Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dnešní doba je strašná

09. 11. 2016 v 15:54Off-line Anonym
Dneska žádný kluk nechce jít ani ven na blbě kafe všichni raději sedíte u počítače a mobilů co takhle vyjít ven a pak můžete přestat foukat ze jste sami :)
09. 11. 2016 v 15:59Off-line RandomStalker  (25/-/-)
Hádám, že píšeš lidem, u kterých jsi mimo limit. To se pak nemůžeš divit.
Kdyby to tak náhodou nebylo, tak srri.
09. 11. 2016 v 16:23Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Kdekolvek inde - herna komunita, socialne siete a podobne staci ak si mas s danym clovekom co povedat a nie je problem s nim ist von. Na buzna zoznamke potrebujes splnit limit, pacit sa druhemu, byt mu sympaticky, mat podobne sexualne chutky a idealne mat prachy, auto, iphone a iphone pre neho :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
09. 11. 2016 v 16:29On-line Richard33  (44/185/80)
Otto.pokoj: ... já už zažil i "....o dvě generace mladší auto plus telefon pro něho" :-D
09. 11. 2016 v 16:42Off-line igy  (38/173/81)
Otto.pokoj: trochu divné srovnání, ne? Na buzna seznamce nejsi, aby sis povídal o zájmech. Od toho jsou právě zájmové weby a tam ti stačí ten společný zájem. Na gay seznamce lidi hledají víc, ať už partnera, milence nebo kamarády. Je logické, že pak nestačí jeden zájem, ale musí být komplexní osobnostní kompatibilita.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 11. 2016 v 17:48On-line Richard33  (44/185/80)
JirkaJAWA: Dřív mělo zase hodně lidí hlavu v novinách nebo pařili na kufru prší / mariáš. Podle mě se jen mírně změnila forma. I když té komunikace je méně. Proto si mě většina řidičů autobusů pamatuje protože je pokaždý při nástupu do vozu pozdravím (většina lidí řekne "Pardubice", já řeknu "Dobrý den, do Pardubic".... zaplatím a... "děkuji") :-)
09. 11. 2016 v 18:14Off-line johnj  (40/186/82)
Doba je stále stejná jako dřív. Minuta má 60 sekund, hodina 60 minut, den 24 hodin, týden 7 dní atd. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 11. 2016 v 18:31Off-line klasik76  (41/174/-)
Jen ti lidi jsou nejak divní...
09. 11. 2016 v 18:42Off-line Radek1951  (72/175/75)
Možná by fakt bylo zajímavé co by se dělo, kdyby najednou třeba na dva - tři dny celosvětově spadl internet. Že byly lokální výpadky elektřiny jsem už zažil, třeba osmihodinová odstávka sídliště kvůli kontrole a údržbě trafostanice. Zavřený obchod, zavřená hospoda a v zimě dokonce nešlo dálkové vytápění - nešla čerpadla. Pochopitelně nebyla elektřina ani v bytech, takže žádná televize, rozhlas a PC. Nebo odstávka elektřiny v práci, prostě jsme zjistili, že bez elektřiny a počítačů neumíme dělat, místo předdefinovaných programů už neumíme vzít do ruky kalkulačku, tužku a papír a makat, už jsme neuměli najít podklady v knihách a předpisech. Dokonce nešlo napsat žádný dopis ani smlouvu - prostě se nenašel jediný klasický psací stroj, všude jenom zhaslé monitory počítačů.
Tak, jako dneska už asi neumí prodavačka vzít kalkulačku, spočítat nákup a vypsat paragon a hospodský neumí natočit pivo, když mu nejede kompresor.
Ale k tématu, stejně by bylo zajímavé zjistit co by dělal třeba Babiš až by zjistil, že tři dny nedostal žádná data do EET.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 11. 2016 v 22:48Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Obyčejně, za to, že s Tebou nikdo nechce ven nemůžou vynálezy moderní doby, ale to, že si prostě jen "jaxe máš" nezajímavý š***n.

A vůbec, nasrat na lidi, musím expit.(͡° ͜ʖ ͡°)
10. 11. 2016 v 11:48Off-line poklad  (29/177/69)
Třeba je problém v tobě. Já když se s někým chci sejít, tak se sejdu. že by někdo nechtěl a "jen seděl u počítače", to se mi nestalo.
Když se někdo nechce sejít po konverzaci na seznamce tak jsou v tom jiné důvody (ano, nečekaně se musíš druhému minimálně líbit nebo nějak zaujmout).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload