Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

[DOTAZNÍK] Byli jste někdy terčem urážek pro svou orientaci?

16. 11. 2016 v 19:26Off-line sweetly  (30/-/54)
Ahoj a přeji všem příjemný večer :)
Odpovězte na co máte chuť. Ne všechny otázky jsou pro každého.

1. Jaké výrazivo jste na svou orientaci slyšeli?
2. Jak moc se vás to dotýká, jestli to již probíhá delší dobu?
3. Bráníte se slovně, fyzicky?
4. V čem je podle vás problém, že lidé se nacházejí v tak rozšířeném negativním názoru na homosexualitu?

5. Pokud věříte v Boha, proč podle vás umožnil a dal záměr do přírody čtyřprocentní živočichy?

6. Pokud jste hrdí na svou orientaci, ale po smrti byste zjistili, že jste hráli hru ve virtuální realitě(ve které nevíte, že je to virtuální realita a tudíž ani nevítě, že jste si takový život nastavili v herním nastavení), jak byste se vyrovnali s tím, že jste ve skutečnosti heterosexuální a nic jako homosexualita neexistuje? (Tedy šlo o simulátor homosexuality?)

7. Kdyby to bylo biologicky možné, chtěli byste s případným partnerem děti?

8. Jaké nejtrapnější, nejstupidnější názory na homosexualitu jste kdy slyšeli/četli?

9. Co byste řekli svému homosexuálnímu dítěti na podporu před netolerantním světem?

10. Jste šťastní? (ve svém životě)
16. 11. 2016 v 19:40Off-line Jew  (21/-/-)
1. Buzerant atd.
2. Většinou to hazím za hlavu, ale když je to od někoho od koho to nečekám tak to bolí.
3. Maximálně slovně, ale spíš vůbec,
4. Špatná výchova rodičů a špatný kolektiv okolo sebe.
5. Nevěřím.
6. Ranilo by mě to asi bych si nezvykl jsem rád za to kdo jsem a prožívám právě krásný vztah.
7. Nechtěli.
8. Že se dá vylečit elektrošokem nebo studenou vodou.
9. Že to časem bude lepší.Zaleží na tom aby se začlenil do správného tolerantního kolektivu a že mu budu oporou jak jen to půjde.
10. Jsem šťastný. :)
16. 11. 2016 v 19:53Off-line misanek007  (22/-/-)
1. BUZNO
2. drazdi me to,ale neurazi
3. nadavam
4. nudi se, tak rejpou do toho, po cem jim nic neni
5. neverim v boha, ale je to proto, aby se populace nepremnozila mozna
6. MOC NADPRIROZENYHO
7. Joo, a ja bych rodil
8. HOMOSEXUALITA SE DA POTLACIT
9. vsichni jsou zbytecni stejne
10. MOC NE.
16. 11. 2016 v 19:58Off-line tomaskeller1  (19/180/65)
1) příčina globálního oteplování
2)ignoruji to
3)ne
4)nevím
5)jsem ateista ale možná se bůh nudil
6????
7)nevím asi ne
8)že diskriminujem tradiční rodinu
16. 11. 2016 v 20:01Off-line tomaskeller1  (19/180/65)
9)mâš to blbý
10)nevím
16. 11. 2016 v 20:12Off-line i8051  (50/184/97)
1. Jaké výrazivo jste na svou orientaci slyšeli?
*** cau vole :-)

2. Jak moc se vás to dotýká, jestli to již probíhá delší dobu?
*** vubec

3. Bráníte se slovně, fyzicky?
*** nebranim, at se vyradej :-)

4. V čem je podle vás problém, že lidé se nacházejí v tak rozšířeném negativním názoru na homosexualitu?
*** blbost je vecna

5. Pokud věříte v Boha, proč podle vás umožnil a dal záměr do přírody čtyřprocentní živočichy?
*** neverim, nikdy jsem ho nevidel

6. Pokud jste hrdí na svou orientaci, ale po smrti byste zjistili, že jste hráli hru ve virtuální realitě(ve které nevíte, že je to virtuální realita a tudíž ani nevítě, že jste si takový život nastavili v herním nastavení), jak byste se vyrovnali s tím, že jste ve skutečnosti heterosexuální a nic jako homosexualita neexistuje? (Tedy šlo o simulátor homosexuality?)
*** nasel bych si realnyho kluka

7. Kdyby to bylo biologicky možné, chtěli byste s případným partnerem děti?
*** uz mam dve

8. Jaké nejtrapnější, nejstupidnější názory na homosexualitu jste kdy slyšeli/četli?
*** neda se hodnotit, zalezi na kousku, kterej to rika

9. Co byste řekli svému homosexuálnímu dítěti na podporu před netolerantním světem?
*** nic, uz bych ho prubezne pripravil na realitu, aby ho nic neprekvapilo

10. Jste šťastní? (ve svém životě)
*** jasne, vic nez v minulym :-)
16. 11. 2016 v 20:12Off-line tomaskeller1  (19/180/65)
Jan_vozajec:jemi líto
16. 11. 2016 v 20:41On-line shiroReloded  (27/178/85)
1. a 2. Kdybych si měl pamatovat, čím mě kdo kde (včetně této seznamky) častoval, měl bych v hlavě vypatláno úplně stejně, jako ti, kteří mi nadávali.
3. Lidské blbosti se není třeba bránit, stačí se jí vyhnout.
4. Řešit problémy druhých je (bohužel) moje profese, v osobním životě se tedy zabívám zábavnějšími činostmi.
5. Kdybych věřil v boha byla by moje homosexualita důkaz, že bůh není homofob (narozdíl od některých věřících)
6. A ty seš fanoušek Matrixu, nebo Koukaku Kidoutai?
7. Sám bych o ně neusiloval, ale pokud by partner projevil touhu tohoto ražení, přizpůsobil bych se.
8. Že gayové mají vyšší sklony k pedofílii, nemůžu mluvit za všechny, ale mě představa sexu s nějakým štěnětem zvedá kufr.
9. Pokud ti lidé nežijí tak, jak chceš žít ty, pak nemá smysl je poslouchat (neplatí pouze pro případy homofobních útoků)
10. Na světě jsou jen dva druhy lidí, šťastní a mrtví. Takže ano, jsem šťastný.
16. 11. 2016 v 21:37Off-line sweetly  (30/-/54)
Pear:
Tyhle lidi si vždycky něco najdou, jen aby mohli škodit. :) Hlavu vzhůru a nevzdávej to. Já rád říkám, že život nadělí každému tolik, kolik je schopen unést. Což ti určitě hodně pomůže :D Dneska mi ty útěchy asi nejdou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload