Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Politika - pravice x levice

07. 11. 2016 v 21:08Off-line Anonym
Lidi sorry, ale co furt vidíte na levicové politicw? Já prostě nevidím u nich nic dobrýho, co by kdy pro nás udělali. Akorát nás táhnou ke komoušům do Číny, jako Zeman. Jednoduše mě zajímá co na tom vidíte tak super...
07. 11. 2016 v 21:30Off-line Dawe.Cz  (30/-/-)
Levice :D nejsem Americkej imperialista :D
07. 11. 2016 v 22:02Off-line pythias  (29/-/-)
Levicova politika mela vyznam v dobe, kdy vznikala. V dnesni dobe vyznam nema. Nechapu lidi, kteri voli levicove strany. Levicova politika bere obcanum svobody, moznosti volby, alternativy. Stavi kolem nic jasne danou klec, ve ktere se mohou hybat, jak chteji a pohodlne, ale za klec se nedostanou ani na centimetr. Levicova politika je proste zlo.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
08. 11. 2016 v 08:41Off-line Petuna  (100/158/55)
Levice je v dnešní době trošinku jiná a je jí zapotřebí, aby byla u nás demokracie vyvážená. Kdyby byla jenom pravice, tak by zde byla opět totalita sice né komunistická. Kdyby vládli politici typu Kalouska, Nečase a další, tak nevím jak by to u nás dopadlo, určitě by jsme se líp neměli.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 09:07Off-line igy  (36/173/85)
Levici vnímám jako vnucenou dobrotu a sounáležitost prostřednictvím státu, který se stará o určité skupiny lidí - děti, důchodce, nemocné, ... - ať finančně nebo právně. Dokud se lidé nenaučí své vlastní dobrotě a sounáležitosti a nezačnou se starat o své spoluobčany sami od sebe, bez státního prostředníka, holt tam ten levicový stát být musí, který bude nějaké skupiny finančně podporovat a právně chránit.

Sám se cítím být spíše pravičákem v tom smyslu, že nechci, aby mi stát moc mluvil do života a do financí, protože státu moc nevěřím a radši ty peníze přerozdělím sám a sám pomůžu těm kolem mě - příbuzným, kamarádům, pár cha***ám a spolkům... Přesto volím spíše levici, protože většina pravičáků se mnou souhlasí jen v té části "nechci, aby mi stát moc mluvil do života", ale potřebné už kašlou. V tu chvíli holt musí pomoci stát.
Jo a pak mi na pravici vadí, že se spojuje ekonomické a sociologické hledisko. Pravičáci jsou obvykle nejen kapitalisti, ale i konzervativci, a jsou proti gayům a to nejen právně, ale i vnitřně duševně. A to samozřejmě volit nemůžu.
08. 11. 2016 v 10:42Off-line comrade  (36/195/102)
A pravičáci nám jako nemluví do života? Tak to nevím, Kdes to viděl.
08. 11. 2016 v 14:20Off-line hanys36  (48/195/106)
Pythias:až budeš v pracovním procesu , tak určitě oceníš některé levicové omezení .
08. 11. 2016 v 14:51Off-line shiroReloded  (28/178/85)
No levicová politika je to jediné, co tu máme, jedním ze znaků pravicového uvažování je tlak na snižování daní, a teď otázka: Kolik pravicových vlád jsme tu od roku 1989 měli a kolik z nich snižovalo daně? Ani jedna! Vemte si, kdy máme den daňové svobody - začátkem července, čili víc jak půl roku vyděláváme na stát, to už pomalu hraničí s nevolnictvím!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload