Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Politika - pravice x levice

07. 11. 2016 v 21:08Off-line Anonym
Lidi sorry, ale co furt vidíte na levicové politicw? Já prostě nevidím u nich nic dobrýho, co by kdy pro nás udělali. Akorát nás táhnou ke komoušům do Číny, jako Zeman. Jednoduše mě zajímá co na tom vidíte tak super...
07. 11. 2016 v 21:30Off-line Dawe.Cz  (33/-/-)
Levice :D nejsem Americkej imperialista :D
08. 11. 2016 v 08:41Off-line Petuna  (59/175/70)
Levice je v dnešní době trošinku jiná a je jí zapotřebí, aby byla u nás demokracie vyvážená. Kdyby byla jenom pravice, tak by zde byla opět totalita sice né komunistická. Kdyby vládli politici typu Kalouska, Nečase a další, tak nevím jak by to u nás dopadlo, určitě by jsme se líp neměli.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 09:07Off-line igy  (38/173/81)
Levici vnímám jako vnucenou dobrotu a sounáležitost prostřednictvím státu, který se stará o určité skupiny lidí - děti, důchodce, nemocné, ... - ať finančně nebo právně. Dokud se lidé nenaučí své vlastní dobrotě a sounáležitosti a nezačnou se starat o své spoluobčany sami od sebe, bez státního prostředníka, holt tam ten levicový stát být musí, který bude nějaké skupiny finančně podporovat a právně chránit.

Sám se cítím být spíše pravičákem v tom smyslu, že nechci, aby mi stát moc mluvil do života a do financí, protože státu moc nevěřím a radši ty peníze přerozdělím sám a sám pomůžu těm kolem mě - příbuzným, kamarádům, pár cha***ám a spolkům... Přesto volím spíše levici, protože většina pravičáků se mnou souhlasí jen v té části "nechci, aby mi stát moc mluvil do života", ale potřebné už kašlou. V tu chvíli holt musí pomoci stát.
Jo a pak mi na pravici vadí, že se spojuje ekonomické a sociologické hledisko. Pravičáci jsou obvykle nejen kapitalisti, ale i konzervativci, a jsou proti gayům a to nejen právně, ale i vnitřně duševně. A to samozřejmě volit nemůžu.
08. 11. 2016 v 10:42Off-line comrade  (39/195/102)
A pravičáci nám jako nemluví do života? Tak to nevím, Kdes to viděl.
08. 11. 2016 v 14:20Off-line hanys36  (50/195/106)
Pythias:až budeš v pracovním procesu , tak určitě oceníš některé levicové omezení .
08. 11. 2016 v 14:51Off-line shiroReloded  (30/178/85)
No levicová politika je to jediné, co tu máme, jedním ze znaků pravicového uvažování je tlak na snižování daní, a teď otázka: Kolik pravicových vlád jsme tu od roku 1989 měli a kolik z nich snižovalo daně? Ani jedna! Vemte si, kdy máme den daňové svobody - začátkem července, čili víc jak půl roku vyděláváme na stát, to už pomalu hraničí s nevolnictvím!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload