Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Změny sexuality

01. 11. 2016 v 20:12Off-line Budiwoic  (16/-/-)
Srdečně zdravím! Jsem teď posledním rokem na střední a rád bych pokračoval na vejšku do Prahy (jednooborová psychologie) a v budoucnu bych se rád zaměřil na sexuální psychologii a partnerské poradenství.

Občas se setkávám s názorem, že homosexualita, nebo parafilie jsou léčitelné. Jenže lidi, s kterými se občas setkávám tvrdí, že to společnost odmítá, tudíž žádné výzkumy ani nezkouší. No a já jsem se vrhnul na psaní práce na téma: Pokusy o změnu sexuality v ČR, ve které bych rád našel většinu možností "léčby", popsal jednotlivé případy pacientů a ukázal logickými postupy, že žádná z nich nezmění orientaci, či preferenci, nýbrž jenom člověka adaptuje na heterosexuální styk a zejména poukázal na patologické dopady této léčby na daného člověka.

To o co bych rád požádal Vás, jsou informace... Jméno, adresa, hodnost a tak dále... (samozřejmě toho, kdo "léčbu" provádí) :-D Né, dělám si srandu. Stačí mi jakýkoliv kontakt na něj, jméno není vůbec důležité, důležitá je jen metoda a také motivy, proč to vůbec provádí, což bych rád zjistil přímo od něj... Jinak pokud s tím vy sami máte zkušenost, zaručuji anonymitu jak Vás, tak i onoho terapeuta, pokud na tom bude trvat, což předpokládám. Pokud jste slyšeli o komkoliv, kdo to "léčí", sami se s někým takovým setkali, či nejlépe, pokud máte vlastní zkušenost, tak bych Vám byl velice vděčen. :-)

Předem díky moc! :-)
01. 11. 2016 v 20:19Off-line pauxi  (49/178/79)
A co rodné číslo, to nechceš ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 11. 2016 v 20:44Off-line pauxi  (49/178/79)
Za chvíli zasílám , at to máš vše v kupě
01. 11. 2016 v 20:49Off-line Budiwoic  (16/-/-)
Omlouvám se za špatnou formulaci, už je to opravené :-)
01. 11. 2016 v 22:08Off-line comrade  (39/195/102)
Co na tom chceš vyzkoumat, že je léčitel blázen? :D
01. 11. 2016 v 22:24Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Comrade: ne menší, než ten, kdo se jím nechá léčit (za předpokladu dobrovolného léčení)
02. 11. 2016 v 19:03Off-line zvedavko  (44/175/85)
:-) Chces si potvrdit nieco, alebo robit seriozny vyskum? Ides do toho z predsudkami. Ubezpecujem ta ze takymto sposobom nic nenameras. Iba dostanes potvrdenie nazoru ktory mas inprintovany. Tema "pokus o zmenu sexuality " je velmi zaujimava a podnetna. Pravdou je, ze pripadny rozpor so svojim nazorom a priori odmietas priamo v uvode :-) Upozornujem ta, ze takto sa vyskum nerobi... ked tak posta mladenec
02. 11. 2016 v 20:05Off-line zvedavko  (44/175/85)
Suhlasim s violin a mozno som sa prudko/emotivne vyjadril tak sorry
02. 11. 2016 v 22:05Off-line zvedavko  (44/175/85)
Nic nepresadzuj, vnimaj, zistuj... ak aj emotivne, pozitivne, negativne, sugestivne... ale hlavne objektivne :-) co je tazke pokial si subjekt. ale to je krasne na hladani a vedeni v kazdom smere :-)
03. 11. 2016 v 05:40Off-line comrade  (39/195/102)
Nj, něco, co už vyzkoumané je se těžko zkoumá. :) Možná by ses měl zaměřit na opačnou situaci, jestli by z heteráka šlo udělat homosexuála. Já si myslím, že by to bylo o dost jednodušší. :)
03. 11. 2016 v 10:44Off-line comrade  (39/195/102)
Já jsem myslel jako, že to léčení by bylo jednodušší, heteráka vedle sebe spíš snese chlapa než homosexuál holku. :) U některých je ten heterosexualismus až přehnaný a já si myslím, že je to jenom naučené chování podle nějakých norem, kdyby to šlo z jejich nitra byli by jiní.
03. 11. 2016 v 21:20Off-line comrade  (39/195/102)
No, já zastávám názor, že tam dole je každý bisexuál. :)

Neříkám, že bys z heteráka udělal homosexuála, ale ty výsledky by byly určitě lepší, než kdyby to bylo naopak. Určitě by se tam našli skrytí homosexuálové a heterosexuálové by se pak taky dívali na homosexualitu vlídněj. A přitom stačí tak málo, osvobodit jim mysl. My mysl vyléčenou máme už tím, že jsme sami sobě přiznali, co jsme, takže jakákoliv další léčba by vedla k opaku a psychické nemoci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload