Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bojím se intimního kontaktu s klukem

27. 04. 2013 v 16:21Off-line Anonym
Předně, je mi 23 let, nejsem zrovna nějak krásnej, ale to je jedno. Jde o to, že jakmile se s někým chci potkat a je k tomu našlápnuto, bojím se jakéhokoliv intimního kontaktu. Vím že to zní bláznivě, ale měl bych pocit, že by mi lhal ohledně toho, že třeba nejsem jeho první, nebo že třeba by mi zatajil, že má partnera, nebo nějakou pohlavní chorobu. Když někoho hledám, je to horší. A když už se podaří a zeptám se, připadá mi, že lže. Za odpovědi budu rád.
27. 04. 2013 v 16:45Off-line Anonym
To jo,ale on bude chtít nejspíš jen sex, ale já se do něj zamiloval. Nebude chtít vztah a kvůli tomu jak vypadám, si vybírat asi nemůžu. Je možné že na testy ho taky nedonutím. Zatím jsme spolu ale naživo nebyli.
27. 04. 2013 v 16:51Off-line Anonym
Pravdu díž. Já jsem si taky říkal, že bych do toho nešel hned. Ale tvrdí, že ,, asi ", hledá jen dlouhodobý sex. Na seznamkách jsem už skoro tři roky a po tolika pádech se mi zadařilo. Ale pořád se nemůžu zbavit toho dojmu.
27. 04. 2013 v 17:11Off-line Peteron  (103/-/-)
Čím později se sexem začneš, tím je větší šance, že už někoho měl..
27. 04. 2013 v 17:50Off-line Anonym
Njn
27. 04. 2013 v 21:43Off-line Tien213  (42/-/-)
Takto som prezival od 20tky az do 30ky. potom mi doslo ze uz nieje co stratit. ty ako mlady clovek riskujes ale kazdym dalsim rokom coraz viac stracas a coraz menej riskujes..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload