Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anglická konverzace v kavárnách

06. 11. 2016 v 20:30Off-line Bonnie  (21/130/138)
Zdravím všechny,
chystám se dělat certifikát znalosti angličtiny a s mým učitelem jsme řešili, jaké jsou možnosti zdokonalení se v konverzaci. Řekl mi, že slyšel o skupinách, které se schází často v kavárnách a zdarma mezi sebou hovoří anglicky. Bez lektora, bez tématu, jako by se nějací přátelé sešli a společně si popovídali.
Zajímalo by mě, jestli jste něco takového zažili nebo jestli jste o tom slyšeli? Kdybych nebyl tak nejistý, šel bych do toho rovnou, ale takhle bych se Vás nejprve rád optal, jestli s tím máte nějaké zkušenosti.
Děkuji za všechny Vaše názory.
06. 11. 2016 v 20:41Off-line Johnny16  (26/186/80)
S tim zkušenost nemam, ale zni to fajn. Ja jsem si akorat celkem nahodou nasel kamarada z Peru, co tu studuje, takze s tim jsem si parkrat popovidal... :D
06. 11. 2016 v 21:13Off-line atrey1  (33/173/74)
Chodim tam casto ;) , je to takovy přátelsky popovidani nic víc nic míň pokecate jak se mate co dělate co budete dělat odkud jste atd atd je to takovy hodně v pohodě ;)
06. 11. 2016 v 21:23Off-line vasek698  (25/-/-)
Bohužel nezažil. Rád bych. Možná tak, že někdo mluvil anglicky, protože to je jeho mateřština.
Divil jsem se, jak někdo dokáže půl hodiny mluvit o instagramu. Divné.
06. 11. 2016 v 22:27Off-line Haru  (26/-/-)
Skupinová konverzace je rozhodně fajn. A je téměř jedno s kým a kde, hlavně, aby mluvil dobře. Já tu možnost neměla, ale hoodně mi pomohlo sledování filmu v angličtině, nejlépe bez titulků. Na zkoušku se také chystám, jen se ještě rozhoduju mezi FCE a CAE...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload