Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Objemový jídelníček

04. 10. 2016 v 15:15Off-line Anonym
Zdravím, kámoš mi sestavil objemový jídelníček, skládá se především z vlocek, ryzovych chlebu a masa, vazim 57 kg a chci aspoň 60 kg. Jen mám problém, že mám strach, že to půjde hodně do břicha (pupku), chodim pravidelne do posilovny (3xtydne) ale cvičím jen s činkami a na strojích, nic na břicho kvůli zadám, myslíte, že mi bude stačit třeba beh abych přibral ale nešlo to všechno do pupku?
04. 10. 2016 v 15:29Off-line HatlaPatla  (22/183/65)
Promiň, ale kvalitní jídelák má vypadat úplně jinak. Začni tím, že ten jeho jídelák vyhodíš a seženeš si pořádnej.
04. 10. 2016 v 16:05Off-line Anonym
Samozřejme, že obsahuje to více jako protein, gainer, tvaroh, ořechy atd. nechtělo se mi to vypisovat všechno a tomu jídelníčku verim
04. 10. 2016 v 16:41Off-line onlip  (61/180/84)
Nevím, kolik ti je a jak jsi vysoký. Programově jsem během pěti let sestoupal z 92 na 72 kg, jednoduše jsem přešel na ovoce a zeleninu. Teď mi lékaři obojí téměř zakázali, tedy jsem přidal luštěniny a těstoviny. Tvaroh, ořechy a vajíčka, to jistě není špatné.
04. 10. 2016 v 17:09Off-line igy  (38/173/81)
Běh určitě ne, u toho tělo víc spaluje než buduje, protože má tendenci odbourat vše, co mu běh stěžuje včetně pro běh nepotřebných svalů. Prostě víc cvič, i to břicho. Pokud ho necvičíš kvůli zádům, tak si najdi trenéra, který ti ukáže, jak cvičit břicho bez zad a hlavně jak cvičit i ty záda.
04. 10. 2016 v 17:40Off-line Lain  (102/-/-)
Nemôžeme vedieť či preberieš tuk alebo nie , ak ješ viac ako spáliš tak priberieš to je jasné, ak cvičíš a strava je makronutrične správne vyvážená ( máš dostatok bielkovín a zdravých tukov a zostatok kalorického príjmu vyplnený sacharidmi ) tak priberieš aj sval.... či priberieš tuk sa bude odvíjať od tvojho kalorického príjmu ak potrebuješ napríklad 3000 kalórií a ty zješ 5000 tak jasné že priberieš tuk.... skús si na nete vypočítať kalorický príjem podľa nejakej stránky a odsleduj jeden dva dni približne koľko kalórií prijímaš a uprav to tak aby to adekvátne tvojim potrebám ( čiže tak 300-500 kalórii viac ako spáliš ) sleduj sa v zrkadle a aj na váhe viac ako pol kila týždenne je určite už tuk , ako začiatočník sa snaž o 1,5-2 kg prírastok mesačne , to by mala byť zhruba ako tak čistá svalová hmota.
04. 10. 2016 v 19:16Off-line Anonym
Dekuji za komentare. Je mi jasny, ze kdyz budu v posilovne makat a zlepsovat se, tak svalu bude vic a tuku mene, a i kdyby bylo trochu tuku na brichu, tak kdyz bude hrudnik svalnatejsi, tak se to bricho ztrati :D samozrejme, ze by bylo idealni kdyby tam na brichu tuk nebyl, urcite to chce cas
04. 10. 2016 v 20:52Off-line Globke  (26/180/78)
Ahoj anonyme, jestli chceš poradit, napiš si...
můžeme se pobavit o tvé aktivitě, dosavadním jídelníčku, tvém dosavadním životním stylu, ... a od toho se můžeme odpíchnout a pokusit se vytvořit ideální stravovací předpis a možná časem i návyk :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload