Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vysoké školy

28. 09. 2016 v 18:27Off-line Anonym
Mám takový dotaz, chtěl bych studovat vejšku, nejlépe nějakou soukromou. Studujete někdo na soukromé VŠ? S jakou školou máte dobrou zkušenost? Která je dobrá a která špatná? Která je lehčí?
28. 09. 2016 v 18:51Off-line Lollo  (29/-/-)
Podľa posledného dotazu ti vysokú školu nedoporučujem. Vysoká škola je o samoštúdiu. Chodíš tam, lebo chceš. Ak sa chceš len tak nejak pretmoliť a dúfať, že na konci ti dajú titul, si na omyle.
28. 09. 2016 v 19:59Off-line Haru  (26/-/-)
Proč zrovna soukromou? Máš potřebu si vzdělání kupovat? ;)
28. 09. 2016 v 20:06Off-line Lollo  (29/-/-)
Myslíš, že na súkromnej si titul kúpiš? :D :D
28. 09. 2016 v 20:47Off-line Haru  (26/-/-)
To doufám, že ne :) I když bych se tomu moc nedivila ;) Jde mi jen o princip, osobně soukromé vysoké školy nijak moc neuznávám a přijdou mi i zbytečné ;) Státní jsou schopné poskytnout minimálně stejně kvalitní vzdělání :)
28. 09. 2016 v 20:51Off-line Johnny16  (26/186/80)
Tobě jde asi jen o papír/titul pred jmenem a je ti jedno z čeho. To mi prijde trochu smutné...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 09. 2016 v 21:33Off-line i8051  (53/184/97)
Hlavne jsi nerekl, jaky zamereni skoly. Asi nejpodstatnejsi k***erium pro vyber. Jestli ti ale jde jen o levnej titul, tak se na to rovnou vykasli :-) navic ptat se na kvalitu skoly zde na tomhle buznaplacku .. dalsi indicie to ani nezkouset :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2016 v 17:55Off-line onlip  (60/180/84)
Anonym (studentík): Jak píší kluci nade mnou, nevol nejlehčí možnou cestu (stejně ti ten papír nikdo neuvěří, resp. poznají, že jsi něco obešel). Jdi klasickou cestou, Praha, Olomouc, Brno.
30. 10. 2016 v 20:48Off-line Betonica  (39/191/93)
Tak, ja jsem na soukrome skole byl. Konkretne Newton College v Brne. A protoze mam srovnani i se skolou statni, musim rict, ze Newton neni jednodussi. Skoro bych rekl, ze tamni vyucujici kladou daleko vetsi duraz na kvalitu vystupu (seminarky, zkousky...) prave proto, ze je to soukroma skola. Vzpominam si, jak nam vraceli xkrat seminarky proto, ze nesplnuji normu. Nemam nic proti soukromym skolam, myslim, ze si jen malo ktera skola dovoli vyrazne sidit nebo podvadet. Ne vic, nez se do deje na skolach statnich.

Vyber si skolu podle oboru, ktery chces studovat. Na medicinu je prima Praha, na psychologii Brno, na techniku Liberec, na design Zlin a tak dale. Zajimej se o to, jak skola funguje, zajdi si na dny otevrenych dveri, klidne se zeptej soucasnych i byvalych studentu dane skole. Ono nakonec se vsude dany obor uci v zasade stejne. Velmi se ale lisi pristup pedagogu, pristup fakulty a potazmo cele skoly.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload