Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vaření v Prostřeno!

25. 04. 2013 v 23:08Off-line Anonym
Myslím, že to téma se tady ještě neobjevilo, a tak se chci zeptat, zajímá se z vás někdo o vaření? A v této souvislosti dotaz druhý: kdybyste uměli slušně vařit, šli byste někdy do vaření před televizními kamerami, jako tento týden je na Primě v pořadu Prostřeno třeba mladej kluk (odhadem mu je tak mezi 20-24 lety, neviděl jsem to od začátku), Tomáš se snad jmenuje, je gay. Vařil ve středu a podle reakcí ostatních soutěžících se svým kuchařským uměním docela zabodoval a je tak adeptem na vitěze se svými 32 body. Zítra možná vyhraje 50tisíc :-), tak se dívejte na Prostřeno. ! Držím mu palce a i bych mu výhru přál, za nás za všechny. Vadilo by vám se takhle veřejně vycomingoutovat před celým národem? Jinak měl s přítelem docela pěkně zařízenej byt, vše vkusné a podle současných trendů, minimalisticky a účelně, fakt to vypadalo pěkně. Jaký je váš názor na vaření a částečné odkrytí soukromí před celým národem v televizi?
25. 04. 2013 v 23:24Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Podle me je to uplne normalni, tak jak se tam hlasej hetero baby, tak se muze prihlsit i kluk, kdyz si mysli, ze na to ma. prijde mi divne, aby to nezkusil jen proto, ze je na kluky a ze se podle tebe ,,vyoutuje,, pred celym narodem. ten kdo bere svoji orientaci, jako prirozenou soucast sebe sama to prece vubec nebude resit. kdybych umel poradne va***, tak se klidne taky prihlasim a neresim, jestli by me pak nahodou nekdo poznal na ulici. spis by mi vadilo, kdyby nam smejdili ti lide po byte.
26. 04. 2013 v 19:11Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Vareni miluji, ale do souteze bych nesel....pul dne zabijes s pripravou menu a pak ti lidi u stolu reknou, ze nic z toho neji....nekdy mi to prijde jako hazet perly svinim...a to ja nerad...
26. 04. 2013 v 21:53Off-line power  (23/180/65)
Nevařím, nechci být tlustej, pak tady brečíte že máte 19 let a 100kg :))))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload