Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zase holení (intim.)

07. 11. 2016 v 21:42Off-line Anonym
Cau, asi uz se na to tady ptalo hodne lidi, ale stejne se musim zeptat na x otazek zvlast protoze v zadny diskuzi me odpovedi zrovna dvakrat neuspokoji.
uz delsi dobu premyslim, ze si zacnu holit rozkrok ale nakonec od toho vzdycky upustim. moje "problemky":
1) chloupky z rozkroku mi rostou i mimo nej a prechazi pak v ty normalni. jsou ridsi a tudiz to nastesti neni zadny koberec, ale i tak to je videt kdyz jsou jeste navic oproti tem ostatnim kudrnaty. nelibi se mi to a navic to nekdy pekne taha. jak byste to resili? prijde mi divny holit si kvuli tomu cely nohy (nehlede na to, ze to musi desne zrat cas), ale mit je do ctvrtiny vyholeny jak kalhoty (pochybuju, ze by se to dalo udelat tak, aby prechod vypadal nejak prirozene) a zbytek chlupatej se mi taky nezda zrovna dvakrat esteticky.
2) cim se holit? normalne ziletkou?
3) predpokladam, ze potom chloupky porostou o dost rychlejc. da se to nejak zpomalovat? a co kdybych to pozdejc nechal bezprizorne rust? nebudu pak jak medvidek Pu?

diky za pripadny smysluplnejsi odpovedi. C:
07. 11. 2016 v 22:05Off-line malyhonzik  (24/173/63)
Ahoj, já jsem měl úplně podobné dilema. Narostlo to až do asi 4cm délky, tak jsem si řekl, že to půjde pryč. Vzal jsem na to strojek a rozhodně nedoporučuju podobnou blbost opakovat :D tahalo a bolelo to strašně, navíc to pak bylo týden zarudlé a svedilo to. Teď si to každý týden/14 dnů holim ziletkou a pěnou, ve vaně nebo po ní. Holim si to normálně nad penisem a sourek. Nevypadá to nijak špatně, ten přechod nikdo nevidí protože je schovaný ve slipech a ve sprše to mají ostatní kluci stejně takže v poho :D jestli ti to vadí tak to ohol, je to lepší, pohodlnější a jestli jsi stejně starý jako já přibližně tak je to i pěkný a univerzální (moc lidí tam houští nema). Záleží samozřejmě jen na tobě, co s tím uděláš, ale na chlupy si klidně můžeš počkat a teď si připomeň, jaký to bylo když ti bylo sedm a nic jsi tam vyrostleho neměl :D
07. 11. 2016 v 22:52Off-line Anonym
Tak ja to teda zkusim oholit ziletkou nejak od oka a doufat ze to nebude vypadat priserne. :D jinak mi je mimochodem sedmnact.
07. 11. 2016 v 22:55Off-line malyhonzik  (24/173/63)
Nebude :D budeš to mít hladký, jen si dej pozor že začátku aby ses neříz :D asi ti vyrazí pár červených pupinku ale to je za den pryč, takže když neteče krev tak všechno v poho :D
07. 11. 2016 v 22:57Off-line NeXus  (24/171/80)
Nehol to. Vypada to divne a pak to stipe.. jen to zkracuj, je to nejvic sexy a nema to zadny nasledky :D muj nazor. Myslim, ze doba vyholovani a oboci jak proutek ustala
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 11. 2016 v 23:00Off-line malyhonzik  (24/173/63)
Tohle nemá souvislost s obočím :D já třeba neznám jediného kluka co by se tam neholil. Sprchujeme se v týmu a.... Divný je to když to oholeny nemáš))
07. 11. 2016 v 23:02Off-line NeXus  (24/171/80)
Asi kazdeho nazor vkusu, mozna je to trend :D
08. 11. 2016 v 00:05Off-line Blackio  (32/189/84)
Hlavně na podbřišku nehol proti srsti můžou se ti pak udělat pupínky a zarůstat chloupky :D sakra kdyby my tuhle radu dal když mi bylol 17 :( :D
08. 11. 2016 v 07:54Off-line misanek007  (24/-/-)
Kratke chloupky sou sexyyy
07. 02. 2017 v 01:27Off-line iglw  (48/172/77)
Já to holím žiletkou a s pěnou,i proti srsti,déle vydrží!!!Zarudnutí,náhodné,natřu framykoinem a je to pryč!!Při kouření aspoň je to bez chlupů v puse!!!Je to velmi příjemné!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload