Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prague Pride 2011

13. 08. 2011 v 09:15Off-line Martens  (45/193/88)
Ahoj všichni! Zajímal by mě Váš názor na právě probíhající Prague Pride. Myslíte si, že je to dobrá akce? Jak na Vás působí ten "humbuk" , který se v médiích strhl? Myslíte si, že to nějak pomůže coming outu nebo ke zlepšení postavení homosexuálů ve společnosti??
13. 08. 2011 v 11:55Off-line Kamil.ek  (30/185/65)
AHoj, já bych řekl že je pro gaye velké plus. Je to všude ve světě, tak proč ne i tady?! Určitě to dost lidem pomůže v coming outu, protože uvidí že nejsou sami. A určitě i spousta heteráků si uvědomí že jsme normální lidi, protože nás konečně uvidí a řeknou si "jo, vždyť to jsou normální lidi"!
13. 08. 2011 v 20:16Off-line milovat  (71/-/-)
mi roky utekly kajste byli dyžsembyl mladš tečmije 60 natoje pozdě
16. 08. 2011 v 18:04Off-line Martens  (45/193/88)
milovat : Nikdy není pozdě, myslím....
matthew: průvod jsem bohužel nestihl, došel jsem už jen konec, ale stejně jsem byl velmi mile překvapen, jak to celý den probíhalo. Na Střeláku super zábava, těch lidí... přišli se prostě bavit, ať jakékoliv orientace... přesně tak by to mělo být taková akce.... Byli jsme si pak koupit jídlo v Tescu na Národní, samozřejmě vymódění v duhových barvách :-) paráda, všichni to tam brali jako samozřejmost, prostě viděli normální lidi, kdyby jsme nebyli v barvičkách, tak to nepoznají... Udělalo mi to radost....
17. 08. 2011 v 02:40Off-line Ricco  (38/182/60)
ja myslim, ze je to dobra vec, ze to akorat bylo zmedializovany, ze si nekdo vytahl tu naked party v jednom klubu a to vsechny pobourilo jaci gayove jsou devianti...urcite to pomuze gay komunite, nebo vubec vsem mensinam, navic to byla pekna akce, ktera oslavuje svobodu, toleranci,zivot, ne nejaka demonstrace...ja jsem bohuzel nebyl, ptz jsem si rikal kdo vi kolik tam bude tech tupych plesounu z DS, ale bylo to v poklidu, a poradek byl, takze pristi rok urcite pojedu taky podpo*** nas gaye
11. 02. 2012 v 12:57Off-line belamipetr  (55/188/96)
PP 2011 BYL MÝM ZVIDITELNĚNÍM,PROTOŽE NE VŠICHNI-I V DNEŠNÍ RÁDOBYTOLERANTNÍ SPOLEČNOSTI-AKCEPTUJÍ MOJI ORIENTACI=mě je to vcelku f**k,ale nerad bych přesto přišel o práci,kterou mám rád a i v ní vynikám--přesto jsem se zúčastnil a docela i na viditelném místě(pomáhal jsem jasko dobrovolník a pohyboval se kolem audiovizuální techniky;užíval si atmosféru a ignoroval neonacisty a pár zuboželých fanatiků pseudocírkve)..tyto akce nás nejen zbližují,ale i dokazují,že patříme do normální společnosti,protože jsme rovněž normální,protože jsme rovněž lidé
19. 07. 2020 v 10:24Off-line keckem  (38/-/-)
On neví co je letopočet ani co ty čísla znamenají
19. 07. 2020 v 10:28Off-line keckem  (38/-/-)
Tyhle černý huby mají končit v kafilerce hned po narození
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload