Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Holení pozadí a stehen

10. 09. 2016 v 22:10Off-line Anonym
Zdravím, co mě zajímá je jak odstraňujete chloupky na pozadí /na stehnech, upřímě nechci si holit nohy ale jsem opravdový medvět a to už i ve tříslech jednoduše bych chtěl mít zadek bez chlupů a nějak to postupně stupňovat tak abych od kolen dolů nemusel na nic šáhnout, někdo má to štěstí a narodí se s holím zadkem ale mě to celkem dlouho trápí, můžete mi kdyžtak doporučit i nějaké depilační přípravky? o něčem sem slyšel o nějakých páskách ale co sem koukal tak sou celkem dost malé a je jich pár :/
11. 09. 2016 v 00:10Off-line Lollo  (29/-/-)
Oholené zadky sú síce v Pčku sexy, ale keď ti tie chĺpky začnú rásť, tak neobsedíš. :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 09. 2016 v 01:14Off-line Alk  (26/-/-)
Nájdi si recept na výrobu cukrovej pasty, alebo si rovno zožeň hotovú cukrovú pastu. :)
11. 09. 2016 v 01:25Off-line Centaur  (43/177/-)
Tady maj lidi z chlupů stíhu vidim. Nechápu jak se takovej medvěd může ještě medvědem nazývat když má potřebu si holit i nohy. To už hraničí s metrosexualitou a chorobným odstraňováním nežádoucích věcí tím co chlapa dělá chlapa. Jestli se chceš inspirovat zkus si vzít příklad s Dolly Buster. :-D nebo zkus nahlídnout kde sou pořádní chlupáči co je trápili taky chlupy, ale přestali se tim trápit, protože zjistili, že i jejich chlupy sou pro lidi vzrušující. Podle toho jak píšeš budeš hodně mladej, protože dospělý opravdový medvědi nemají takové mánie se vyholovat a depilovat. Opravdový medved je sám sebou a neřeší dámské depilace. Bylo by fain přečíst si pár rozhovorů těchto medvědů na internetu a možná přijdeš na to jak se umět pochopit a být sám sebou.
11. 09. 2016 v 09:04Off-line Anonym
Jo sem mladej :D, nohy si neholím a metrosexuál asi jsem jak sem psal chci se toho zbavit na stehneh a pozadí stím že od kolen dolů mi plnovous nevadí, chtěl bych tam mít přechod do ztracena ale to vevím jak udělám :D
11. 09. 2016 v 09:19Off-line Centaur  (43/177/-)
U ženských je to jiný, ale taky hodně záleží jakou máš výbavu testosteronu a od toho se pak odvíjí jak se tě budou chlupy držet. Když máš hodně testosteronu ani depilace je nezastaví. Testosteronu se nedá poroučet a chtít po něm, aby ti chlupy udržel jen někde kde chceš mu nepřikážeš. Bud se budeš snažit snížit jeho hladinu, ale za cenu třeba ztráty vlasů. Nic není za darmo. Jeden recept je i peroxid, který funguje jako spalovač chlupů, ale děsně to pálí. Stačí si v lékárně koupit hodně silnej peroxid, aby se dostavil kýžený výsledek.
11. 09. 2016 v 10:38Off-line Centaur  (43/177/-)
Mě se u typa zase líbí chlupaté záda. Jsem hirsutofilik.
11. 09. 2016 v 10:49Off-line Anonym
Jo ale ty stehna mě vadí protože sem na ně citlivej, a kdyř mě po nich bude někdo hadit tak ucejtím jen jak se vzpřičují chlupy :D mám tam erotogení zónu a tak to tam chci mít na dotek jemný :)
29. 08. 2020 v 18:03Off-line Adrianfitness  (22/182/-)
Holte se kde chcete, nejsme přece opice
30. 08. 2020 v 17:01Off-line atrey1  (33/173/74)
Hele ja si ty chlupy na některych místech jen zkracuju - zadek stehna a nohy ;) a vypada to celkem dobre ;)
24. 10. 2020 v 23:47Off-line Nikola25  (20/176/-)
Laser nebo pravidelně chodit na epilaci voskem nebo cukrovku třetinou cena kolem 400 a vydrží to tak měsíc
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload