Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Budete volit Zemana?

07. 11. 2016 v 22:06Off-line pythias  (29/-/-)
Budete volit Zemana? Nebo spis - jak muze nekdo volit Zemana? Po tom vsem, co predvedl, predvadi a jiste jeste predvede? Je to mstivy clovek, tahne nas k vychodnim statum, ackoliv jsme mnohem zavislejsi na statech zapadnich, nema zadnou dustojnou uroven. Chcete se nechat reprezentovat a prezentovat jako narod pokakanku, kterym Cina rekne tytyty, Cesko!, a vy se zbohnite? Nechate se zatahovat do sparu Putina a Ruska? Nechapu to. Skutecne se jeste najdou lidi, kteri ho podporuji?
07. 11. 2016 v 22:20Off-line matous91  (22/183/-)
ANO!!! Zeman je lepší než partička vlezdop***lků Merkelový a EU jako Sobotka, Dienstbier, Šabatová, Chovanec a spol. Vztah s Čínou má alespoň ekonomickou budoucnost, jakýkoli vztah s EU budoucnost nemá jako celá EU!!!
Souhlasím - 18   •  Nesouhlasím - 16  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:25Off-line comrade  (36/195/102)
Nebudu, doufám, že se najde lepší levicový provýchodní kandidát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 14  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:52Off-line jn97  (23/-/-)
NE! To radši Janu Yngland Hruškovou, s tou by bylo více srandy... :D

Ale teď vážně: z kandidátů se mi zatím nejvíce líbí Marek Hilšer - to by byl prezident.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 11. 2016 v 22:53Off-line ozvien  (70/-/-)
Žil jsem za socializmu a tak můžu srovnávat. Tehdy to bylo jednoduché, byl východ a západ.V dnešní době je opravdu těžké něco předvídat protože se hromadí problémy které nikdo neřeší. Kdo bude tahat pilku, myslím, že američané to nebudou. Na tom českém malém dvorečku ani tak moc nezáleží.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 00:24Off-line DejvDavid_Davidek  (28/171/75)
Ač jsem stále toho názoru,že je Zeman opravdu chytrý,inteligentní člověk což pramení z účasti na mnoha jeho přednášek,kdy mluvil i 4 hodiny v kuse,bez přípravy,bez podkladů,věcně a k tématu....a z mnoho jiných poznatků....

Za prezidenta ČR jej volit nebudu,stejně jako v první přímé volbě, kdy jsem v kole prvním dal hlas svému favo***ovi - Vladimíru Franzovi. Ve volbě mezi Zemanem a knížetem jsem již nevolil, Zemana vzhledem k tomu,že jeho láska k alkoholu přesáhla jistou mez a knížete vzhledem k tomu,že to je podvodník,lhář,zloděj a rakouská s***ě...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
08. 11. 2016 v 00:26Off-line DejvDavid_Davidek  (28/171/75)
Z letošní nabídky se mi zamlouvá - teolog a filozof Tomáš Halík.
ROZHODNĚ NE - Jiří Dienstbier, Zdeněk Škromach ... jen to probůh NE!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
08. 11. 2016 v 03:09Off-line ozvien  (70/-/-)
Davídku ty provokatére tohle děláš schválně
08. 11. 2016 v 06:11Off-line Haru  (23/-/-)
DejvDavid_Davidek - Ano, jestli je něco, co na Zemanovi obdivuju, tak to je právě to, že dokáže mluvit z patra a to dost dlouho.

To ale ještě neznamená, že souhlasím s tím, co říká... Inteligentní je určitě, to člověk na jeho místě musí být, ale máme jiné vidění světa... (On vidí svět dvojmo :D)

Nicméně nevím, koho budu volit.. Zatím o těch "kandidátech" nevím dost na to, abych se mohla rozhodnout. Ale Zeman to určitě nebude :)
08. 11. 2016 v 08:27Off-line Petuna  (100/158/55)
Ještě nevím koho budu volit, rozhodnu se až bude představena nějaká kandidátka, ale určitě nebudu volit komedeanta Horáčka, který ještě nic nedokázal a pro ČR nic hmatatelného neudělal, všem jde především o koryta a né o blaho slušných lidí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 10:00Off-line Radek1951  (69/175/75)
Jestli budu volit Zemana? Ještě nevím, je ale fakt, že se mi vždycky jevil, jako nejlepší kandidát na presidenta. Pamatuji si na jeho televizní debaty s Klausem v devadesátých letech, to byla radost poslouchat, oba byli bezva řečníci, měli logické argumenty a přesné bonmoty. Oba ale zestárli a je to znát. Přesto si myslím, že Zeman to má v hlavě pořád vpořádku. Díval jsem se na jeho vystoupení na půdě VS OSN v New Yorku, neřekl tam nic, co by nebyla pravda, co by nebylo logické a co by nemělo tzv. "hlavu a patu".
A celá ta "aféra" s Čínou? Vůbec by nemusela být, kdyby se ministr Herman sešel s Dalajlámou třeba někde v nějaké lepší restauraci nebo ho přijal u sebe doma v obýváku, ne na ministerstvu.
Jestli budu volit Zemana? Jerště nevím, je to zatím předčasné se rozhodovat, vždyť on nemusí vůbec kandidovat nebo může umřít. A do podzimu 2018 můžu umřít i já, tak proč to řešit už teď?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 11. 2016 v 12:01Off-line colombo  (100/192/90)
Pythias: a kdybys byl starší, věděl bys, co předvedli ti před ním. Myslím politiky obecně.
10. 11. 2016 v 11:12On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Kdo nechce mít za prezidenta Zemana, tak by měl vědět, že jestli má být Horáček jeho nejsilnější protikandidát, tak je Zeman vítězem už teď. :-P
10. 11. 2016 v 11:52Off-line poklad  (100/176/68)
Nevím, ale vypadá to že ho volit budu. Protože nikdo vhodnější (zatím) není.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 11. 2016 v 12:05On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
No jde o to, že Zeman tím svým hulvástvím, sprostou mluvou a celkově tou nepolitickou korektností říká lidem to, co lidi chtějí slyšet a jak to chtějí slyšet. A takoví kandidáti v dnešní době zkrátka vyhrávají, viz Trump. A kromě toho má Zeman levicové názory a levicovou politiku, na což většina lidí slyší, protože dělnická třída je zastoupena ve vyšším počtu než ta intelektuální. Říkal jsem to už v jiném vláknu, ale řeknu to i tady. Dle mého může Zemana porazit jen jiný levicový kandidát.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 11. 2016 v 12:42Off-line poklad  (100/176/68)
S tím zásadně nesouhlasím... Pro druhého levicového kandidáta už není prostor.
Zemana může porazit jen kandidát pravice, politického středu nebo kandidát apolitický. ALE MUSÍ TO BÝT VELKÁ OSOBNOST. A nikdo takový zatím nekandiduje.
10. 11. 2016 v 12:49On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Ale kandidáta pravice volič levice volit nikdy nebude, ať bude osobnost jaká chce. To by musela hodně zapracovat manipulace, aby pravicový kandidát získal levicového voliče na svoji stranu. A dle všech různých voleb tady u nás je jasně vidět, že levicově orientovaných voličů je prostě víc. Jen kandidát levice nebo připouštím i kandidát středu, dokáže porazit Zemana.

Vždyť už při předchozí volbě prezidenta byl z počátku za největšího Zemanova konkurenta považován Fischer. Sám Zeman říkal, že se Fischera bál nejvíc. A kdyby tehdy šel do "superfinále" nebo jak se to jmenuje právě Fischer namísto Schwarzenberga, dost možná by to pro Zemana nedopadlo dobře.
10. 11. 2016 v 21:00On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Přesně. Člověk ani nemusí znát kandidáta a i přesto moc dobře ví, koho volit. Toho, koho nevolí herci a další umělci z Prahy, protože ty mají svůj vlastní svět a o opravdovém životě nemají vůbec šajn. :-)
10. 11. 2016 v 21:32Off-line comrade  (36/195/102)
Volič levice už volí pravici, viz. Babiš. :)
10. 11. 2016 v 21:40On-line Lukino_Luk  (32/180/74)
Babiš je sice pravičák, ale v politice jeho Ano funguje jako střed, aby nasbíralo všechny voliče ze všech stran, což se mu daří. Na laciný volební program dostane kde koho.
11. 11. 2016 v 17:09Off-line tig20  (27/-/-)
Rozhodně NE, je to ostuda naší země, tak jako je Trump ostuda Ameriky.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
11. 11. 2016 v 21:05On-line onlip  (58/180/80)
Než na něj klackem, tak na h.... rukou. Tedy nepřipadá v úvahu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload