Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prezidentské volby (USA i ČR)

07. 11. 2016 v 18:39Off-line Anonym
USA: Trump x Clintonová? Koho a proč?

ČR: Koho byste chtěli za prezidenta? Zeman, Horáček, Pospíšil, Hrušková, Hilšer, M. Sládek, I. Sládek, Kohout, Škromach nebo někdo jiný?
07. 11. 2016 v 19:54Off-line JR1197  (26/180/79)
Clintonová - ví o čem mluví a myslím, že by to dotáhla jako prezidentka daleko

U nás Horáček - za jeho otevřené přiznání majetku a podporu adopce dětí homosexuálními páry
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
07. 11. 2016 v 20:52Off-line kloudik  (38/182/80)
V americe je mi to jedno u nás rozhodně Zeman
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 12  Nahlásit
07. 11. 2016 v 21:50Off-line patrickcaava  (28/164/50)
USA - Clintonová
ČR - Zeman
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:22Off-line matous91  (25/183/-)
USA - Trump
ČR - asi Zeman, Horáček??? - ještě jsem se tím moc nezabýval, do voleb je daleko
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:24Off-line comrade  (39/195/102)
USA: Kohokoliv jiného než ty dva

ČR: Remek nebo Keller
07. 11. 2016 v 22:26Off-line Hypatia  (31/185/72)
Nikdo, kdo je vzdělaný, má empatii a je duševně vyrovnaný, nemůže volik Trumpa. Opakovaně se ukázalo, že lže. Říká věci bez rozmyslu, aby poté se omlouval. Takového člověka nechceš, aby Tě vedl. Mimochodem zdejší gayové, kteří podporují Trumpa, asi si nic nepřečetli o jeho názorech onich ;-). České republice by hrozně prospěla generační obměna. Pevně věřím, že mladší generace bude méně inklinovat k východu a nebude upřednostňovat ekonomické aspekty před hrdostí jako tomu je nyní :).
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:50Off-line Anonym
Letyoursoulshine - Amerika je Amerika, ale u nás v ČR "volit z nouze Horáčka" mi přijde trochu zoufalé, do voleb je času dost, ale jistě se najde sympatičtější kandidát, třeba Marek Hilšer, Jiří Pospíšil, Miroslav Sládek, "Miloš Zeman" :D.

S tím o té Hruškové a Kohoutovi souhlasím :D, ale bohužel mě mrzí, že tihle dva se do pořádných diskuzí možná ani nedostanou, alespoň Kohout ne, tomu může dát podpis a hlas leda zoufalec a i***t. Jana Yngland Hrušková je taková "pšonda", má něco do sebe, ale já bych ji určitě nevolil.

P.S. Co se Trumpa týče, tak toho bych přirovnal k populistovi, od českých politických (j)elit má od každého něco, Je tochu jako Zeman, Babiš, Okamura a Hrušková v jedné osobě - trochu nebezpečné spojení... :D
08. 11. 2016 v 00:41Off-line DejvDavid_Davidek  (30/171/75)
V Americe -Clintonová.
V ČR - Z výše uvedených,které jsi vypsal nikoho. Kdyby svou kandidaturu potvrdil filosof a teolog Tomáš Halík,byla by to pro mne jasná volba.

Poznámka Davídka...
Nikdo normální, rozumný, smýšlející a při smyslech nemůže volit to hovado Trumpa ... prostě nemůže...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 01:15Off-line shiroReloded  (30/178/85)
No, je to dost Sophiina volba, na jedné straně Trump, který se chová jako i***t a proti němu Clintonová se svými problematickými sponzory ze středního východu. Jisté je jedno, ať už vyhraje kdokoliv, Amerika nebude great again, jak to Trump slibuje.

Pokud jde o ČR, bylo by fajn, kdyby kandidovala Eliška Wagnerová.
08. 11. 2016 v 08:34Off-line Petuna  (59/175/70)
Spojené státy Am., mě můžou být ukradené, od nich nikdy nic dobrého nevzešlo, jen se všude a do všeho sraly, zapřinili mnoho válek a to jen proto, aby byly všude a ve všem první, aby si nahrabali do kapes.
08. 11. 2016 v 11:04Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Preposlem status kamosa, pretoze s nim 100% suhlasim:

V prvom rade sa na to pozerám ako Európan, teda ako zahraničie z pohľadu USA. A preto je pre mňa prvoradá zahraničná politika toho alebo onoho kandidáta. A preto mi je úplne jedno, čo za d***la alebo kravu tam budú mať. Bude to ich vizitka. Vizitka aj ich spoločnosti a systému, že toto je to najlepšie, čo ich systém a spoločnosť dokáže dosiahnuť.
Je mi jedno, aký budú mať rozpočet. Alebo čo sa stane s Obamacare. Ale nie je mi jedno, čo budú robiť s ich najsilnejšou armádou a aké budú mať postoje v ich zahraničnej politike. Lebo, či chcete, alebo nie, tak to nás ovplyvní najviac.
A keď sa pozriem na to, čo už stihla predviesť Hillary Clintonová, keď bola ministerkou zahraničných vecí USA a to, čo eštelen chce spraviť, tak z toho mi jednoznačne vyplýva moja podpora Trumpovi. Však poz***e sa, kto rozbil Líbyu? Hillary Clintonová. A jak sa smiala, keď dostala info o smrti Kaddáfiho. A hľa teraz na tú utečeneckú krízu z Afriky cez Líbyu, vďaka ktorej máme aj Brexit. A nie len kvôli tomuto som za Trumpa. Trumpova zahraničná politika je, že "menej vojen" a "dobré vzťahy so všetkými krajinami" a hlavne "najprv Amerika, najprv si vyriešme problémy tu a potom sa hrajme na svetového policajta". A toto je pre mňa, ako občana zahraničia USA, alfa a omega. Hillary Clintonová chce vytvoriť tzv. "bezletovú zónu" nad Sýriou a teda za každú cenu odstaviť ***ada. Čo znamená vojnu s Ruskom. A pre nás, EU, ešte začiatok tej naozajstnej utečeneckej krízy, čo bude znamenať definitívny rozpad EU. Treba si uvedomiť, že pre USA sa v Sýrii hrá o to, že či zostanú jedinou svetovou superveľmocou alebo nie. Ak by ňou boli, tak odstavia ***ada. Ak ho nebudú vedieť odstaviť, čiže Rusko im v tom zabráni, tak už nebudú jediná superveľmoc. Už budú iba veľmoc. Ako Rusko, Čína...A tento post USA nechcú prísť. Za žiadnu cenu. Aj za to, že by to pre nás, EU, znamenalo to, čo som napísal už vyššie. A takáto je politika Clintonovej. Trump to chce ukončiť čím skôr - a nie podľa jeho predstáv za každú cenu.
Ďalším veľmi dôležitým prvkom je, že Trump je absolútny anti-establishment. Však povedzte mi, kto je za Trumpom? Ktorá banka? Ktoré mainstream médium? Nikto. A kto za Hillary? Všetci. A aj napriek tomu, napriek všetkej tej propagande proti Trumpovi, je to veľmi vyrovnané. Kto má kontrolu nad Trumpom? Nikto. A kto nad Hillary? Nuž...Odvážim sa povedať, že Trump je kandidát ľudí, Clintonová je kandidátka establishmentu a propagandy.
Skrátka, ak by vyhral Trump, znamenalo by to, že propaganda mainstreamu už nefunguje. Že americký establishment končí. A milióny obyčajných ľudí po celom svete by oslavovali. Vrátane mňa. A veľmi.
Avšak, aj Trump je kus magora. Z etického hľadiska to je chrapúň, pravdepodobný "nekriminálny psychopat", teda deprivant. Namyslený boháč, ktorý si myslí, že to dosiahol vlastnou hlavou, no p***om rodičia mu prenechali milióny. Vedecky absolútny nevzdelaný ignorant, ktorý odmieta globálne otepľovanie, lebo jemu bolo včera vonku zima. Toto je asi jediná vec, ktorá mi strašne vadí. Ale verím, že, keď bude v Ovále, tak ho niekto presvedčí, že sa mýlil. Čiže nie, nie je dokonalý. Ale tie jeho vlastnosti (okrem vedeckej ignorácie) sú úplne vnútornou záležitosťou USA a je to len a len ich vizitka. Ale ak by som si ja mal vybrať, či takýto etický chuj, ktorý sa chváli tým, že keď je bohatý, tak teda môže ženy chytať aj za rozkrok, alebo medzi tou ženskou, ktorá je v pohode s tým, že rozbila krajinu a chce rozbiť ďalšiu, tak, ako Európan, si vyberiem Trumpa.
A poviem vám, prečo si myslím, že vyhrá Trump. Hoci na jednej strane si myslím, že establishment bude robiť všetko preto, aby prehral - presne ako povedal Julian ***ange z Wikileaks, že Trumpovi nebude dovolené vyhrať. Odbočím trocha a spýtam sa - hovorí vám niečo náš bývalý premiér Mečiar a jeho bývalé HZDS? No, tak za jeho časov sa dialo to, že keď boli prieskumy, tak tam malo HZDS vždy o dosť menej percent ako v realite - teda pri voľbách. Ako to bolo možné? Vtedy existoval taký úkaz, že ľudia skrývali svoj názor - hanbili sa za neho, nechceli ho hovoriť, tajili ho z hocijakého dôvodu. No p***om boli jasne rozhodnutí za HZDS. A myslím, že podobný úkaz môže teraz nastať v USA. Skrátka mainstream médiá vytvorili všeobecnú náladu v spoločnosti, že ak volíš Trumpa, tak si i***t. Tak ľudia budú radšej tajiť svoj názor alebo budú hovoriť niečo úplne iné. A potom pri voľbách spravili presne to, čo boli pevne rozhodnutí spraviť už pekne dávno. Ale možno ide iba o moje wishful thinking...a možno sa tam tento úkaz vôbec neprejaví...
V každom prípade uvidíme. No jedno je isté - výsledky bude veľmi pravdepodobne spochybňovať jedna aj druhá strana. Hlavne, ak budú veľmi tesné. No ja budem držať palce Trumpovi a ak naozaj vyhrá, budú veľké oslavy. A som veľmi zvedavý na tie kecy mnohých Američanov, že ak vyhrá Trump, tak sa odsťahujú z USA a ak Hillary, tak sú pripravení na ozbrojenú revolúciu.
A inak, mimochodom, viete o tom, že Simpsonovci predpovedali Trumpa ako Amerického prezidenta?
08. 11. 2016 v 13:47Off-line MikeC  (22/-/-)
USA - Clintonová - Proč? Clintonová je menší zlo než Trump, kterej je pro mě naprostou nepřijatelnej...
ČR - Horáček - Zeman je starej komouš... Horáček supr (y)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 11. 2016 v 15:16Off-line Spider.27  (38/185/71)
Kéžby kandidoval Karel Janeček. Konečně by to byl někdo, kvůli komu jsem ochotnej jít k volbám s nadšením, a kdo nemá v hlavě nasráno. Pokud jde zatím o ostatní kandidáty, tak mi nestojí ani jeden za 5 minut mého drahocenného času.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 11. 2016 v 20:49Off-line Johnny16  (26/186/80)
Usa - Clintonova, ale ta taky neni dokonala a jeji podporu LGBT lidi bych bral spis jako neco, co udelala kvuli módě, nebo jak to rict... https://youtu.be/TVDzUWetslg
08. 11. 2016 v 21:02Off-line kloudik  (38/182/80)
Mě by ste za Havla nechtěli? klidně budu kandidovat a slíbím rovnoprávnost buzen a postavení islámu mimo zákon. ostatní zlepšováky přijdou pozdějc :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 11. 2016 v 21:03Off-line mirkm01  (23/-/-)
USA: Clintonová
ČR: Zeman

Kloudik můžeš to zkusit :D :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 11. 2016 v 05:28Off-line esthetique  (41/-/-)
Otto.pokoj: je fajn, ze ti to je jedno, koho budou mit v USA prezidentem. bohuzel je to jedna ze dvou mocnosti, ktera je schopna znicit zivot na Zemi ve WWIII.
a proto jsem rad, ze ma Trump golfovy resort v Irsku, svoje si bombardovat nebude, ha ha ha ha ha ah. co ma Trump na Slovensku? (pro pripad, ze by miril na Rusko a netrefil) ha ah ah aha ha (navic se znalostma zemepisu na tom asi bude jako prumerny american, tedy nevalne)
09. 11. 2016 v 10:24Off-line poklad  (29/177/69)
USA: ideálně ani jednoho, je to prašť jako uhoď... Trump je lepší pro mezinárodní politiku..

ČR: ze současnýho výběru stále připadá v úvahu pouze Zeman.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 11. 2016 v 14:31Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Esthetique, citaj pozorne voe :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload