Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trable s přítelem

23. 11. 2016 v 19:24Off-line Anonym
Ahoj,našel jsem si přítele který chodí do stejné školy,je v matu***ním ročníku a ješte se nesvěřil lidem v jeho okolí.Takže vše musí probíhat super tajně.Když jsme ve škole,tak přestávky trávíme spolu,ale jen jako kámoši.Když jdeme ven tak.jsme také kamoši,do té doby než zajdeme někam,kde nikdo není.A to v Ostravě není moc snadné.Pak mi DOVOLÍ ho chytit za ruku či políbit.Já jsem ten typ co by se furt objímal a mazlil,a už mi to nějak lese na mozek že spolu chodíme ale přitom jsme větsinu času jen "kamoši".Dnes jsem měl dlouhej a těžkej den,jediné co jsem chtěl bylo do něj zabo*** hlavu a chytnout za ruku,šli jsme kolem místa,kde projde asi jeden člověk za minutu,a řekl jestli tam nezajdem,a on řekl že ne,pak jsem se zkusil zeptat u jiného místa kde taky skoro nikdo nechodil a on zase řekl že ne.Tak to na mě nějak dolehlo,celý ten den a já mu utekl a ujel tramvaji.Chtěl jsem být sám.Já nevím,nechápu to.Já se svěřil mému okolí hned v 15 a žádnou negativní reakci jsem nezažil.Copak mu víc záleží na lidech co nezná popř zná,ale bude se s nima vídat už "jen" než odmaturuje než na jeho přiteli?má to vůbec cenu?
23. 11. 2016 v 19:35Off-line Anonym
Místo jsme si tak nějak nenašli.Max u něj na pokoji na intru,ale to tam nesmí být jeho spolubylici a ani mě nesmí nahlásit vychovatelce protože by jsme nemohli být u něj na pokoji,takže jsem tam načerno a nemůžeme tam chodit moc často aby mě neobjevila.
23. 11. 2016 v 20:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Nelidská je zoofilie blbe :P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2016 v 21:55Off-line Dominik98  (25/195/92)
Když je v matu***nim ročníku tak ať vezme auto a vyveze tě, tak abyste spolu mohli být sami celý zbytek dne po škole :)
23. 11. 2016 v 23:04Off-line igni  (36/192/130)
Tlacit ho do comingoutu nema smysl. Kazdy si k tomu musi dojit sam. Nekdo k tomu dojde driv, nekdo pozdeji. A s tim to taky souvisi. I kdyz z druhe strany, zazil sem hodne stydliveho p***ele, co se tyce verejnosti. I kdyz byl vyoutovany, zadny polibek na verejnosti, zadne drzeni za ruku, chovani tak max. jako velmi dobri kamaradi. Neco jineho to bylo v soukromi (i kdyz treba ve spolecnosti nasich pratel). I v tomto se ruznime, clovek od cloveka. Nelam si tim hlavu, neber si to osobne, proste to tak byva.
24. 11. 2016 v 00:19Off-line Nagis  (30/186/60)
Kluka jako jsi ty, hledám. Někoho s kým můžu být za jakéhokoli stavu a vím, že se na mně může spolehnout a já na něj taky :) . Tvého přítele nechápu. Chápu, že mu příjde trapné být s jiným klukem na veřejnosti když je nepřiznaný, ale tak na tom být gay není nic špatného. A když jste někde sami, tak se nemá naprosto za co stydět. Pokud tě má rád, tak nevím proč se tak chová.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 11. 2016 v 02:43On-line weave  (36/177/94)
Hej nehrot situace, pokud se máte rádi tak se to časem vyladi a pokud jsi mladší tak trochu pribrzdi a nech věcem volnější průběh,svět se netočí jen kolem tebe, ale kolem vás DVOU pokud jste spolu takže to je i o kompromisech.
Ale když si chceš jet svoje a nerespektujes druhého tak to si radši najdi někoho jiného.
24. 11. 2016 v 04:45On-line Richard33  (44/185/80)
A takhle budeš třeba žít třeba celej život. On nenajde sílu si to přiznat, tak se ožení, ale tobě DOVOLÍ, aby jsi byl na tajňačku dál s ním :-D. Samozřejmě se uvidíte tak jednou za měsíc, protože jeho manželka, děti, no to přeci musíš pochopit ne? :-D

Samozřejmě, že pak fungujou i takový podivný požadavky jako: když on má náhodou čas, tak ty musíš mít čas taky. Samozřejmě si nesmíš vůbec nikoho najít, jinak budeš k...a atd. :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 11. 2016 v 10:08Off-line i8051  (53/184/97)
Nagisi - on ale nepsal o tom, ze se na nej muzes spolehnout a on na tebe. Prave popsal presnej opak, jak je nespolehlivej a nevyspelej. On totiz pise, ze chce od svyho kluka, aby se s nim muchloval vsude, kde se mu zrovna zachce bez ohledu na to, ze to jeho kluk nechce. Ja jsem v okoli a mezi kamosema proflaklej, muj mladej taky, vsichni to o nas vedi, nicmene se nikde na verejnosti stejne nemuchlujem, ani jsem to nedelal s babou. Bobik je proste exhibicionista, co to proste potrebuje delat prede vsema a jeho kluk je v podstate racionalni. Ale Bobik to nechape a misto toho, aby si s tim svym promluvil o svejch pocitech, utece mu do tramvaje a jde se vybrecet sem. Takovyho kluka chces jo? No .. tak fajn, jen az bude vetsi problem mezi vama, tak cekej, ze ti misto reseni ujede treba metrem (pokud ho ve meste mate) a prijde to sem rozmaznout, jakej jsi na nej hnusnej. Tak to pak hodne stesti :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2016 v 16:14Off-line Nagis  (30/186/60)
Tak pokud se na sebe nelepíme před plným obchoďákem, tak je mi jedno, že mi můj kluk dá kdekoliv na veřejnosti pusu. Je to přeci jen naše věc a ať si lidi kolem myslí co chtějí. A pokud bude mít jakýkoliv problém, rád ho vyslechnu pokud bude chtít a když ne, tak může klidně odjet, já ho držet nebudu.
24. 11. 2016 v 18:31Off-line Anonym
Pochopili jste mě špatně.Kdyby jsme melo nějaké místo,kde se můžem dotýkat tak by mi to nevadilo že nechce nic na veřejnosti.Ale to místo je jen u něj na intru,a tam jdeme tak jednou za týden.Takže s ním chodím 7 dní v týdnu ale líbat se s ním mužu z toho jen jeden den..což mi moc nestačí..ale což,miluju ho a kvůli tomu se s ním nebudu rozcházet.Prostě počkám než se vycomingoutuje.
24. 11. 2016 v 19:07Off-line i8051  (53/184/97)
Nagis - tak napises, ze takovyho kluka, jako je Bobik, chces a pak napises, ze kdyz bude mit nejakej problem, ze si klidne muze odjet, ze ho drzet nebudes .. no to mas na ten vztah dobry nazory :-)

Bobiku, cekej, v duchodaku dostanete treba cimru jen pro sebe :-)
24. 11. 2016 v 21:18Off-line Nagis  (30/186/60)
Tak nemůžu ho přeci nutit, aby řešil něco, co řešit nechce. Samozřejmě, že se mi to nebude líbit, když mi takhle odjede, ale tak co s tím mám dělat.
24. 11. 2016 v 21:28Off-line i8051  (53/184/97)
Nagis - tak jasne, prijde preci jinej :-) tvl jsem asi ze stary skoly :-)
24. 11. 2016 v 21:29Off-line Nagis  (30/186/60)
Asi jo, když nedokážeš pochopit co píšu.
26. 11. 2016 v 16:01Off-line esthetique  (40/-/-)
Bud mu dej cas nebo kopacky. asi tak
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload