Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Začátek posilování

06. 09. 2016 v 21:00Off-line Anonym
Zdravím,
Mám dotaz ohledně posilování. Chtěl bych začít cvičit a nevím, jestli bych si měl do začátku najmout osobního trenéra nebo to není třeba. Nevím jak to v posilovně chodí a mám z toho celkem strach, bojím se, že by se na mě lidi blbě dívali a tak dále, protože toho moc neuzvednu ani nemám žádnou výdrž.
Taky by mě zajímalo jestli ti zkušení co do posilovny chodí poměrně často třeba pomůžou začátečníkovi, který o to slušně požádá.

Pokud si to čte někdo z okolí Znojma byl bych rád pokud by doporučil nějakou posilovnu ve Znojmě kde jsou fajn lidi.
06. 09. 2016 v 21:57Off-line vasek698  (25/-/-)
Všechno něco specializovanýho můžeš zk***it. Já posilování nerozumím ale troufl bych si říct, že kytaře trošku. Když bys neměl do začátku učitele, naučíš se hromadu zbytečných a nejspíš i špatných zlozvyků, kterých se můžeš vyvarovat...
Hodně štěstí nejen v posilování ti přeji ;)
06. 09. 2016 v 22:03Off-line GTR27  (24/182/81)
Mám uplně samý problém !!! :D
06. 09. 2016 v 22:41Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Zkus někoho ze školy kdo posiluje jestli by te nevzal sebou a uvidíš.... Všude budou blbě koukat zvyknes si.... Postupně se s téma lidma s kamarádi s a budeš se každý den do posilky těšit:-)!
07. 09. 2016 v 00:21Off-line Coozle  (28/178/66)
Ze začátku je nejlepší chodit s kamarádem který už nějakou chvíli cvičí. Já si fitko vybírám podle atmosféry, může být sebemodernější ale jakmile je mi nepříjemná už holčina na baru znovu tam nejdu. Nikdo tam na tebe blbě koukat nebude, všichni nějak začínaly. Pokud tam nebudou samý k*eténi, tak tě i opraví pokud budeš nějaký cvik provádět špatně nebo ti poradí nějaký účinnější. Když se normálně slušně někoho zeptáš, hodně ochotně ti pomůže. Ideální je si na to vybrat někoho kdo vypadá že v tom fitku snad i bydlí, ti se nejraději podělí o vědomosti.
07. 09. 2016 v 01:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme jinak se cvičí na objemy, jinak na sílu, jinak na vyrýsování.... musíš vědět kdy se vydechuje a kdy nadechuje u různých cviků (zní to blbě ale je to důležitý)... takže sám rozhodně nezačínej, buďto se zkušeným kamarádem nebo se poraď s trenérem, v každým firku by měl někdo takovej bejt k dispozici a minimálně základy dýchání a pár základních rad by ti měl poradit zdarma pokud není p**a, od toho tam koneckonců je... ale myslím si že kdyby sis ho na pár lekcí zaplatil tak by se ti to bohatě vyplatilo do budoucna... ten uživatel co tu napsal že špatné návyky se snadno vypěstují a špatně se jich zbavuje měl velkou pravdu
07. 09. 2016 v 08:25Off-line paink  (49/-/-)
Ked to s posilovanim myslis vazne a chces dlhodobo, pravidelne posilovat, nastuduj si na nete o tom vsetko sam. Co budes platit nejakeho zufalca, kt. na ine nema. Ty musis byt odbornik na seba. Nevadi ked spravis chybu, pokial sa nechystas vyhravat sutaze. Hlavne aby si sa z nej poucil.
Do posilovni chodia aj uplny zaciatocnici, kt. ani nezdvihnu tycku. Je to uplne prirodzene. To si nikto nevsima. Pokrocilych stve hlavne to, ked je niekto lepsi ako oni ;-)
Co moze niektorim vadit, ked si nedavas na lavicku uterak pod seba.
07. 09. 2016 v 09:37Off-line Lain  (102/-/-)
Pár lekcií s trénerom nie je na škodu, problémom je že veľké množstvo trénerov stojí za hovno, pozeraj na ich trénerské vzdelanie a možno aj výsledky ich ostatných klientov a vyberaj podľa toho. Každopádne ako začiatočník by si sa mal v prvom rade naučiť techniku základných cvikov a základy stravovania, informácií je veľa len ich kvalita je často pochybná. Ak vieš anglicky T Nation , produkuje veľa dobrého obsahu ktorý je využiteľný pre bežných ľudí, nie ako tréningy IFBB profesionálov z časopisov ktoré by ti nič nepriniesli. Čo sa týka osadenstva, tak ako inde všade nájdeš i***tov aj normálnych ľudí, ale určite sa nájde kopec chalanov čo ti radi poradia a nasmerujú ťa, hlavne nemaj strach, každý raz začínal....
07. 09. 2016 v 10:41Off-line Anonym
Díky moc.
Já jsem dělal pár měsíců kliky a něco málo uzvednu (30kg) na takové té lavici kde ležíte a zvedáte nad sebe tu tyč se závažím na obou koncích :D nevím jak se to jmenuje.
Problém je v tom, že nemám žádného kamaráda, který by posiloval. Ve škole jich pár je ale jsou o 3 ročníky výš a já se jich stydím zeptat navíc mě ve škole znají snad všichni a nejsem v situaci kdy bych si mohl zaplatit trenéra.
07. 09. 2016 v 10:48Off-line johnj  (40/186/82)
Nestyď se! Za zeptání nic nedáš. A pokud se ti vysmějou, určitě to nebude horší než to blbé čumění v posilce. A můžeš to brát jako přípravu. :)
07. 09. 2016 v 11:18Off-line esthetique  (41/-/-)
Coozle: vsichni nejak zacinalY a muzi zacinalI s mekkym I na konci. az pak jim ztvrdne. nekterym. ve sprchach
HA H HAHA HAAH AHAHA
07. 09. 2016 v 13:23Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Pokud seš v oblasti posilování tzv. pole neorané, tak doporučuju najít posilovnu s opravdu příjemným prostředím, na pár prvních lekcí najmout trenéra, abys věděl, co a jak máš cvičit a po prvních 2 měsících už to pude samo ;)
Hodně zdaru.
08. 09. 2016 v 06:52Off-line Spider.27  (38/185/71)
Najdi na netu "výzva 21 dní" nejde o ukázku cviků na pos. Strojích, ale o kompletní posilovací program včetně jídelníčku, ukázku cviků (včetně správné techniky a dýchání). A samozřejmě i o posilovací tréninky kde trenér cvičí spolu s tebou. PS: výsledky jsou vážně super ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload