Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Citat

03. 10. 2016 v 16:35Off-line Anonym
Byl jednou jeden kluk a ten měl drobny sen.
Zkoncovat ze samotou. A taky to udělal našel si holku. Byli to krasne dny plne lasky a radosti. Nemohly bez sebe žít …
Jenže nic netrva věčně a po čase si holka zaslepena Laskou začala kluka přivlastnovat. Začalo to zakazovaním chození ven s kamaradkami, psaní a stykaní s kamaradkami. Ano dalo by se to pochopit … A však Holka zaslepena žarlivostí a laskou i nadale pokračovala zakazy chození ven kdoliv kde byli nějake holky. Pote zakazovaní kamaradu a ostatních věcí. Vzala mu jeho svobodu a zavřela ho do klece.Z klidného a chápavého kluka se stala jen prazdna zchranka…. Tak začal holku ignorovat a ubližoval jí psychicky ale pořad jí miloval staral se o ní Obíjmal jí plakal pro ní.Až do dne kdy už vše přesahlo sve meze. A laska vymizela …. Nekonečne hadky a nenavist …. Jednoho dne kluk který si uvědomil že je vše špatně a mělo by se začít znova. Miloval jí a snašel vše …. A tak za ní přišel a chtěl jí oslovit a pošeptat ji do ouška nebudeme se hadat vše bude v pořadku Lasko. Ale holka řekla jen chladnym hlasem měli bychom si dat pauzu píše mi hezky kluk budeme kamaradi ano. Kluk jí objal a odešel za rohem kupa slz… Vyčitek a utrpení se samoty. Předevčírem mu řekla že ho miluje a nikdy ho neopusti a tet je pro ní jen ubožak … Prosil jí na kolenou o odpuštění a ona jen odvětila … Jsi ubožak podvaděla jsem tě ze třema rukama a nikdy jsem tě nemilovala …. :D Zkluka zbyla jen prazdna zchranka plna smtku, neduvěry, zklamaní, a utrpení a pomyšlení na sebevražku ….
Za dva měsíce si našel holku zamiloval jse začal znovu pocitovat lasku a radost. A uvědomil si že tu osobu miluje více než svou bývalou. Ale vše mělo haček ztrach, smutek, a utrpení jen tak nezmyzí. A tak se trapí ze ztrachu že to dopadne stejně …… Miluje jí směje se. A přitom doma trpí v slzach a zoufalství. Tak se ptam proč …. Dava smysl někomu dat nadějí a pak ho dostat na kolena a vysmat se mu ….???
Co si otom myslíte vy?
03. 10. 2016 v 17:02Off-line i8051  (53/184/97)
Me teda nedava vubec smysl to, cos napsal. Citat? tohle je citat? Wow .. to je s hrubkama napsana zarliva scena z beznyho zivota, kterejch jsou stovky a tisice .. a neprehanej to s tema megaspisovnejma slovama "zkoncovat", "ztrach" a "zchranka" :-)
03. 10. 2016 v 17:30Off-line Lollo  (29/-/-)
Nobelovú cenu za literatúru a odmenu v hodnote 8 miliónov švédskych korún získava... Anonym! Gratulujeme.
03. 10. 2016 v 17:33Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Co jsem to k***a zas přečetl?
03. 10. 2016 v 21:26Off-line colombo  (103/192/90)
Kdyby všichni pologramoti, (kterým základní škola nedala to, co měla), místo čmárání tady věnovali tento čas doučováním čj, nevypadali by před světem tak uboze.
03. 10. 2016 v 22:38Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Pan wooxy): Ani mi tak nevadí hrubky, překlepy apod.
Spíš si zatím nedovedeš představit, jak je život rozmanitý.
04. 10. 2016 v 09:08Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Vědci přišli na to, co žena chce, ale ona si to rozmyslela.:-)

Zmanipulovat a zneužít člověka je ubohé, ale i pro něj je to cesta poznání, pokud netrpí syndromem rozpálených kamen a nesahá na ně znova a zas.
05. 10. 2016 v 03:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Z**diku, utrpení člověka pozvedá do vyššího levelu, napsal to pan Eduard B*** ale nechce se mi hledat přesné znění... něco na tom bude, ale asi to neplatí pro každýho... zde origo CITÁT pana BuřteriXe: železo se kalením zušlechtí, olovo prostě nezakalíš kdyby ses pos_ral :D
05. 10. 2016 v 07:39Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Tak tyto, budu já:-)

https://www.youtube.com/watch?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload