Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikana kvůli homofóbii

10. 10. 2016 v 21:27Off-line pear  (103/-/-)
Dobrý den. Když mi bylo 13 začali mě spolužáci šikanovat kvůli mé tehdejší homofóbii. Předstírali sex přes oblečení a dělali u toho divné zvuky, spolužák před všemi v šatně na TV masturboval, chovali se jako buzeranti, prý to bylo ze srandy. Jelikož se mi to, co dělali nelíbilo a nechtěl jsem se chovat jako oni, začali mě šikanovat. Poraď mě hladili a říkali mi zdrobnělé přezdívky, zkoušeli mě ze zadu "znásilnit" (nevím jaké bych měl použít slovo, ale nebylo to hrozné jako to, co tohle slovo zastupuje) přes oblečení, dělali mi naschvály (brali mi věci, pořád mě popichovali a slovně napadali). Z toho jsem měl deprese a modlil jsem se každý den ať jsem nemocný a nebo ať mě ten den nechají na pokoji. Tehdy jsem byl velký homofob, kvůli mým příbuzným a rodině, kteří jsou křesťané a homosexualitu odsuzují. Před rokem mi ještě moje babička řekla, že homosexuálové by se měli zavřít a nevymýšlet si (domnívala se že homosexualita je nějaký druh postižení a že si to lidé vymýšlí), teď bych ji za tento názor zkopal. Teď kvůli tomu mám dost problém s mojí sexuální orientací, protože teď nějak tak si začínám uvědomovat, že jsem asi gay, ale kvůli tomu všemu nevím, co se mi líbí a co ne, protože nevím co mám kvůli šikaně a mé homofóbii. Teď si kluka nejsem schopen kvůli tomu všemu připustit k tělu a bojím se. Zažil jste někdo takhle šikanu? Byl jste někdo taky homofob a teď jste gay? Nějakou radu jak na to zapomenout a jak odstranit homofobii? Omluvám se za tak dlouhý slov, ale musel jsem to alespoň někam napsat, aby se mi trochu ulevilo. Děkuji
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload