Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamoš/spolužiak a jeho orientácia

13. 11. 2016 v 17:39Off-line Anonym
Dobrý mám spolužiaka ktorý sa mi zdá, žeby mohol byť na chalanov. Neviem to isto raz sme spolu pili a aj dali nejakú trávu a on potom začal vsúvať jeho nohu medzi moje nohy a kýval ňou že mi búchal do oboch nôh proste potom ma obišiel a oprel sa o mňa rukami a tak to aj skončilo ja som nič nerobil. Ja som ešte s chalanom nič nemal nikdy teda s nikým ani s dievčaťom proste. Aj teraz riešime jednu úlohu do školy tak sme ostali na intráku a sme spolu pili včera tak som na neho čumel snažil som sa nenápadne no ale myslím, že si to všimol ale nič nepovedal.

A potom opitý sme šli teda on na cigaretu a bol tak ma odzadu tak stisol akokeby sa mi snažil chrbát napraviť (to hovorím pre predstavu) potom chcel aby sme si dali páku na ruku kto je silnejší. Tak aj dnes pustil jedno video čo jeden youtuber riešil aký ho ma kto veľký tiež mi to prišlo ako naschvál. Čo myslíte ja fakt neviem či to proste také náhody alebo nie. Ale isto na neho nevyskočím alebo sa ho nebudem nevhodne dotýkať aby som to zistil ako zareaguje.

Ale on je aj taký, že keď sme sami pohoda ale ak je nás viac a teda spolužiaci so zo mňa robia srandu proste ma moc nemusia tak vtedy sa pridá k ním ale keď sme sami tak pohoda.

Tak napíšte čo si myslíte.
13. 11. 2016 v 18:33Off-line hc05  (24/-/-)
Keď si z teba robí srandu, tak to je spolužiak či kamarát či čo na hovno. Falošný človek to je riadne :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload