Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Sex bez ochrany?

11. 09. 2016 v 17:43Off-line Anonym
Jaký je váš názor na to, že mladší kluci mají sex bez ochrany. No a ty mladý to ani nijak nezajímá, jestli jsou, nebo nejsou HIV pozitivní! Děje se to tu deno denně a neříkejte, že si někdo nevzal následek
11. 09. 2016 v 18:02Off-line pauxi  (49/178/79)
To je po pravdě smutné, ale já si myslím naopak, že jsou dnes opatrnější , než jsme byly my, my za mlada jezdily na zábavy a diskotéky vyloženě š***t , dnes asi ne
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 09. 2016 v 07:03Off-line Anonym
Dnes na těch zábavách se dějí i horší věci, třeba tam fetují. Ale mladý kluci jsou podle mého tak trochu prostituti, protože jdou za něco ať to stojí, co to stojí
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 09. 2016 v 08:18Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Jde o to, říct mu i sobě ne. A někdy je to sakra těžký!:-)
Ocharanu vždy a všude s sebou. Mohlo by mrzet nejen to, že už nic podobného nemusíme zažít.
12. 09. 2016 v 10:47Off-line igy  (38/173/81)
Je to pořád stejný. Akorát dřív ani neřešili nějakou nemoc a rovnou š****i. Dnes o nemoci ví, tak se navzájem zeptají "Já jsem zdravej. Co ty?" a pak šukají.
Změna bude, až někdo před takovým š**áním otevřeně přizná "Nevím, nebyl jsem nikdy na testech a šukal jsem s dvaceti klukama nechráněně." Znal jsem jen jednoho, co na otázku o zdraví takto odpovídal.
12. 09. 2016 v 12:32Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Mladi buzici sukaju s kde kym len aby mali na iphony. Ochrana je jedna vec, druha su tie sracky co sa siria slinami. Dnes jedina ochrana je ruka a pecko.
12. 09. 2016 v 18:38Off-line tropikboy  (37/178/72)
Lepší je neprovozovat náhodný sex vůbec. Když nikoho nemam, tak si ho budu honit sám a nic nechytnu.
13. 09. 2016 v 08:06Off-line Lollo  (29/-/-)
A umries na otisk pneumatiky na tvojom cele.
Zivot treba brat so vsetkym co obnasa.
Ludia veria, ze dlhy zivot je dobry zivot, to asi preto, lebo by chceli zit vecne.
Ale dobry zivot je zivot ktory si prezil naplno. A ak mam chcipnut na nejaku exoticku sracku, ktoru chytim od neznameho Macha, je mi to stale lepsie ako keby som mal umriet s vedomim, ze ma zabila exoticka sracka od komara.
14. 09. 2016 v 20:48Off-line onlip  (61/180/84)
Dovolil jsem si to jen s dlouhodobým přítelem, oba jsme byli vyšetření.
14. 09. 2016 v 23:40Off-line esthetique  (41/-/-)
Bohuzel musim potvrdit, cim mladsi, tim casteji se me ptaji, jestli s***m jen s gumou a vyzniva to jako by bezpecnej sex bylo neco neprirozenyho nebo neadekvatniho, proste neco menecenneho. nechapu to. jestli jsou tak blbi, nebo takove(a) prasata (protoze neco jako "dokonale se vyplachnout" proste neexistuje) nebo jestli to riziko, ze neco chytej, pro ne predstavuje jaksi vzruseni navic......
jak rikam, mozek mi to nebere. a hlavne naprosto prevazuje nazor: vsak co, je to v poradku, kdyz HO DELSI DOBU ZNAM...... (nic nevim o tom, co dela kdyz neni se mnou=koho suka; partnersky spolu nezijeme, ale "prece ho znam uz dyl", tak je to OK). tak i***tsky pristup maji opravdu jen blbe -NACTKY...
o zivote a o sexu vi kulovy a ani se nehodlaj ridit radou starsiho a zkusenejsiho, to by jeden blil, velebnosti.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload