Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kámoš

06. 10. 2016 v 21:14Off-line Anonym
Mám nového kámoše na SŠ. (takže ho znám měsíc) hned na začátku školního roku si mě přidal a vubec mě neznal a ostatní nějak ne(neměl je přidaný až byla vytvořena skupina), takže jsem se divil, ale zároveň mi to nevadilo :D :D. má kamaráda ze základky a když jsem řekl svýmu kámošovi, že jsem gay, tak si dělal srandu, že jsem teplý(jestli se může o mě ohřát že mu je zima, maluje furt penisy a posílal i fotky kámoše(upraveny) jak ho má v hubě --->malovani kvalita lvl 0 :DDD atd., ale nadávky jako buzna moc nepoužíval a ani nepoužívá) vždycky se směje. mno... a teď jsme měli Seznamovák. neni nějak extra hezký... jen prostě k němu mám nějaký pouto(nevadilo by mi kdyby mi dal pusu :D) na tom seznamováku jsme měli večer volno a s jeho kámošem dělali p**oviny a to že si vzali peřinu a začali se píchat (nepřesně). nwm co si myslet :DD jeho kámoš má holku a ten muj kámoš je sám a prej gay neni, ale to může napsat nebo říct kdokoliv a pak je stejně gay. na praxich posledních dnů to bylo nejvíc divný :D jeho kámoš vzal pravítko a začal mímu kámošovi strkat to pravítko do p***le a mímu kámošovi se to líbilo...(nebránil se) :D :D :D myslíte že je gay? je mi blbý se ho ptát, když už mi odepsal na tu otázku. jen mi to příjde fakt zvláštní... jako jestli heteráka vzhrušuje š**ání do análu, tak proč nejsou gayové? :DDD nebo víte proč nebo jak? :D i kdyby byl hetero. tak mi je to nějak jedno, ale fakt mi to leze hlavou a je to fakt divný :D
06. 10. 2016 v 21:32Off-line comrade  (39/195/102)
Normální nadržení heteráci, už na základce na škole v přírodě samozřejmě na mě vyšla manželská postel, se mě tam snažil spoluspící obtúlat. A na střední v lavici přede mnou taky jeden druhému furt lezl hlavou k rozkroku. :)
06. 10. 2016 v 21:44Off-line Anonym
Já myslel, že heteráci nemusí kluky :dddd
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 10. 2016 v 21:54Off-line comrade  (39/195/102)
Když příroda volá. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 10. 2016 v 00:34Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Zaujimave ja by som ho asi opichal pravitkom a potom penisom
07. 10. 2016 v 15:23Off-line Anonym
Bylo to jen přes gatě, ale ten kluk ví, že jsem gay. a třeba když jedu s nim v tramvaji, tak se zeptá, jestli se může ohřát.... :D vim, že to je ze srandy, ale občas to myslí vážně a dotýká se mě.... -.- :D :D hlavně venku
07. 10. 2016 v 15:37Off-line pauxi  (49/178/79)
Já bych řekl, že tě spíš jen provokuje a to je celé
07. 10. 2016 v 19:30Off-line Anonym
Mno.... cítím k němu fakt něco co neumim popsat. na seznamce je to jiný, protože nevim kdo to je a toho kamaráda vidim každý den a bavim se s nim každý den kromě výkendů...pokud mě provokuje, tak proč mě provokuje? aby měl zábavu, ale neni v tom něco víc? jako heterák, který se o mě furt ohřívá a ani se před kamarádama nějak nepředvádí, protože to dělá i když jsme sami... jak jsem zmiňoval nahoře... třeba venku je mu zima a najednou řekne, že topim, tak se začne chytat a je furt blízko mě, ale nic jiného nedělá a už to dělal i mě, že mi něco strkal přes gatě do p***le... samozřejmě jen chvilku... nwm proč :DDDDDDD nwm si rady
07. 10. 2016 v 20:10Off-line Nagis  (30/186/60)
Dej mu pusu a uvidíš :)
07. 10. 2016 v 20:40Off-line zvedavko  (44/175/85)
Presne tak, ohrej ho a daj mu pusku :-)
07. 10. 2016 v 23:13Off-line Anonym
A jak to mám udělat? to ho mám políbit rychle nebo jak? :DDDD nebo to když se mě chytne tak ho mam chytnout? nebo jak ?:D mám mnoho otázek, ale pak mi fakt ty rady pomůžou. už teď mi dáváte výborný nápady, ale pokud kromě pusy, byste dělali něco jiného, tak řekněte, ale ta pusa zní dobře, jen vědět jak atd. :D
07. 10. 2016 v 23:16Off-line zvedavko  (44/175/85)
Skus reagovat na jeho dotyky akoby to bolo normalne :-) a skumaj ci sa chyti alebo zahanbi
08. 10. 2016 v 17:15Off-line Anonym
Dobrý by bylo, kdybych ho nečekaně políbil, tak bych na 100% věděl co chce a co ne :D ale ty dotyky je pomalejší cesta, ale jistější nebo jak to říct... nwm no :D
08. 10. 2016 v 17:49Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Konny): Nebudeš nikdy vědět nic na 100 %. Můj středoškolský kamarád měl rád, když jsem ho líbal po krku a drápal nedoholenými vousy. Rád mě honil, sám to nedal. Později se oženil.
Můj poslední přijal vše, co jsme mohli zažít, kromě líbání. Pak si přivedl holku.
Pravítko do zadku, to je hraniční, nechci vidět ta zranění uvnitř.
A jestli chtějí tzv. hetero kluci gay sex - no to samozřejmě chtějí, protože hranice mezi zmíněnými skupinami vůbec není ostrá. Což platí i pro dospělé.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2016 v 19:42Off-line Anonym
Co heterákům brání v lásce, když chtějí sex?
08. 10. 2016 v 20:02Off-line onlip  (61/180/84)
Vnitřní zábrany, nedokáží si připustit, že by byli gayové, ale vnitřně to chtějí.
Oni by lásku i s klukem chtěli, jen se to tak všelijak skrývá. Podívej se na misi družice k Venuši, to je podobně náročné.
Definuj, prosím, lásku.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2016 v 20:30Off-line Anonym
Kdyby šla definovat láska, tak to láska neni, ale spíš fikce.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2016 v 22:11Off-line Anonym
Chci tim říct, že strach neni složitější než láska.
09. 10. 2016 v 12:39Off-line Anonym
Odbočujete od tématu.přešli jsme z mého kámoše na lásku, na kterou jsem se vás neptal... ptal jsem se, abych věděl jestli by mohl bejt bisexuál nebo ne. jeto složitější a mohl bych vám tu vyprávět spousta infa, ale jak vidim nikdo mi pořádně neumí poradit :/
10. 10. 2016 v 22:58Off-line Tenkryplconemasrdce  (25/-/-)
Přesnější informace nemáš o tom kamarádovi? měl bys ho zkoumat a bavit se s nim co nejdéle to jde. choď s nim ven atd. a pokud je furt s kamarády, tak se ho zeptej kam jde, a když tak jdi s nim, třeba jednou řekne, že jde někam kde bude sám... a společný chvilky si zapamatuje skoro každý. hlavně se mu víc věnuj a pozoruj jak reaguje a jestli bude naznačovat víc homo věcí, který tu popisuješ, tak třeba fakt něco mezi vámi bude a pokud nic naznačovat nebude, tak se s nim zkus skamarádit do té míry kdy k tobě něco bude cítit a pak si bude všímat jak se k němu chováš a podle toho si řekne, že by to nemuselo být tak špatný. NEBO je taky možné, že ten tvůj kamarád je z venku heterosexuál a všem píše jaký je to heterosexuál, ale přesto tě chce :D to je taky možné. a NEBO úplné zklamání, že si nalháváš něco co chceš.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload