Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Potrebujem vedieť co sa deje poprípade nejakú radu

29. 09. 2016 v 19:05Off-line Zobel_xD  (26/178/75)
Ahojte potrebujem radu - ja a moj frajer mame spolu len pár dni do odchodu za spoločnou prácou do zahraničia a pár dni od nášho ročného výročia ale nastal problém všeličo sa skomplikovalo a musel ostať u nas doma skoro 2 mesiace s tým ze doma si museli myslieť ze je v zahraničí v práci vsetko klapalo vsetko ok žiadna nezhodla no minule sa akože vrátil medzi tým sme reálne našli spoločnú prácu kde je uz vsetko vybavené a čakáme na nástup ale to až ďalej no a išiel domov na víkend ale vrátil sa uz iný prvý deň ok druhý deň mi na veľa veľa povedal co mu je - vraj ma zmiešané pocity a chce si dať pauzu a nevie ci ma chce nechať alebo nie a ze uz pred mesiacom ho len tak napadlo ze ma nechá a od vtedy ze ma pocit ze sme uz len kamaráti a ze sa to neposúva ďalej - a zároveň mi hovoril ze este nechce taký dospelácky vzťah - ďalej hovoril ze mu chýba sloboda ze sme stale spolu ze uz nevie ci ma naozaj lubí... ze ňu je smutno za starým životom (samota - výška...) ze sme na seba moc naviazaný a tak... skončilo to mojim vnútorným fiaskom ale ze rozísť sa nechce ze ideme do toho zahraničia a potom sa po mesiaci uvidí... ja neviem samého ma to zarazilo tak isto ako aj naše okolie proste sme boli milujúci vzťah bez problémov a proste. Ja neviem doma ze cez ten víkend rozprával sa veľa s jeho bližšom kruhom kamarátiek a proste ze tie ho podporujú ze nech robí co cíti a tak ako keby su proti mne :( a to sme sa mali radi... naozaj neviem co si mam o tom myslieť ako mi proste zo dňa na deň povie ze uz mesiac mysli na to ze ma nechá lebo sme ako kamosi a ze teraz nevie... ja mam city a aj on ich mal ale po tom návrate je ako bez nich :( na druhý deň po tejto konverzáciu sa tváril ako keby nic... akurát ze citové veci su fuč :( žiadne lubím ta... iba pár tak vás prosim o radu co si myslite ze sa deje? Ján 19 on 20.
29. 09. 2016 v 19:36Off-line pauxi  (49/178/79)
Třeba někoho poznal, ale chce být k tobě ohleduplný , tak ti to podává takto zabalené , aby sis to rozbalil časem sám
29. 09. 2016 v 19:41Off-line Lollo  (29/-/-)
Kedy sa ludia naucite pisat? No a ok nenahradzaju bodky a ciarky! Podla smajlika nikto neuhadne ci to je otazka, oznamovacia alebo rozkazovacia veta.
Naozaj, ak chcete nieco pisat, tak sa vratte spat na zakladne skoly! Kto ma lustit tie vase i***tske vylevy?
Keby bola negramotnost ostra, uz je z vas davno sushi!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 09. 2016 v 19:42Off-line mr.jerry96  (31/165/88)
Je mi to líto, ale podle mě už je dávno rozhodnutý. Možná tě nechce pustit hned, protože něco cítí, nebo ti nechce ublížit.. ale povím ti jedno: Hledá důvody tě opustit. Tak mi to taky příjde. Kdyby tam byl nějaký problém a chtěl by ho řešit tak ti určitě o něm řekne dřív a snaží se třeba o kompromis.. prostě to nějak zachránit. Místo toho na tebe vysypal hned takových věcí..
29. 09. 2016 v 19:45Off-line Mio6602  (103/-/-)
Přijde mi, že má trochu sám nejasno v tom, co vlastně chce. Kdyby měl jasno, že s tebou nechce být, tak už byste spolu dnes nebyli. Ale perou se v něm pocity a asi sám neví, jak s tím naložit. Takže máš na výběr. Buď budeš trpělivě čekat, až si to sám ujasní a může to dopadnout nakonec stejně rozchodem nebo mu dopřeješ tu pauzu a začneš se ohlížet jinde. V tomto případě by se to dalo pochopit. Těžko být s člověkem, který sám ve dvaceti ještě neví, co chce.
29. 09. 2016 v 19:47Off-line Dominic  (27/-/-)
A to že rozmýšla že ta nechá ti povedal len tak na spôsob"bol som kúpit rohlíky tak ti to hovorím"to je ale od neho pekne drzé.A on ako nevie či ta nechat alebo nie, a ešte sa musí s tým poradit s kamarátkami?Ja na tvojom mieste by som sa k tomu postavil rovnako lahostajne ako on..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload