Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč je pro vás důležité, co má kluk na sobě?

25. 04. 2013 v 00:13Off-line Anonym
Proč je pro váš pro všechny tak důležité, co má kluk na sobě, jak vypadá, jaké nosí oblečení... proč?
25. 04. 2013 v 00:31Off-line Anonym
To je ale úplná p**ovina ...jde přece o tom jaký je ten člověk uvnitř,jakou má duši,srdce,jak se chová,co má v hlavě..:-) a né o to kolik gelu má na hlavě a jestli má boxerky calvine klaine nebo od tamanců..:-)
nechápu proč většina kluku spí nebo chodí raděi s krásným klukem,ale vymaštěným....než třeba hodným,ale vzhledově out
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
25. 04. 2013 v 00:50Off-line Anonym
Tak to se asi nenaučím
25. 04. 2013 v 06:31Off-line BlackLeg  (25/-/-)
No dneska už většina lidí nehledí na to jakej je uvvnitř ale spíš jestli má prachy..
25. 04. 2013 v 06:39On-line Richard33  (44/185/80)
Já mám oblečení dost v paži. Jak moje, tak jeho. Změnit tohle je přeci to nejjednodušší. Ale když je kluk d***l, tak se s tím nedá dělat nic :-D
25. 04. 2013 v 08:26Off-line chimicho  (28/174/54)
Protože to důležitý prostě je. Bejt stylovej, nemusí to bejt značkový hadry, ale musí to prostě nějak vypadat. Pokud budeš vypadat obyčeně, nudně, bez nápadu, tak nezaujmeš i když budeš sebehodnější... Zaujmeš, ale další nudný kluky, nebo ty, kteří nejsou zrovna 2x pěkný... Pokud chceš pěknýho stylovýho kluka, musíš se mu trošku podobat... Taková je realita. Ale bacha na to jak :D Myslím že ideální střed je streetová móda, kde zaujmeš nejvíc lidí (NewYorker, Vans, Quiksilver, Convers, Adidas Original,...). Protože stylování se do šamponka s nagelovanýma vlasama, nebo buzničky ala Zara už asi taky není žádná výhrada - protože to pak jsi v komunitě zženštělejch a normálního kluka tam moc nenajdeš. Takže si vyber jací kluci se ti líbí a těm se snaž podobat. Protiklady se přitahují, ale ve stylu to moc neplatí, spíš naopak. Nebo snad někdo někdy viděl za ruku šampona s hoperem, biebera se zarou atd :D // samozřejmě je tím myšleno kluky tak 15-22, pak už styl a oblečení nehrajou už zas takovou roli...
25. 04. 2013 v 10:01On-line Richard33  (44/185/80)
Kluk se mi musí líbit i v pytli od brambor. Dokonce se mi musí líbit, i když mám zavřený oči (tón hlasu, vůně). Oblečení mi je fakt ukradený :-D
25. 04. 2013 v 10:48Off-line Tien213  (42/-/-)
Ja odporucam lacoste. kazdy kus je pekne kvalitny, farebny, moderny a prijemne sa nosia :) ano nieje to najlacnejsie ale na vynimocne prilezitosti sa oplati mat set ci dva..
25. 04. 2013 v 16:05Off-line jacoboK  (38/184/-)
Pro me neni dulezite, aby kluk byl oblecen znackove nebo podle nejnovejsi mody. Obleceni muze maximalne podpo*** tve sebevedomi a p***ahnout na tebe pozornost, coz je dulezite pro prvni kontakt. At si kazdy rika co chce, tak kazdy zkoukne celou postavu, a timpadem se podiva co nosis, a rekne si jestli jsi pro nej OK. A kdyz mas dost sebevedomi a citis se ve svem obleceni pohodlne, tak unosis klidne i pytel od brambor.
25. 04. 2013 v 19:03Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Však to není o tom být oblečen ve stylu co se zrovna nosí, mít oblečení sladěno s botama aj., mít značkový hadry. Ale proboha musí kluk vypadat oblečenej hezky a né jako hastroš.
25. 04. 2013 v 19:13Off-line MYCK  (27/-/-)
Ano, záleží na tom, jaký člověk je, ale zase na druhou stranu musím citovat:
Těžko si vyhoníš nad dobrým svědomím.
25. 04. 2013 v 19:48Off-line Sheppy  (28/184/75)
Tak já sem názoru že pokud nevypadá jako nějakej ochlasta nebo závislák na drogách tak má přeci jen něco normálního a dobře vypadajícího :) takže dobré věci ano ale zas aby to přeháněl ne :) .. i já radši navlíknu něco v čem se cejtim já dobře a nemusí to bejt podle posledních trendů mody :)
25. 04. 2013 v 20:12Off-line Sunn  (43/-/-)
Značkové hadry nemá cenu kupovat pravidelně, protože jejich značky rok co rok klesají a přicházejí nové a nové. IN může být obyčejná image. Kdo bazíruje na image sám není dokonalý a jediná rada, vzít nohy na ramena a zmizet.
25. 04. 2013 v 20:12Off-line Dell  (28/183/61)
Většinou když se mi ten člověk líbí, neřeším co má na sobě, protože vím, že né každý má takové finance na oblečení jako já :) Když s někým chodím a nezdá se mi to co nosí, tak ho vemu sebou nakupovat a koupím věci i jemu :)

Když ale někoho vidím, jak je ve značkovém a sere na to, jak to zkombinuje, prostě frajeří, že má na značkové oblečení, tak si o takových lidech myslím své.

Docela i***ující je taky, když o sebe někdo vůbec nedbá.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload