužáky, klíd hoší školní rok je ještě dlouhý, co budete dělat v polovině....
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 09. 2016 v 18:21Off-line Anonym
Nechci píchat... :) ptám se na radu jak a co dělat... btw. já nikoho nepíchám
nic o mě nevíš v tomhle směru... ale odbočil si od mého tématu...
06. 09. 2016 v 18:28Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Jono, pardon, zapomněl jsem na blinkry :(
Ale asi Ti to nedošlo takže volně přeloženo - je začátek roku, není třeba všude hned hlásit, že si gay a už vůbec se vyznávat spolužákům. Dal bych tomu tak půlrok než zmapuješ lidi :d
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2016 v 18:44Off-line pauxi  (49/178/79)
A nebylo by lepší se s nim snažit skamarádit ? Než řešit, jsem gey chci s tebou chodit ?
06. 09. 2016 v 19:00Off-line Mazliczek  (32/-/-)
Vím o čem mluvíš... nastoupil k nám teď jeden kluk.Nemůžu z něj strhnout oči :-D. Celý den ho "tajně" s nadějí, že se snad naše pohledy střetnou pozoruji i když si hodně dávám pozor, aby nikdo neviděl jak na něj hladově civím :). Bohužel já jsem bez šance oproti tobě. Je totiž ve vztahu... :(
06. 09. 2016 v 19:09Off-line vasek698  (25/-/-)
Heteráků, kteří byli na kluky? o.O
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 09. 2016 v 19:33Off-line Anonym
Jako já mám čas, ale chtěl bych vědět jak se s nim skamarádit bez toho aby to nebylo divný...občas přemýšlím, že mu napíšu, ale nevim jak začít konverzaci s cizím spolužákem bez toho aby se nedivil...
06. 09. 2016 v 21:26Off-line Anonym
A pak? lolko už jsem s nim hrál, ale spíš s 5 lidma + ten kluk a já byl spíš ten, který byl náhrada... hnedka by mě vyměnili... -.- ale ten kluk nwm no nwm co dělat dál
06. 09. 2016 v 21:45Off-line onlip  (60/180/84)
Taky to nepoznám. Ale když jsem klukům řekl, že jsou pro mě zajímaví, vždy se to v dobré obrátilo. Skutečně v nich mám nejlepší přátele. Asi proto, že bylo od počátku jasně domluveno, že nebudu útočit.
06. 09. 2016 v 21:50Off-line Anonym
Já nwm.... já se bojim jenom toho, že by to řekl ostatním...a jak jsem psal nwm jak začít konverzaci... nejlepší by byl nějaký příklad...
06. 09. 2016 v 22:21Off-line onlip  (60/180/84)
Jestli chceš, pošlu ti kopii zprávy, kterou jsou poprvé poslal svému hetero kamarádovi, nebo svému milému. Jednoduše v tom bylo, že si jich cením - a mám proč. A byla/je to pravda.
Měl jsem vždy takové kamarády, kteří z toho nikdy nedělali problém. S většinou jsme se nedotýkali, a mým nejdražším ano.
06. 09. 2016 v 22:43Off-line Anonym
A když je to muj spolužák?
06. 09. 2016 v 22:54Off-line onlip  (60/180/84)
Se svým spolužákem jsem prožil nejhezčí roky. V tvém odhadovaném věku.
07. 09. 2016 v 08:01Off-line paink  (49/-/-)
Hruza! To uz ste tak zhyckani tymi PC a FB a seznamkami, ze uz ani nedokazes prist za spoluziakom a spytat sa: "Cau, z****ame?" ;-)
Ja si neviem predstavit, zeby som si pisal so spoluziakom, ked som s nim pol dna zavrety v jednej cele.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2016 v 10:18Off-line i8051  (53/184/97)
Vozer ho, vojed ho a sved to na nej .. a jsi z obliga :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2016 v 16:31Off-line Anonym
Twl neni tam sám... kolem jsou ostatní... jinak by to bylo lehčí
07. 09. 2016 v 16:56Off-line Anonym
Neraďte mi jak ho o****t, ale jak ho získat jako kamaráda...to by mi stačilo, pak už je to lehčí, ale ten kluk se mi prostě líbí i když ostatním moc ne, nemá holku a když jsem se koukl na jeho profil, tak fotku s holkou, že by se líbal, to nemá. potíž je v tom, že nevim co mu mám napsat a jak mu to napsat... nikdy jsem s nim na FB nekonverzoval a v realitě jsem s nim mluvil jen jednou. ano teď si říkejte co chcete, že se umim zakoukat do kluka jen na první pohled, ale stojim si za svym a jediný co žádám jsou rady
07. 09. 2016 v 17:07Off-line iglw  (48/172/77)
Taky jsem byl na prumce za komančů a musel jsem to vydržet,ikdyž se mi líbila polovina třídy.Projevoval jsem se až po 3ocítce a nic mi neuteklo,ba naopak,bylo vše a je žůžo,ten svobodný život,mobily,Tv,noťasy,ikdyž dnešní mladí jsou přes prachy!K Tvému příběhu-nic neurychluj,nabídni mu kamarádství,bavte se hodně spolu,jezďete oba na kole,sportujte,běžte na bazén,do sauny!A až bude příležitost,obrať pozornost na gay svět a zeptej se na jeho názor,či na bisexualitu!Hodně i ženatých heterosexuálů chce sex s chlapem!!Byli jsme s mým u moře v Itálii.Jeden krásný chlap zareagoval na mého, a šli si vyhonit do dun.Po vyhonění,asi 10 minut z dun popadl svoji malou dceru a odešel k rodině.Druhý den se držel se svojí paní a dcerkou za ruce na pláži a klidně šel kolem mého!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2016 v 17:10Off-line iglw  (48/172/77)
Jo a stopro rozeznám heteráka od gaye!
07. 09. 2016 v 20:35Off-line i8051  (53/184/97)
Priklad, jak zacit konverzaci na ziskani kamarada? Dopr*ele kdyz nezvladnes tohle, jsem zvedavej, jak budes fungovat v realnym zivote s 10x slozitejsima tematama .. to jsou fakt dneska vsichni jak 5ti lety decka? :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2016 v 21:37Off-line Anonym
¨posílali do skupiny fotky holek a já jim psal fuj atd. a podle mě už něco tuší, i když jsem jim neřekl přímo, že jsem gay, ale už to tuší no :D
09. 09. 2016 v 15:29Off-line Anonym
I tak nevim jak poznat, jestli se tomu klukovy líbím... občas na mě koukne a když se na něj otočim tak hned obrátí pohled a to samí já.... když se na něj koukám a on se koukne, tak hned odvrátim pohled...stydim se ho zeptat na cokoliv nevim proč, ale s ostatníma normálně vycházim, ale s nim je to jako kdybych najednou nevěděl co říct.... přesto toho chci říct moc a on je vždy v pohodě, ale moc nemluví. teda aspoň ne na mě. a na FB si vubec s tim klukem nepíšu. NWM jestli to je znamení, že se mu líbím nebo naopak vubec o mě nemá zájem :/
09. 09. 2016 v 15:43Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
A jak to my asi mame vediet? proste ak sa ti paci tak si na nom vecer vyhon a tym to hasne. skola neni buzna zoznamka :D ked sa zisti ze si homos tak budes moct tak na hajzlikoch robit na tajnasa rozkurovaca heterakom a po tom ta budu pred ostatnymi zhadzovat. alebo co chces jako od nas pocut?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2016 v 15:55Off-line Anonym
Vyhledal bych si na internetu: jak získat kamaráda, když se stydim a líbí se mi. ale tam nejsou žádný užitečný rady... jak na to. proto jsem se chtěl zeptat na gay poradnu...
09. 09. 2016 v 16:15Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Ani gay poradna Ti neporadí jak sbalit heteráka. Dělej jak myslíš, zakládáš si na dobrou šikanu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 09. 2016 v 17:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Proč je heterák heterák? protože nemrdá s klukama.... když bude m***t s klukama, není to heterák... nějaké další otázky?
09. 09. 2016 v 18:01Off-line Anonym
To jo, ale já nevim jestli je heterák jen se tak chová... a já se chovám taky jako heterák, ale jsem jen gay...
09. 09. 2016 v 18:34Off-line Young._.boy  (25/183/84)
Ja by som sa s ním najprv snažil skamarátiť a hladať to čo máte spoločne (záujmy atd) a kto vie možno po čase zistíš že je bi alebo pri najlepšiom gay ;)
10. 09. 2016 v 12:33Off-line martasb  (29/-/-)
A aký je roydiel medzi bi a gayom?
10. 09. 2016 v 12:50Off-line Anonym
Bisexuál - člověk co má rád lidi bez toho, aby hleděl na to, jestli ten člověk má penis nebo p**u... dokáže milovat holku i kluka

gay - kluk co má rád jenom kluky...

ale napsal jsem tomu spolužákovy... napsal jsem mu: čau
a on mi neodepsal...
10. 09. 2016 v 12:56Off-line martasb  (29/-/-)
Lebo niektorý tvdia ze bi su tí ktorí chú sex s jednim pohlavým a chodia s druhým
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload