Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ako si pomôcť?

25. 10. 2016 v 13:20Off-line Anonym
Dobrý deň.
Mal by som schudnúť, no nejako mi to psychika nedovolí. Mám už 100 kíl a 174 centimetrov. Na cvičenie som lenivý a rád hreším maškrtami. Neviem ako si pomôcť, alebo sa motivovať. Vedeli by ste mi poradiť?
Za odpovede vopred ďakujem.
25. 10. 2016 v 15:14Off-line kloudik  (38/182/80)
Jestli seš sám tak by ti jako motivace mělo stačit, že s takovou postavou pěknýho kluka mít nikdy nebudeš a možná vůbec žádnýho
25. 10. 2016 v 16:22Off-line Lain  (102/-/-)
Neviem ako by sa ti dalo poradiť, ak chceš urobiť zmenu musíš ju urobiť preto že ty sám chceš, ale keďže som bol v dokonca horšej situácii tak ti môžem vymenovať dôvody prečo by si mal niečo robiť : zdravotné problémy , posmešky okolia, problém nájsť si partnera, málo energie a neustála únava. Taký život určite nechceš však ?
30. 10. 2016 v 19:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Jak zhubnout? Jednoduse. Byt na sebe prisnej. Ale jak pises, chce to motivaci. Ja jsem zhubl kvuli sobe, protoze mi vadilo, ze mi zacinaly byt maly gate a ze funim do schodu.

Uplne jsem prestal jist smazeny a tucny jidla, prestal jsem uplne sladit a piju jen cistou vodu namisto slazenejch napoju. Koupil jsem si parni hrnec a postupne se v nem naucil va***. Naucil jsem se nahradit zbytecny tuky a cukry a presto se dosyta najist. Vysledek? Beze zmeny zivotniho stylu jsem shodil pres 10 kilo, aniz bych hladovel. Prestal jsem tolik jezdit autem a do prace chodim pesky. Vysledek? Dalsi kila dole. Sem tam si klidne dam rizek, KFC a kolu... A pak se zas rad vratim ke svymu papani.

Chce to si s tim dat praci. Hledat, co ti chutna a ceho se najis, aniz by to bylo plny zbytecnejch kalorii. Chce to premyslet o tom, co clovek ji a jak to udelat jinak, treba jeste lip.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload