Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kde se scházet s klukem?

27. 11. 2016 v 17:12Off-line Anonym
Ahoj, co byste mi poradili. Když je situace, kdy se přes seznamku seznáměj dva kluci, ale ani jeden z nich nemá vlastní byt, navic nejsou ani ze stejného města, ale dejme tomu minimálně jeden je ochotnej za tím druhým pravidelně jezdit. Navíc jeden nebo oba dva se nechtějí se svojí orientaci zatím své rodině a okolí svěřovat. Přesto spolu chtějí trávit samozřejmě i intimní chvíle., což ale bez prostor jde celkem hodně blbě. Řešil bych to tak, že občas by se jeden z kluků postaral, aby měl doma byt pro sebe a pokud by to byl problém, tak to řešit nějakým penzionem ideálně třeba trošku mimo bydliště. Nebo jak byste to řešili vy?
27. 11. 2016 v 19:49Off-line Bluefox  (37/198/93)
A pak už člověk jen očekává stádium "není čím".
27. 11. 2016 v 21:19Off-line kamin82  (42/-/-)
Vcelku tazateli rozumím. Mám to totiž podobně jako on :-). Mylím, že je na obou stranách, něco vymyslet a navrhnout řešení. Musí se chtít, řešit to. Tajně na vždy je dle mého názoru špatná varianta, protože obvykle pravda vyjde najevo dřív než čekáte. Řešit penzionem se to samozřejmě dá, ale je to vcelku finančně náročné :-). Řešil bych to: Jít s pravdou ven, oficiálně se scházet u obou, rodiče to pochopí :-)
28. 11. 2016 v 00:42Off-line i8051  (53/184/97)
Zvladnes si koupit v mekaci burgera nebo najit na googlu svoji oblibenou zpevacku? Jo? Tak tvuj napsany problem je na stejnym levlu. A pokud ho nezvladnes vyresit, tak si myslim, ze v dnesnim svete nemas sanci prezit :-)
28. 11. 2016 v 08:02Off-line pauxi  (49/178/79)
Udělat si papíra našetřit si na kombíka, do zadu se vejde 2 lúžko
28. 11. 2016 v 17:33Off-line vasek698  (25/-/-)
Když si takhle vzpomenu na Leden, tak já jsem tu měl ´´kámoše z tanečních´´ :D Později už jsem to teda rodičům řekl ale na tohle nezapomenu. :D Stejně jako na fůru dalších nechtěných hlášek plynoucích z jejich nevědomosti.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload